معرفی و دانلود کتاب صوتی شکارچی هیولا

عکس جلد کتاب صوتی شکارچی هیولا
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکارچی هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکارچی هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شکارچی هیولا

در کتاب صوتی شکارچی هیولا شنونده‌ی داستان پسربچه‌ی شجاعی به نام بیلی خواهید بود که دلیرانه با لشکر مهیب هیولاها مبارزه می‌کند... نویسنده‌ی اثر حاضر جاستین لاروکا هنسن نام دارد.

درباره کتاب صوتی شکارچی هیولا:

خانه‌ی بیلی محل رفت‌وآمد انواع و اقسام هیولاهاست؛ از دم‌کجکی‌ها گرفته تا راست‌اندام‌ها؛ از لزج‌ها گرفته تا تن‌خشکان. بیلی اما هیچ‌یک از این هیولاهای مزاحم را ترسناک نمی‌داند. آخر او شکارچی هیولاست، و یک شکارچی هیولا، طبیعتاً باید بسیار بسیار پردل و جرئت و حتی کمی کله‌شق باشد.

در این بین اما مشکلی عجیب وجود دارد، و آن اینکه قابلیت بیلی در شکار هیولا به چشم هیچ‌کس نمی‌آید. چرا؟ چون خود هیولاها به چشم هیچ‌کس نمی‌آیند. یعنی چه؟ یعنی اهالی دیگر خانه، هیچ‌وقت هیولاها را به چشم ندیده‌اند، و راستش را بخواهید، اصلاً به وجود آن‌ها باور ندارند.

ولی این حرف‌ها برای بیلی مهم نیست. او بی‌ آن‌که واهمه به دل راه دهد، کاری را که خوب از پسش برمی‌آید، انجام می‌دهد. چه اهمیتی دارد اگر کسی جز خودش، عظمت کار دشوار او را درنیابد؟

کتاب شکارچی هیولا (Monster Hunter) داستانی سرگرم‌کننده در ستایش نیروی تخیل است. مخاطبین خردسال با شنیدن این اثر، ضمن سرگرم شدن و لذت بردن از روایتی هیجان‌انگیز، خواهند آموخت که به قوه‌ی تخیل خویش احترام گذاشته و آن را بی‌دلیل سرکوب نکنند.

کتاب صوتی شکارچی هیولا مناسب چه کسانی است؟

داستان شکارچی هیولا برای کودکان سه تا هفت ساله نگاشته شده است.

با جاستین لاروکا هنسن بیشتر آشنا شویم:

جاستین لاروکا هنسن (Justin LaRocca Hansen) نویسنده‌ی کودک و نوجوانِ اهل آمریکاست. کتاب شکارچی هیولا نخستین اثری بود که از وی به انتشار رسید. او پس از آن عناوین داستانی دیگری نیز از خود به چاپ رساند. اگرچه هرگز نتوانست موفقیت اولین کتابش را تکرار کند.

در بخشی از کتاب صوتی شکارچی هیولا می‌شنویم:

این بار یک ماهی عظیم‌­الجثه از چاه حموم بیرون پریده بود و می‌­خواست بهش آسیب برسونه اما بیلی موفق شده بود با استفاده از چاه باز کن، ماهی غول­‌پیکر رو به عمق تاریک فاضلاب برگردونه. ولی توی این مدت که راه لوله بسته شده بود، آب جمع شده و از در حموم بیرون رفته بود.

روز چهارشنبه مامانش، اون رو در حالی پیدا کرد که وسط کوه بزرگی از لباس­‌های شسته‌شده ایستاده بود. لباس‌­ها همه جای اتاق پخش شده بودن. اون که خیلی عصبانی شده بود، بیلی رو مجبور کرد که ساعت­‌ها وقت بگذاره تا همه لباس‌­ها رو تا کنه و سرجاشون بذاره. اما بیلی بازهم اصرار داشت که "کار من نبود مامان. کار یه هیولا بود."

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
شکارچی هیولا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شکارچی هیولا
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهعارف امیری، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شکارچی هیولا

مریم خادمی
۱۴۰۱/۶/۱۹
کتاب خیلی باحال و جالبی بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شکارچی هیولا

برای دریافت کتاب صوتی شکارچی هیولا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.