دانلود کتاب صوتی فیدل کاسترو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فیدل کاسترو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فیدل کاسترو

در این کتاب صوتی زندگی فیدل کاسترو قهرمان ملی کوبا، به قلم فران ریس (Fran Rees) و ترجمه‌ی شهربانو صارمی، با صدای رسای آرمان سلطان‌زاده روایت شده است.

کتاب صوتی فیدل کاسترو (Fidel Castro) در ۹ فصل با عنوان‌های قهرمان ملی، سال‌های نخست، فعال دانشجویی، تاریخ مرا خواهد بخشید، رهبر جنگ چریکی، کوبای جدید کاسترو، در آستانه‌ی جنگ اتمی، روزگار سخت، ساعت خوش و این مرد و میراثش گردآوری شده‌ است.

فیدل کاسترو یکی از نمادهای بارز انقلابی‌گری و استکبارستیزی در آمریکای لاتین به شمار می‌رفت. در دوران زمامداری او،‌ بسیاری از صنایع این کشور "ملی" شد و به گفته حامیان او، کوبا به مردمش بازگردانده شد. وی به خاطر تلاش‌ها و مبارزات خود،‌ جوایز مختلفی را در عرصه بین‌الملل به دست آورد و در کشور کوبا و در کلِ آمریکای لاتین به عنوان یک شخصیت ضدامپریالیسم و قهرمان مبارزه با استکبار جهانی آمریکا شناخته می‌شود. کاسترو از رمان «زنگ ها برای چه کسی به صدا در می‌آیند؟» اثر ارنست همینگوی به عنوان کتاب محبوبش نام برده است.

در بخشی از کتاب صوتی فیدل کاسترو می‌شنویم:

از سال 1900 تا به امروز بشریت و جهان تغییرات عمده‌ای از سرگذرانده است. دگرگونی‌های بنیادی در نظریه‌ها و کاربست آن‌ها، معیار آزادی‌های فردی و رسوم مذهبی و علم و فناوری و صنعت را محک زد. فضای فکری جهان معاصر بر بشردوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیک‌تر تبدیل کرده است.

 فیدل کاسترو در سال 1959، در پی رهبری انقلابی مسلحانه برای سرنگونی دولت کوبا به قدرت رسید. تغییراتی که او به وجود آورد بهداشت عمومی را بهبود بخشید و آهنگ رشد سوادآموزی را در کوبا افزایش داد. اما او انتخابات به سبک غربی را ملغی کرد و کنترل رسانه‌ها، تجارت و دارایی‌ها را در دست گرفت. گرچه کاسترو نزد عده‌ای از شهروندان کوبا و سایر کشورها محبوبیت دارد، اما حکومت او موجب شده کوبایی‌های بسیاری کشورشان را ترک کنند.

فهرست مطالب

۹ دقیقه
فصل اول: قهرمان ملی
۱۰ دقیقه
فصل دوم: سال‌های نخست
۱۲ دقیقه
فصل سوم: فعال دانشجویی
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: تاریخ مرا خواهد بخشید
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: رهبر جنگ چریکی
۱۰ دقیقه
فصل ششم: کوبای جدید کاسترو
۸ دقیقه
فصل هفتم: در آستانۀ جنگ اتمی
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: روزگار سخت، ساعت خوش
۱۴ دقیقه
فصل نهم: این مرد و میراثش
 ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی فیدل کاسترو

برای دانلود کتاب صوتی فیدل کاسترو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی فیدل کاسترو
فرهنگ ظریف بشارتی
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
خیلی لذت بردم
عالی بود
porya ramezankhani
۱۳۹۷/۲/۱۲
عالی
porya ramezankhani
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)