معرفی و دانلود کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر

کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر مجموعه‌ای متشکل از چهار داستان کوتاه شنیدنی‌ست که همگی در قالب نوعی گفتگو بین شخصیت‌ها روایت شده‌اند. لازم به ذکر است که اثر حاضر متعلق به مجموعه‌ای با عنوان چت استوری است.

درباره کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر:

بیرون طوفان غوغا به پا کرده. برق محل رفته و پسر، تنها و ترسیده، در خانه حبس شده است. تنها راه برای غلبه بر وحشتِ این لحظه، صحبت کردن با یک دوست است. پس پسر تماسی می‌گیرد و ترس خود را با دوستش، شاهین، به اشتراک می‌گذارد. او از این در عجب است که مردم پیش از این چطور در تاریکی مطلق جان سالم به در می‌برده‌اند و از وحشت قالب تهی نمی‌کرده‌اند؟! آخر، بدون برق که نمی‌شود زندگی کرد! اما حواس شاهین ظاهراً به حرف‌های آکنده از اضطراب پسر بیچاره نیست. چرا؟ آیا پای چیزی عجیب در این میان است؟...

در کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر به چهار قصه‌ی کوتاه درام با عناوین پیش رو گوش خواهید داد: «فروشگاه»، «خاموشی»، «ربات» و «وعده‌ی باغ وحش». داستان‌های نامبرده همگی ذیل ژانر چت استوری طبقه‌بندی می‌شوند.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به قصه‌های کوتاه و دوست‌داران ژانر درام بیش از دیگران از گوش سپردن به کتاب صوتی حاضر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر می‌شنویم:

- شاهین! اینجایی؟ پسر، طوفانو می‌بینی؟ برق شما هم رفت؟
- نه. اینجا هوا اونقدر هم بد نیست. طرف شما خیلی ناجوره؟
- خیلی وحشتناکه، خیلی. برق هم رفته که دیگه هیچی.
- همه‌ی فیلم ترسناک‌ها اینجوری شروع می‌شن. خونه تنهایی؟
- الان آره. ولی مامانم یه کم دیگه میاد. خوبه حالا با تو حرف می‌زنم. خدایی ترسناکه. فکر کن قدیما مردم برق نداشتن توی طوفان چی کار می‌کردن؟
- شمع روشن کن.
- روشن کردم. ولی همون ترسناک‌ترش کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
فروشگاه
8 دقیقه
ربات
5 دقیقه
خاموشی
5 دقیقه
وعده‌ی باغ وحش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر
نویسنده
مترجمسحر مرعشی، محمدعلی سراجق
گویندهریحانه حاجی علیخانی، هادی شوشتری، سید میثاق ابطحی، داریوش شمس، افسانه غلافگر، هاجر رهگذر، ندا عسگری، نگار اسماعیلی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر

برای دریافت کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.