معرفی و دانلود کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها

عکس جلد کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها
قیمت:
39000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها

کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها به قلم کارولین لارسن، مجموعه‌ای از مهارت‌ها و شیوه‌های کاربردی را برای هدایت مذهبی زنان و کودکان ارائه می‌کند.

همه‌ی انسان ها در طول زندگی خود گاهی شرایط نامناسبی برای‌شان پیش می‌آید، آن‌ها هر روز توانایی این را دارند که در مورد کارهایی که باید انجام دهند و چیزهایی که باید کنار بگذارند، تصمیم بگیرند. اما واقعیت این است که اگر روزهایتان را با یاد و ذکر خداوند آغاز کنید حتماً روز بهتر و پر برکت‌تری خواهید داشت.

کافیست هر روز و در هر شرایطی که هستید، قلبتان را بر حقیقت حضور خدا متمرکز کنید. اجازه دهید عشق و محبت خداوند در این روز پر مشغله و در تمامی روابطتان راهنمای شما باشد. لحظات خدایی، روزتان را خدایی می‌کند!

کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها (God moments for women‬)، به شما می‌گوید که اگر هر روز صبح چند دقیقه را با خدا صحبت کنید و در طول روز اجازه دهید افکار مومنانه‌ به ذهنتان خطور کنند و با شما همراه باشند، تاثیرگذاری آن‌ها را طی چند روز می‌توانید مشاهده کنید و شگفت‌زده شوید.

کارولین لارسن (Carolyn Larsen)، نویسنده‌ای درخشان، بازیگر و سخنرانی زبردست است و مهارتی خدادادی در زمینه هدایت مذهبی زنان و کودکان دارد. او در جلسات، کنفرانس‌ها و سمینارهای بسیاری در آمریکا، کانادا و هندوستان سخنرانی کرده است. کارولین بیش از 40 کتاب برای کودکان و بزرگسالان به نگارش درآورده و کتاب‌های او برنده‌ی جوایز گوناگونی شده‌اند.

زندگی ادامه دارد و زمان را نمی‌شود نگه داشت، شما زنان به مراقبت از اطرافیانتان مانند مادر، پدر، فرزند، دوست و اعضای خانواده ادامه می‌دهید. به همین خاطر به ندرت به موضوعات خود می‌پردازید و دغدغه‌ها، مسائل، نگرانی‌ها و فشار‌های دیگران را به زندگی خود اضافه می‌کنید.

اما این توجهات به دیگران و نادیده گرفتن خود، شما را به انتهای طناب می‌رساند. انتهای طناب همان جایی است که دغدغه‌ها، مسائل، نگرانی‌ها و فشارهایی که با آن‌ها درگیر هستید، چنان عمیق می‌شوند که گمان می‌کنید دیگر توانایی ادامه‌ی راه را ندارید و امیدی به بهبود اوضاع نیست. این کتاب صوتی به شما می‌گوید وقتی انتهای طناب در حال سر خوردن از میان دستانتان است، چه باید بکنید و چگونه می‌توانید آن را گره بزنید و به آن چنگ بیندازید.

جملات برگزیده کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها:

- پیش‌ از آنکه تشنه شوید چاه آبتان را حفر کنید.
- اگر هفت بار افتادید، برای هشتمین بار به پا خیزید.
- درد اجتناب‌ناپذیر است. رنج کشیدن به انتخاب شما بستگی دارد.
- وقتی‌ به انتهای طناب می‌رسید، آن را گره بزنید و به آن چنگ بیندازید.
- سن مسئلهای ذهنیست. اگر به آن اهمیت ندهید، اهمیتی نخواهد داشت.
- دوست کسی است که زمانی از راه می‌رسد که همۀ دنیا ترکتان کرده‌ است.
- مهربان باشید، چون همۀ کسانی که با آن‌ها برخورد دارید مشغول نبرد سخت زندگی‌اند.
- اگر وقت غر زدن و شکایت کردن از چیزی را دارید، حتما وقت دارید دربارۀ آن کاری انجام دهید.
- گفتگوی خوب به‌اندازۀ قهوۀ قوی محرک است، و بعد‌ از آن خوابیدن هم به همان اندازه دشوار.
- ایمان کوه‌ها را زیر ‌و‌ رو می‌کند، ولی تعجب نکنید اگر خداوند بیل را در دستان شما قرار می‌دهد!
- به خاطر داشته باشید که مردم شما را با اعمالتان قضاوت میکنند، نه با نیاتتان. شاید قلبی از طلا داشته باشید. ولی تخممرغ پخته هم قلبی طلایی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها می‌شنویم:

ثابتترین امر زندگی، تغییر است. گاهی که زندگی با روندی ثابت پیش میرود، احساس آرامش میکنیم و به خود میگوییم: «خب دیگر زندگیام در مسیر اصلی خود قرار گرفت.» ولی هنوز جمله به پایان نرسیده، چیزی در زندگی تغییر میکند، چیزی بزرگ.

چند بار شاهد تغییر زندگی خود یا دیگران در یک چشمبرهم زدن بودهاید؟ تصادف، بیماری یا انتخاب دیگران زندگی را ناگهان دستخوش تغییر میسازند. تغییرات گاهی مأیوسکننده یا حتی تأسفآورند، ولی لزوماً بهمعنای پایان یافتن روابط، مشاغل، دوستیها یا روابط خانوادگی نیستند. تنها به این معنا هستند که چیزی در زندگی تغییر کرده است. با تغییرات همراه شوید، آنها را بپذیرید و خودتان را با آنها وفق دهید.

برای انجام چنین کاری، فراموش نکنید که خداوند هم در این مسیر همراه شماست. بهخاطر داشته باشید که حتی در بحبوحۀ تغییراتی که بهطور مرتب در زندگی رخ میدهند، تنها چیزی که تغییر نمیکند خداست. او کنترل اوضاع را بهدست دارد، دوستتان دارد و هدفی برای زندگیتان درنظر گرفته است. پس با جریان همراه شوید و به خدا اتکا کنید! پیچ جاده بهمعنای پایان آن نیست، مگراینکه نتوانید با آن بپیچید!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
2 دقیقه
متن پشت جلد
2 دقیقه
مقدمه
10 دقیقه
زندگی عزیز است قدرش را بدانید
12 دقیقه
درگیری‌های شخصی
13 دقیقه
یک بار بلند شوید
10 دقیقه
خواب خوب شب
9 دقیقه
دوستی واقعی
11 دقیقه
رها کردن
11 دقیقه
جینجر را به‌خاطر بیاورید!
12 دقیقه
بزرگ فکر کنید
15 دقیقه
خودتان باشید
14 دقیقه
نگرانی ‌یا توکل
14 دقیقه
قدرت واقعی
13 دقیقه
دومین فرمان بزرگ
14 دقیقه
شما منحصر به فرد هستید
15 دقیقه
سفری یک ساله

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها
نویسنده
مترجممریم تقدیسی
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها

Sara Saadat
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
کتابی برای تجدید ایمان اما از قسمتی که میگن زیاد از خدا نخواه خوشم نیومد خدا صاحب این جهان و همه نعمتهاشه خدا دوست داره من به عنوان بنده ایمان به قدرتش داشته باشم این اعتقادات که از خدا کم بخواه و زیاده خواه نباش منسوخ شده و به درد جهان ثروتمند حال حاضر نمیخوره
Hoori
۱۴۰۲/۴/۳۱
از روی نظراتی که خوندم فکر کردم قراره با کمک این کتاب بتونم ایمانم رو قوی‌تر کنم و حرف‌های تاثیر گذاری بشنوم!
اصلا اون چیزی که فکر میکردم و تو کامنت‌ها ازش گفتند نبود!!!!
یک سری جملات گفته شد بدون هیچ احساسی... سرد و یکنواخت و خشک و بی‌روح!!!!!
شایسته شیروانی
۱۴۰۱/۴/۳۱
عالی است. برای ارتباط بهتر با خالق هستی و هرآنچه که یک انسان در مدت عمر باآن در ارتباط است خوب است مطالبی را بیشتر بیاموزیم.
شیوا نیل آی
۱۴۰۰/۴/۳۰
عالی بود.. واقعا باعث شد من به خدا نزدیکتر بشم و خیلی مسائل برام روشن بشه.. ممنون
معصومه شریفی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
کتاب آرامش بخشیه
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها

برای دریافت کتاب صوتی لحظات خدایی برای خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.