دانلود رمان مارتا فروید


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان مارتا فروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان مارتا فروید

رنج از سه جهت ما را تهدید می‌کند. یکی از طرف جسم خودمان که محکوم به تلاش و اضمحلال است و حتا از درد و ترس که نشانه‌های خطرند، راه گریزی ندارد. دیگر از طرف جهان بیرون، که با نیرویی چیره، بی‌رحم و ویرانگر ما را مورد حمله قرار می‌دهد و سرانجام از طرف رابطه‌ی ما با دیگران. شاید رنجی که از این آخری ناشی می‌شود دردناک‌تر از هر رنج دیگر باشد. (تمدن و ملالت‌های آن - زیگموند فروید)

کتاب «مارتا فروید» شامل خاطرات همسر زیگموند می باشد. این اثر روایتی متفاوت و رمان گونه از ناگفته‌های زندگی زیگموند فروید می‌باشد که مارتا همسر فروید، کسی که کمتر در منابع تاریخی به او اشاره شده است روایتگر این رمان است.

در پشت جلد این کتاب آمده است: «لندن 1946. بیوه‌ 85 ساله‌ زیگموند فروید درخواست یک زن روزنامه‌نگار آمریکایی را برای نگارش و انتشار زندگی‌نامه‌اش رد می‌کند، ولی نامه‌هایی که دوستانه بین آن‌ها رد و بدل می‌شود، بانوی سالخورده را به گذشته‌های دور می‌برد. او از نوجوانی‌اش در وین‌، ازدواجش با یک پزشک نابغه و شیفته تحقیق‌، وهمچنین زندگی در بطن وقایع و تحولات سیاسی و اجتماعی آن روز سخن می‌گوید. او بیش از نیم قرن زیستن در سایه یک مرد مشهور را مرور می‌کند. آیا این تنها مطلوب او در زندگی‌اش بوده است؟...»

 ۲۹۶ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6955-05-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۷۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۵۷۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان مارتا فروید

برای دانلود رمان مارتا فروید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان مارتا فروید
asad f
۱۳۹۵/۱۲/۱۲
کاش از زندگی خود فروید بیشتر می نوشت.انگار زن و دخترش نگران اند که مبادا شخصیت و حسن شهرت فروید با حرف های آنها خراب شود.البته حق دارند، وقتی تمام روانشناسان دنیا خواننده زندگی نامه ی کسی بشوند احتمالاً به چندین بیماری روانی متهم اش خواهند کرد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)