معرفی و دانلود کتاب صوتی شگفتی وجود

عکس جلد کتاب صوتی شگفتی وجود
قیمت:
34000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شگفتی وجود

آیا می‌دانید چه جایگاهی در جهان دارید و حقیقتاً چه کسی هستید؟ جف فاستر در کتاب صوتی شگفتی وجود، به شما کمک می‌کند تا به اعماق درون‌تان سفر کنید و از منظری جدید به زندگی خود بنگرید. با شنیدن این کتاب قادر خواهید بود تا با خود واقعی‌تان روبه‌رو شوید و زندگی روزمره و معمولی خود را تغییر دهید.

درباره کتاب صوتی شگفتی وجود:

چگونه می‌توان نگاه‌مان به دنیا را تغییر بدهیم و به آزادی که لایقش هستیم برسیم؟ روشن‌ضمیری حقیقتاً چگونه حاصل می‌شود و چطور می‌شود به دل یک ماجراجویی راه یافت؟ این‌ها همه سؤالاتی هستند که هرکسی ممکن است در زندگی‌اش آن‌ها را از خود بپرسد و به دنبال روشی باشد که به کمک آن به بیداری برسد.

جف فاستر عقیده دارد روشن‌ضمیری چیزی بسیار فراتر از رسیدن به شادمانی، آرامش و سکوت است و زمانی حاصل می‌شود که به آن چیزی که واقعاً هستید دست یابید. به‌خاطرآوردن آن چیزی که همیشه می‌دانستید، تصورات شما را از معنویت و فلسفهٔ زندگی تغییر خواهد داد. او در کتاب شگفتی وجود (The wonder of being) این پیام را به شما می‌رساند که اگر یاد بگیرید نگاه خود به دنیا را تغییر دهید، به آزادی که انتظارش را دارید، دست خواهید یافت.

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که چه کسی هستید و کجای این جهان قرار دارید. همچنین ممکن است ایده‌ها و تصورات‌تان زیر سؤال برود و حس کنید که از کل جهان جدا هستید اما در نهایت به آزادی و رهایی دست خواهید یافت. کتاب شگفتی وجود شما را با دیدگاهی تازه آشنا می‌کند که به تفکر وادارتان می‌کند و به این نتیجه می‌رسید که زندگی چیزی نیست جز همین لحظه و آن چیزهایی که در این لحظه جریان دارند.

کتاب حاضر همچنین به شما یاد می‌دهد جستجوی درونی خود را آغاز کنید و رها و آزاد باشید. نویسنده در این اثر قرار نیست به شما یاد بدهد که چگونه به فردی روشن‌ضمیر تبدیل شوید یا تمرینات معنوی به شما یاد بدهد که به کمک آن‌ها به درون خود سفر کنید، بلکه به شما کمک می‌کند که به روش خاص خودتان تفکر کنید و خویشتن‌تان را عمیق‌تر بشناسید.

کتاب صوتی شگفتی وجود مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های خودشناسی و توسعه فردی و همچنین کسانی که قصد دارند در زندگی خود تغییر ایجاد کنند، از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با جف فاستر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و مربی معنوی در سال 1980 و در لندن به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته اخترفیزیک و در دانشگاه کمبریج ادامه داد و در همانجا فارغ‌التحصیل شد. جف فاستر (Jeff Foster) پس از اتمام تحصیلات دچار مشکلات روحی و جسمی فراوانی شد و به افسردگی مبتلا شد. وی در نهایت در سال 2006 و در 26 سالگی به بیداری معنوی رسید و در حال حاضر به یکی از جوان‌ترین استادان معنوی جهان تبدیل شده است.

کتاب دیگر او «عمیق‌ترین پذیرش» نام دارد که در آن با زبانی طنز درمورد ریشه‌یابی افسردگی صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی شگفتی وجود می‌شنویم:

هرچیزی درمورد این لحظه گفته شود، هرگز واقعا درمورد این لحظه نیست. زیرا این لحظه هنگامی که درمورد آن صحبت شود، پیشاپیش رفته است و پیشاپیش یک لحظهٔ تازه است و یک لحظهٔ تازه و یک لحظهٔ تازه. آوردن شادی‌های تازه، شگفتی‌های تازه، مناظر، صدا، بوها، افکار و احساسات تازه. این لحظه هرگز به چنگ کلمات در نخواهد آمد.

یعنی می‌توان گفت آن هرگز به چنگ نخواهد آمد. همچنین هرگز درک نخواهد شد. زیرا غیرممکن است که لحظه را پشت سر بگذاری، به آن نگاه کنی و بگویی که چیست. آن واقعا رازی الهی است که در کل خلقت نفوذ می‌کند. کسی که ادعای درک این لحظه را می‌کند، فقط یک شخص با مفاهیمی درمورد این لحظه است. لحظه نمی‌تواند درک شود و این زیبایی آن است.

آه دیوانگی و معصومیت ذهن بشری در تلاش برای درک کردن، همان سردرگمی را ایجاد می‌کند که تلاش می‌کند بر آن غلبه کند. در تشنگی‌اش برای دانش، جهل تولید می‌کند. در طلب حقیقت دروغ می‌گوید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
35 دقیقه
مقدمه / بخش یک: سهیم شدن این
25 دقیقه
بخش دو: عاشق شدن
39 دقیقه
بخش سه: غیرخاص
37 دقیقه
بخش چهار: مبدا
37 دقیقه
بخش پنج: این لحظه
34 دقیقه
بخش شش: فقط یک فکر
48 دقیقه
بخش هفت: آتش ندانستن
41 دقیقه
بخش هشت: عشق و مرگ
34 دقیقه
بخش نه: ورای هیچ‌چیز و همه چیز
37 دقیقه
بخش ده: قدم زدن عصرگاهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شگفتی وجود
نویسنده
مترجموحید مهدیخانی
گویندهمحمد نظری
ناشر چاپینشر ترنگ
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شگفتی وجود

کاربر کتابراه
۱۴۰۱/۲/۲۴
خود کتاب بسیار مفید است، اما متاسفانه لحن و شیوه‌ی خوانش گوینده‌ی محترم، آقای نظری، اصلا برای صوتی کردن کتاب مناسب نیست. از این ناشر صوتی، یعنی نوین کتاب گویا، اصلا انتظار نمی‌رفت که چنین انتخاب نامناسبی انجام دهد. ‌ای کاش ناشران صوتی به این مطلب توجه کنند که لحن و شیوه‌ی خوانش هر کسی که کاراجرا را انجام می‌دهد برای صوتی کردن کتاب مناسب نیست. شیوه‌ی خوانش کتاب صوتی کاملا باکار اجرا تفاوت دارد. واقعا ازنوین کتاب گویا بعید بود. امیدوارم دیگرناشران صوتی نسخه‌ی صوتی این کتاب با صدای گویندگان محبوب‌تر که در خوانش کتاب صوتی واقعا مهارت دارند منتشر کنند. دلیل این‌که دو ستاره ثبت کردم هم همین نامناسب بودن انتخاب گوینده‌ی کتاب صوتی است، وگرنه خود کتاب لایق پنج ستاره است.
من واقعا به کتاب‌های صوتی علاقه‌مند هستم و بیشتر کتاب‌هایی که از کتابراه خریدم، صوتی هستند. امیدوارم در صوتی کردن کتاب‌ها دیگر شاهد انتخاب گویندگانی نباشیم که لحن و شیوه‌ی خوانش ایشان مناسب صوتی کردن کتاب‌ها نیست. لطفا ناشران صوتی در انتخاب گوینده دقت بفرمایند، خصوصا ناشران صوتی معروف مثل نوین کتاب گویا.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
به طور کوتاه و مختصر نظرمو بگم، شاهکار بود این اثر. جف فاستر نویسنده‌ای فوق العاده با افکاری خاص و تبحر در کار خود، به صورت فوق العاده‌ای بیان می‌کنه که حال مهم دارایی ما انسانهاست. زندگی را باید در همان لحظه زندگی کرد و از گذشته خود فاصله بگیریم. کتاب، به نوبه‌ی خود کتاب تقریبا سنگینی هست و نیاز و به تأمل دقت فراوان داره که بشه به صورت عمیقی مطالب رو درک کرد. ترجمه‌ی کتاب حرف نداشت و اصلا متوجه نمیشیم که برگردان کتابی با زبان اصلی هستش، آقای دکتر هم که گل کاشت با بیان شیوا و دلنشین و مکث‌های درستی که کردند و موزیک مشت زمینه که به این اثر شگفتی فراوانی بخشیدند و جذاب ترش کردند. خسته نباشید به تک تک عزیزان تهیه کننده و سپاس فراوان به تیم خوب کتابراه.
ابراهیم زبیری
۱۴۰۱/۱۲/۲۱
جف فوستر از معدود نویسنده‌هایی است که تمرکز کلامش بر اینه که (من موهوم و ساختگی) وجود خارجی نداره و این (من) همانی است که ما را از حقیقت مان دور می‌کند و چیزی که وجود ندارد هم قابلیت از بین رفتن و نابودی ندارد....
البته مطلبی که خیلی مهمه برای بهره مندی از اینگونه مطالب اینه؛ هرگز با ذهن دوگانه و
بین سراغ این کتاب نرید، این مطالب بیشتر شهودی هستند که ذهن قادر به درک آن نیست اگر هم چیزی تحویل شما بده مطمئنا اصل موضوع نیست
حاجی حاجی بالا
۱۴۰۲/۲/۲۰
واقعاً زیبا و پر معنا و پر محتوایی می‌باشد. چقدر زیبا و چقدر عالی جف لوستر این شگفتی را بیان می‌کند. پیشنهاد میکنم حتما کتابهای جف فوستر را جوانها بخوانند. در رسانه‌ها شنیدم امسال کتاب جف فوستر یکی از پرفروشترین کتاب‌ها بود که این واقعاً مایه‌ی افتخار هست که اکثراً اهل مطالعه و اهل کتاب با کتابهای جف آشنایی دارند. ضمنا ترجمه زیبای آقای مهدی خانی هم بر عظمت کتاب می‌افزاید. با تشکر از همه اهل قلم و عزیزان کتابراه.
Hadi Kh
۱۴۰۱/۶/۱۹
کتابی بینظیر از آقای فوستر، این کتاب اشاره به چیزیست که معمولا با اسامی چون بیداری معنوی، رسیدن به غایت، یکی شدن با هستی و... میشناسیم
توصیفاتی که در این کتاب برای خویشتن صورت گرفته برای ذهن قابل درک نیست و این باعث میشه که اصل مطلب بجای ذهن به دل بشینه و اون ارتباط و درک ما از مفهموم اصلی بیشتر بشه
کتاب نیاز به تأمل و دقت داره، خوانش کتاب هم بسیار زیباست.
niusha rahmatolahi
۱۴۰۱/۷/۲۳
کتاب بی نظیریه... پیشنهاد میکنم همه گوشش بدن.... کتابیه ک برای بار اول وقتی گوش میدی انگار یک جمله رو فقط داره تکرار میکنه ولی دفعات بعدی ک گوش میدی کامل ب عمق کتاب و مفهومش پی میبری و‌ میبینی از زوایای مختلف یک موضوع رو (در لحظه بودن) رو برسی میکنه... ب شدت کتاب کامل، پر مفهومی هست و بشدددت توصیه میکنم بالای 5 بار گوش داد تا ب عمق مطلبی ک بیان میکنه رسید.
محمدطاها کریمی
۱۴۰۱/۵/۲۴
سلام، کتاب عمیقی هستش بنظرمن برا کسایی که اولین باره درمورد سفربه خویش کنجکاوشدن توصیه نمیکنم ولی برای مراحل پیشرفته تر عالیه چون ممکنه ذهن رودرگیرکنه ولی کم کم میفهمیم که بسیار شیرین و اشناست حرفهاش گوینده این کتاب اقای نظری عالیه من ازش تشکرمیکنم صدای ایشون بوی خوددرگیری نمیده درکل تشکرازهمه..
محمد پویا
۱۴۰۲/۱/۳
نمیگم چون من نتونستم با کتاب ارتباط بگیرم کتاب خوبی نیست، من اینجور وقت‌ها نظر میانه میدم، یعنی میگم ممکنه کتاب خوبی باشه من نتونستم باهاش خوب ارتباط بگیرم، ولی صدای گوینده عالیه جوری که شبایی که خوابم نمیبرد این کتاب صوتیو گوش میدادم و خوابم میبرد.
آ.روح نبا
۱۴۰۱/۱۰/۱
معنی واقعی‌ای اگر یه هدفی داری فقط کافی بخواییی
ریا و گویا کاملا قابل درک
خیلی فکر برانگیز و واقعا مفید
این کتاب مثل راهنمایی که میگه چطور رنج نکش و زندگی پر از آرامش داشته باش
ناماسته به همه دوستای که این کتاب رو برای ما فرآهم و دردسترس کردند
کاظم فروغی
۱۴۰۱/۶/۵
شاید از نظر کسانی که تجربه‌ی محو شدن رو نداشتن، مطالب این کتاب سطحی و خسته‌کننده به نظر بیاد ولی اگر فقط یکبار این محو شدن رو تجربه کرده باشی اونوقته که متوجه میشی هر روز باید با این کتاب در تعامل باشی و باهاش مراقبه کنی
سما پوررضایی
۱۴۰۲/۲/۴
باسلام این کتاب واقعا دارای محتوای عمیقی هست و دریچه جدیدی رو واستون باز می‌کنه
البته درک و فهمش خیلی سنگینه
Sahar Etm
۱۴۰۱/۳/۱۳
سلام ممنون از کتابراه که کتاب هارا با صوتی عالی می‌گذارید. لطفا کتاب آرامش از این نویسنده هم لطف کنید صوتی بزارید ممنونم
مریم 🦋💙✨
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
واقعا عالی ست مثل مدیتیشن هست این کتاب، لحظه به لحظه ذهن رو وصل می‌کنه به زمان حال.
برای دوستان علاقمند به تعالی توصیه می‌کنم💙🦋
فیروزه میرزایی
۱۴۰۱/۴/۲
صدای خوب، رسا و زیبای گوینده، و نظر عالی جف فوستر برای زمان حال و پذیرش زندگی
کتاب فوق‌العاده است
علی اصغر زمانپور
۱۴۰۱/۷/۹
کتاب تاثیر گذاریه با خوندن این کتاب ارزش بیشتری برای این لحظه قاعل میشید...
مشاهده همه نظرات 21

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شگفتی وجود

برای دریافت کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.