معرفی و دانلود کتاب صوتی مدیریت خشم

عکس جلد کتاب صوتی مدیریت خشم
قیمت:
۹۸۰۰۰ 39200 تومان ۶۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت خشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت خشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت خشم

کتاب صوتی مدیریت خشم نوشته ویلیام دویل جنتری، به شما کمک می‌کند تا خشم خود را کنترل کنید و بتوانید در موقعیت‌هایی که دچار این هیجان می‌شوید به خوبی آن را اداره کرده و واکنش بدی نداشته باشید.

خشم قسمتی از زندگی انسان است. از شادی، خاطره و هم‌دردی هیچ‌چیز کم ندارد. هیچ‌کس عصبانی شدن را انتخاب نمی‌کند. خشم واکنشی است که در سیستم عصبی شما کار گذاشته شده است. در واقع خشم یکی از اولین هیجان‌هایی است که مادران در نوزادان خود تشخیص می‌دهند. بنابراین برای آغاز مدیریت خشم هیچ‌گاه زود نیست.

چطور متوجه می‌شوید که خشم خیلی زیادی بر شما غلبه کرده؟ خودتان این را تعیین می‌کنید یا اینکه می‌گذارید دیگران این کار را بکنند؟ آیا وقتی عملاً پرخاشگری می‌کنید یعنی دیگران را به صورت فیزیکی آزار می‌دهید یا مشتی به دیوار می‌کوبید که روی آن می‌ماند؟ معنی‌اش این نیست که خشمگین هستید؟ این حرکات واقعاً به تخلیه یا برداشتن فشار از روی سینه شما کمک می‌کند؟ یا فکر می‌کنید برای حفظ آرامش اگر دهانتان را ببندید بهتر است؟ آیا افراد خشمگین واقعاً می‌توانند تغییر کنند یا مجبورند همه عمر در عذاب باشند، چون همین است که هست؟

اگر شما مخاطب خشم فرد دیگری باشید چه باید بکنید؟ همه این‌ها سؤال‌های مهمی هستند که کتاب مدیریت خشم (Anger management for dummies) به آن‌ها پاسخ می‌دهد. ویلیام دویل جنتری (William Doyle Gentry) می‌گوید هنگام نوشتن این کتاب چهار هدف اصلی را در ذهن داشته است. او می‌خواست نشان بدهد که خشم چیزی بیشتر از یک کلمه سه حرفی است. یک هیجان فوق‌العاده پیچیده که معنی آن بسیار فراتر از کلمات خام و گزنده‌ای است که برای ابراز آن به کار می‌برید.

جنتری قصد داشته همه شیوه‌های مختلفی را که خشم می‌تواند با تکرار و شدت خود اثری تلخ روی زندگی بگذارد را نشان دهد. او توضیح می‌دهد که مدیریت خشم در سه مقطع زمانی مختلف صورت می‌گیرد. دیروز، امروز و فردا.

ویلیام جنتری راهبردهایی را به شما ارائه می‌دهد تا از خشم‌های کهنه‌تان در گذشته، خشم‌های امروزتان و خشم‌هایی که ممکن است در آینده با آن روبه‌رو شوید، رها شوید. اگر دوست دارید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید مدیریت خشم یکی از کارهایی است که مطمئناً توان انجامش را دارید و برای آن به کمک یک مشاور یا متخصص نیاز ندارید.

اینکه چند سال دارید و یا چه مدت است که خشم به یکی از قسمت‌های زندگی شما تبدیل شده اصلاً اهمیتی ندارد. مهم این است که هیچ‌گاه برای مدیریت خشم دیر نیست.

برای شنیدن این کتاب صوتی مجبور نیستید از فصل یک شروع کنید و تا آخر کتاب به ترتیب فصل‌ها پیش بروید. می‌توانید نگاهی به فهرست مطالب بیندازید و چیزی را که دوست دارید پیدا کنید و از همان جا شروع کنید.

ممکن است بخواهید روی حوزه‌ای مثل حوزه کاری خودتان تمرکز کنید که بیشترین مشکل برای کنترل رفتار خود را در آن حوزه دارید یا شاید بخواهید به طور مستقیم به فصل مربوط به اداره کردن استرس که یکی از معمولی‌ترین دلایل خشم است رجوع کنید.

با ویلیام دویل جنتری بیشتر آشنا شویم:

ویلیام دویل جنتری مدیر انستیتوی زندگی بدون خشم و روان‌پزشک بالینی در لینچ برگ ویرجینیا است. او یکی از اعضای انجمن روان‌شناختی آمریکا و سردبیر مؤسسه چورنال آو بی‌هیویرال مدیسین بوده است. جنتری طی چهار دهه فعالیت خود بیشتر از 100 اثر از جمله 8 کتاب منتشر کرده و در حوزه‌های مدیریت خشم، طب رفتاری و روان‌شناسی بهداشت پیشگام بوده است.

او مدتی را در دانشکده مرکز پزشکی دانشگاه دیوک و دانشکده پزشکی دانشگاه تگزاس در گالوستون فعالیت کرده است. جنتری در تمام ایالات متحده، کانادا و اروپا برای افراد تازه‌کار و حرفه‌ای سمینارهای تربیتی برگزار کرده است. وی در صنایع عمده یعنی جایی که هنگام مدیریت برخورد، تیم‌سازی و ارتقای سلامتی دارای تخصص بود نیز فعالیت کرده است.

از دیگر آثار جنتری می‌توان به بدون خشم و وقتی کسی که دوستش دارید خشمگین می‌شود اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مدیریت خشم می‌شنویم:

میلیون‌ها نفر از مردم با عشق زندگی می‌کنند و در میان رابطه‌ای صمیمی که با همسر، فرزند، برادر، خواهر یا دوست خشمگینی دارند عذاب می‌کشند. دختر نوجوانِ بکی، بعضی‌وقت‌ها می‌تواند دوست‌داشتنی و اهل همکاری باشد اما باز به وضعیت غیرقابل کنترل و خشم طغیانی خود برمی‌گردد. بکی چند بار برای کمک به پلیس زنگ زده است و این برای او کار مشکلی بود چون او دخترش را بسیار دوست دارد. بکی از رفتار فرزندش می‌ترسد و برای این کار دلیل خوبی هم دارد. بکی آشکارا قربانی چیزی بوده است که من نام آن را رابطه‌ای عاشقانه اما خشم‌آلود می‌گذارم. عشق او دختر خشمگینش است.

آیلین هم روابط مشابهی با شوهر دومش دارد. از یک طرف به سرعت با گفتن «او خشن یا همچین چیزی نیست» از او دفاع می‌کند اما از طرف دیگر ادامه می‌دهد و تعریف می‌کند که او چقدر زود خشمگین می‌شود و چطور بارها با فریاد کشیدن سر او و زدن حرف‌هایی که با شنیدن آن‌ها احساس حماقت می‌کند به احساساتش آسیب می‌زند. می‌گوید «او احمق نیست. او فقط اخلاقش بده.» آیلین هم مثل بکی یک قربانی است و یک آدم افسرده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
26 دقیقه
مقدمه
24 دقیقه
بخش 1 - پایه‌های خشم - فصل 1: خشم، هیجان جهانی
46 دقیقه
فصل 2 - خشم کی یک مسئله است؟
30 دقیقه
فصل 3 - خشم زندگی را زهرآلود می‌کند؟
34 دقیقه
خشم راه
23 دقیقه
بخش 2 - مدیریت خشم همین امروز - فصل 4: انجام اقدام فوری
33 دقیقه
اجازه دادن به طرف مقابل برای زدن حرف آخر
33 دقیقه
فصل 5 - حرف زدن با خشم
19 دقیقه
فصل 6 - حفظ خونسردی
34 دقیقه
ارزیابی خشم خود
24 دقیقه
بخش 3 - پیشگیری از خشم فردا - فصل 7: انتخاب چشم‌اندازی نو
22 دقیقه
چشم‌پوشی بیشتر
34 دقیقه
فصل 8 - گفتن آنچه حس می‌کنید
25 دقیقه
فصل 9 - اعتراف به خشم
23 دقیقه
از اول شخص استفاده کنید
18 دقیقه
فصل 10 - تبدیل شدن به نوع ب
29 دقیقه
نگاه به خط رقابتی خود
28 دقیقه
فصل 11 - استفاده سازنده از خشم
26 دقیقه
خشم سازنده
38 دقیقه
بخش 4 - برخورد با خشمِ از گذشته - فصل 12: چرا رها کردن انقدر سخت است؟
32 دقیقه
فصل 13 - بخشیدن
36 دقیقه
بخش 5 - تغییر شیوه زندگی برای مدیریت خشم - فصل 14: مدیریت استرس
21 دقیقه
کشف چگونگی جان‌سخت بودن
31 دقیقه
فصل 15 - مدیریت شیمی بدن
53 دقیقه
فصل 16 - افزودن توازن به زندگی خود
44 دقیقه
فصل 17 - داشتن خواب خوش در شب
32 دقیقه
فصل 18 - نگاه به نیروی برتر
56 دقیقه
فصل 19 - حفظ خوش‌خلقی
54 دقیقه
بخش 6 - مدیریت خشم در رابطه‌های کلیدی - فصل 20: در محل کار
51 دقیقه
فصل 21 - در خانه
53 دقیقه
فصل 22 - در روابط صمیمی
40 دقیقه
بخش 7 - بخش ده‌تایی‌ها - فصل 23: ده روش برای پرورش فرزندان غیرخشمگین
25 دقیقه
فصل 24 - ده روش برای مبارزه با خشم هنگام رانندگی
28 دقیقه
فصل 25 - ده فکر رهایی‌بخش از خشم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مدیریت خشم
نویسنده
مترجمعزیزالله سمیعی، سعید گرامی
گویندهمصطفی هرآیینی
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰۰ 39200 ت ۶۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مدیریت خشم

Behzad
۱۴۰۱/۹/۱۵
بسیار جالب و قابل فهم. بسیار ملموس و کاملا مشهود. کتاب مدیریت خشم در نوع خود منحصر به فرد و حاوی مطالب ساده و در عین حال کاربردی است که روزانه بارها و بارها برای هر فردی در جامعه کنونی ما می‌تواند راهنما و مشکل گشا باشد. رویدادهای ساده به ظاهر نامتعارف روزانه در سطح شهر و بازار و خیابان و جاده و و محیط کار در بین دوستان و آشنایان و افراد خانواده که برای ما ایرانیان با روحیه خشن و تهاجمی هر لحظه از نظر روحی و جسمی تنش زا و ویرانگر است با تفکری کوتاه در دلایل آن‌ها و با اندکی صبر و تامل در زمان با بکار بردن راهنمایی‌های بسیار ساده و حیاتی کتاب فوق البته با تمرین و تکرار و تکرار و تکرار به راحتی پشت سر نهاده می‌شوند. مشکلات مالی و معیشتی که گریبان اکثر افراد جامعه را گرفته و روحیه حساس و آسیب پذیر و تفکر تک روی و غرور عمدتا کاذب که امکان عقب نشینی در تنشهای ساده زندگی و فی مابین افراد را کاهش می‌دهد باعث شده رفتارهای ناهنجار همراه با خشم در بین اقشار مختلف دیده شود. رانندگی در کوچه پس کوچه‌های شهر سر چهار راهها و پارکینگها و خیابانهای یک طرفه و مراکز پرترافیک شهر و حضور درصفوف مختلف خرید، در برخی محیطهای اداری و مطب و کلینیک و پاسخهای سر بالای برخی مسئولین و گاها مراجعین کم صبر و مکانیکهای ناشی، تربیت بد قشری معدود در اجتماع و... همواره تنش زا هستند. در این کتاب میبینید در خیلی ممالک برای رفاه حال زن و بچه مردم و پیر و جوان و دختر و پسر شهروند جامعه برای افرادی با برخورد خشن و هنجار شکن کلاسهای روانشناسی و دوره‌های تربیتی برگزار میشود تا کثیر انسانهای جامعه در آرامش و سلامتی زندگی کنند. توصیه میکنم آنرا بخوانید و گوش بدهید و به دیگران هم توصیه کنید.
حنا
۱۴۰۱/۹/۱۳
خوب بود
شش گام مهم در کنترل خشم:
گام اول:
درک و تشخیص خشم٬ آیا وجود خشم برای شما یک مشکل محسوب میشود؟
گام دوم:
شناسایی خشم برانگیزها و آمادگی برای مقابله با آنها٬موقعیت‌هایی که انتظار شما را برآورده نمیکندخشم به عنوان واکنشی عاطفی برانگیخته می‌شود.
گام سوم:
تشخیص زودرس خشم و خفه کردن و
آن در نطفه٬ همین که از خشم برانگیزهای خود آگاه شدید رد پای احساسهای جسمانی را پیدا کنید تا بتوانید تنش فشار درونی خود را کنترل نمایید۰
گام چهارم:
شناسایی و تغییر افکاری که به خشم دامن میزنند٬الگوهای فکری و تشدید کننده‌ی خشم (افکار منفی) را کنترل کنید و تغییر دهید.
گام پنجم:
خونسرد ماندن به هنگام غلبه بر خشم٬ گفتگوی قاطعانه و غیر تهدید کننده داشته باشید٬ سعی کنید به دنبال راه حل‌هایی برای اختلاف نظر‌های موجود باشید۰
گام ششم:
استقامت ورزیدن ٬ ادامه رفتار جدید و مقابله با موانع ٬ عادتهای کهنه و قدیمی را کنار بگذارید و با تمرین مهارتهای جدید مقابله با خشم را تقویت کنید
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۸/۱۹
ویلیام دویل جنتری با نگارش کتاب ارزشمند مدیریت خشم خدمت بزرگی به دنیا کردند و تصور می‌کنم مترجم محترم و ناشر گرامی و کتابراه عزیز با ارائه این نسخه از کتاب رسالت ایشون رو تکمیل کردند‌.
خیلی از ما گاهی در شرایط سختی قرار می‌گیریم و عصبانی و خشمگین میشیم بدون اینکه ماهیت دقیق خشممون و نحوه روبه‌رو
شدن با اون و مدیریتش رو بدونیم گاها به عزیزترین افراد زندگیمون یا کار و حرفه مون و یا روابطمان و حتی در مواردی به خودمون هم آسیب میزنیم. و یا با عزیزانی در ارتباط هستیم که سرشار از این حس ناخوشایند هستند و نمیدونیم چطور از لطمه دیدن خودمون یا اون عزیزمون جلوگیری کنیم.
در این کتاب ارزشمند با ماهیت دقیق احساس خشمی که داریم روبرو میشیم و روش صحیح مدیریتش رو آموزش می‌بینیم و نحوه کمک و برخورد با افراد خشمگین زندگیمون رو می‌فهمیم.
من با مطالعه این کتاب احساس کردم دری از حکمت به روم باز شد و با دنیای جدیدی آشنا شدم که پشت دیوارهای بلند خشم بود.
برای راوی محترم کتاب صوتی مدیریت خشم آرزوی پیشرفت و ارائه کتاب‌های صوتی با کیفیت و شیوایی بیان بهتر دارم.
پرستو اصغری
۱۴۰۱/۲/۲۶
سلام. من کتاب‌های مرتبط با موضوع خشم مختلفی خوندم. مثلا کتاب خشم درمانی در ۳۰ دقیقه، کتاب نمی‌گذارم کسی عصابم را بهم بریزد، کتاب مدیریت پرخاشگری، کتاب غلبه بر خشم در روابط زناشویی، ولی این کتاب به نظرم با اختلاف بهتر بود.
اگه فقط می‌خواهید یک کتاب کامل و جامع در مورد مدیریت خشم بخونید، حتما این و
کتاب رو بخونید. به نظرم نویسنده کاملا برای نوشتن دل جون گذاشته. اگه به دنبال دانش مدیریت خشم هستید، کل کتاب را بخونید ولی اگر به دنبال اجرا در زندگی هستید، به سراغ فصل مورد نظرتون بروید (هر فصل به تنهایی کلی مطالب مفید داره). من عاشق این کتاب شدم.
نسیم افتخار
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
عرض سلام وادب خدمت دوستان کتاب خوانم
مدیریت خشم یکی ازبهترین کتابها در زمینه خودشناسی و تربیت فردی هست. مخصوصا دردنیایی که پرازاسترس و خشونته می‌تونه یه گزینه خوب درجهت کنترل افکار، احساسات، خودشناسی و تمرکز بر درون باشه
فصلها به خوبی طبقه بندی شدن و درهرفصل راهکارهای کاربردی ارائه شده. آشتی با و
کودک درون موضوعی هست که بهش تاکید شده ومنشا بسیاری ازمشکلات همین کودک آسیب دیده درون هست. کودکی که باپرخاشگری یاقهریا انزوا می‌خواد خودش رو نشون بده ومطرح کنه. مثالهای کتاب جالبه ومخاطب باهاش ارتباط عاطفی برقرار می‌کنه مخصوصا، مثالهایی که عدم کنترل خشم منجربه شکست روابطی مثل ازدواج یا ازدست دادن شغل میشه.
وشخصیتهایی مثل خاله‌ی نویسنده که باشخصیت توانمند قدرتمندش می‌تونه الگوی خوبی برای مخاطب باشه.
ممنون از کتابراه عزیز بابت این کتاب ارزشمند
Mahsa Saeedi
۱۴۰۱/۹/۲
کتاب بسیار عالی وکاربردی که واقعا میتونه کمک بزرگی برای اشخاصی باشه که می‌خوان به خودشون وخانوادشون کمک کنن تا کمتر خشمگین بشن وبیشتر احساس ارامش وخوشبختی کنن به خصوص خانواده‌های دارای فرزند در سن بلوغ که اکثر مواقع از نشنیده شدن درک نشدن از هر دو سمت شکایت میکنن وهفته‌ها در مطب دکترا روانشناسی که دنبال دلیل رفتار‌های خشونت امیز فرزندانشون می‌گردن خوب مشخصا با اطلاعاتی که این کتاب در اختیارمون می‌ذاره دلیلش از خانه وکودکی طفل وتربیت او نشآت می‌گیره بعد از خوندن این کتاب بیشتر می‌فهمم که عصبانیت به خاطر اتفاقات بی ارزش یا حرف ها و واکنش‌ها از سمت افراد دیگه چقدر به خودمون اسیب می‌زنه وحفظ. خونسردی چقدر باارزش تر هست ممنون از نویسنده کتاب وکتاب راهی عزیز
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۵/۵
با درود فراوان خدمت دوستان کتابخوان و گرامی. کتابی حاضر بسیار جامع توضیحات خوب و مفیدی در قالب رهنمود به خواننده القا می‌کند. نویسنده با اندیشه‌های قدرتمند و قلمی ساده و روان به خوبی نقش خشم در زندگی را به تصویر کشیده و جنبه‌های منفی آن که به شدت آسیب زننده خواهد بود چه به خود شخص و چه به خانواده و اطرافیان خود. در اینجا با بیان تجربیات شخصی و اتفاقهایی که مشاهده شده با علم بر این موضوع به خوبی و مو شکافانه مباحثی را مورد آزمایش و تحلیل قرار داده‌اند که به نوبه‌ی خود بسیار کاربردی هستش برای امور و روزمرگی بیشتر مردم. ترجمه‌ی عالی و خوانش خوب باعث درک بهتر هر چه بهتر مفاهیم این کتاب خوب و قابل تامل شدند. سپاس از تیم خوب کتابراه برای این اثر خوب
فائقه
۱۴۰۱/۸/۱۸
کتاب خوبیه انگار که دنباله کتاب پایه‌های خشم هست که هر دو کتاب هدیه هفتگی کتابراه عزیز بود فقط نمیدونم چرا کیفیت صداش کمه انگار ضعیفه خونه‌ی ما بر خیابون هست وسروصدا‌ی ماشین‌ها این صدا آرامه انگار آدم نمیشنوه همش مجبورم گوشی رو نزدیک گوشم نگه دارم یا از هنذفری استفاده کنم تو رو خدا کیفیت صدا رو دقت کنید حداقل موبایل رو میزارم رو اپن کتاب رو بخونه ومن هم چای دم بزارم وسیب زمینی سرخ کنم ولی وقتی اینقدر صداش کمه من همش موبایل به دست سختمه بخدا حیف این کتاب خوب نیست که من یه هفته با تاخیر گوش کردم آخه؟ بازم ممنونبابت هدیه بیصبرانه منتظر هدیه آخر هفته هستم کتاب صوتی خوب وبا کیفیت خوب هدیه بدید متنی نباشه هااا⚘چون اونوقت کور میشم😂
Yasmin Gh
۱۴۰۱/۹/۲۶
خوانش بد نیست اما‌یه جاهایی لحن درستی به کار نبردن
میشه گفت یکی از جامع‌ترین کتاب‌ها درباره‌ی خشم‌هست. موقعیت‌های مختلف رو بیان‌میکنه و راهکارهایی درمورد هر کدوم‌ارائه میده البته با همه‌ی توصیه هاش موافق نیستم. مثلا میگه احساسات مثل بومرنگن شما هرجوری با مردم برخورد کنین اونا هم با شما همون جور که
برخورد میکنن این واقعا درست نیست مثلا به خیلی‌ها محبت میکنیم اما‌محبت نمیبینیم. بیشترین چیزی که درهر فصل باهاش مواجه میشین سوالاتیه که باید از خودتون در اون موقعیت بپرسین و فکر نمیکنم کسی بتونه هنگام خشم این‌میزان سوال رو به یاد بیاره
در کل به یه بار خوندنش می‌ارزه
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۸/۱۷
این کتاب دنباله کتاب دیگر نویسنده با نام پایه‌های خشم است و بنابراین مطالب مشترک زیاد دارد.
کتاب، کاملا موشکافانه و ریزبینانه و البته حرفه‌ای پدیده خشم به کاوش قرار داده، ریشه یابی کرده و سپس راه حل‌های کاربردی و اصولی به آن داده است.
البته عمل به اقدام راه حل‌های آن برای درمان پدیده خشم مفید و
به فایده است.
فصل ۱۰، نکته حرفه‌ای از معرفی خود بیان کرده بود، که برای من نکته خوبی داشت. 👌
در فصول بعد، از روش بخشیدن در امنیت بودن مینویسد، جدید و دلنشین تر بود.
در قبل‌تر از فصل ۱۵، فکرکنم ۱۳، از ترک سیگار و اعتیاد به زبانی ساده و اقدامی راحت تر می‌پردازد.
هایده بلالی
۱۴۰۱/۸/۱۴
این کتاب بهترین هدیه هست. خیلی ممنونم از شما. من کاغذی اونو دارم میخونم و تقریبا به انتها رسیدم. این کتاب به خوبی نشون میده که به قول خودش "خشم شمشیر دو لبه هست" که چقدر قدرتمنده و چقدر توانایی این رو داره که شما و زندگیتونو با هم نابود کنه و از طرفی چقدر میتونه سازنده باشه. برای زندگی خودتون و وقت اطرافیانتون صرف کنید و حتما این کتاب رو مطالعه کنید. این کتاب تمام راههای ممکن ایجاد خشم رو بررسی کرده و نحوه‌ی برخورد و کنترل این احساس رو و همچنین نحوه تبدیل اون به یک فرصت و نقطه قوت را به شما یاد میده.
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۸/۱۲
بسیاری از مردم، از جمله بسیاری از همکاران و مدیران شرکتی که در جلسات با آن‌ها شرکت میکنم، قادر به کنترل خشم نیستند و دوستان یک جمله معروف به من نسبت میدهند تحت عنوان (عصبانی بازنده است), و دقیق هرکسی که در یک جلسه و مذاکره کنترل خود را از دست میدهد و عصبانی و خشمگین میشود باخته است و سرافکنده از آن جلسه بیرون می‌آید، بنابراین این کتاب به دوستانی که کنترل کمی چه در روابط خانوادگی و چه در روابط کاری دارند توصیه اکید می‌گردد.
مهدی صابریان
۱۴۰۱/۱۲/۱۷
همیشه واسم سوال بود که چرا من که خیلی آدم آرومی هستم نسبت به یک نفر به خصوص اینقدر پذیرشم پایینه و زود عصبی و خشمگین میشم
این کتاب کمک بزرگی کرد که بتونم خشم خودم را مدیریت کنم و نسبت به اون فرد به خصوص که خیلی هم بهم نزدیک بود و واسم عزیز کنترل بیشتری داشته باشم بعد از هر بار عصبی شدن باهاش عذاب
وجدان حالمو خیلی بد میکرد اما واقعا دست خودم نبود الان اوضاع خیلی بهتره
ممنون از کتابراه که این کتاب را رایگان در اختیار من گذاشت
ابوطالب تمتاجی
۱۴۰۱/۱۱/۱۴
سلام علیکم وقتتون بخیر و شادی
من آدم خیلی آروم و همیشه خندون هستم تا وقتی در جایگاه مسئول نبودم فکر میکردم من هیچ وقت خشمگین نمی‌شم ولی چندین بار توی این دو سال مسئولیتم اونو تجربه کردم که با ارباب رجوع درگیری لفظی و فیزیکی داشتم که به این فکر افتادم منم باید مهارت کنترل خشم رو یاد بگیرم
این رو
کتاب خوندم خوبیش اینه که قشنگ برات توضیح میده و بهت آموزش صحیح میده
و با تمرین مستمر مهارت کنترل خشم رو میشه بدست آورد
تشکر
متین دهقانی
۱۴۰۱/۸/۱۵
این هدیه آخر هفته کتابراه واقعا فوق العاده بود.
تقریبا امروزه همه افراد جامعه از ناتوانی در کنترل خشم برخوردارند که هم به خود و هم اطرافیان ضربه وارد میکنند.
خشم هم مثل بیماری‌های ویروسی واگیر دار است و اگر با یک آدم خشمگین مدتی زندگی کنید شما هم کم کم بدخلق میشوید.
این کتاب رو مطالعه کنید به
ومطالعه آنرا بقیه نیز پیشنهاد دهید، با اینکار قطعا قسمتی از جامعه را درمان کرده اید و این خودش لذتبخشه.
مشاهده همه نظرات 161

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مدیریت خشم

برای دریافت کتاب صوتی مدیریت خشم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.