دانلود کتاب صوتی اعتماد به پروردگار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتماد به پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

نیک ووییچیچ در کتاب صوتی اعتماد به پروردگار درباره‌ی ایمان و حقیقت و توکل بر خدا صحبت می‌کند و شنونده به اینکه خواست و اراده‌ی خداوند؛ سعادتمندی همه‌ی انسان‌هاست، پی می‌برد.

نیک ووییچیچ در کتاب صوتی اعتماد به پروردگار می‌گوید:

در ذهن همه‌ی ما سوال‌های مهمی شکل می‌گیرد؛ اینکه، چرا متولد شدم؟ هدف من در زندگی چیست؟ امید چیست؟ در این کتاب صوتی درباره‌ی این سوال‌ها صحبت می‌شود.

اگر خوشحالیتان وابسته به چیزهای دنیوی باشد چیزهایی مانند دست و پا و تمام چیزهای مادی آن‌موقع خوشبختی‌تان موقتی خواهد بود.

شما در زندگی حق انتخاب دارید و می‌توانید زندگیتان را با تکیه بر نقاط قوت و درک و هوش و گرفتن قدرت از کسی که شما را  آفریده بدست بیارید و به هدفی که برای آن خلق شده‌اید، برسید. شما باید به بهترین شخصی که می‌توانید باشید تبدیل شوید.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)، یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
 ۴۲ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

برای دانلود کتاب صوتی اعتماد به پروردگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی اعتماد به پروردگار
گواهرام بلوچ
۱۳۹۷/۳/۱۰
بی نظیرهست ارامش که باگوش کردن به سخنان گیرایی این کتاب نصیب انسان میشه وصف ناشدنی هست پروردگاراسپاس بیپانم تقیم توبادبابت اینکه این کتاب مقدس برسرراهم قرارگزفت باورکنیددوستان اگراین کتاب رابخریدزررنکردیددرودخدابرنویسنده نازنین این کتاب
فریبا جمشیدی
۱۳۹۷/۶/۱۶
کتاب آرامش بخش وکاربردی است
عباس زارعی
۱۳۹۷/۸/۱۹
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)