معرفی و دانلود کتاب صوتی شگفتی وجود

عکس جلد کتاب صوتی شگفتی وجود
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شگفتی وجود

آیا می‌دانید چه جایگاهی در جهان دارید و حقیقتاً چه کسی هستید؟ جف فاستر در کتاب صوتی شگفتی وجود، به شما کمک می‌کند تا به اعماق درون‌تان سفر کنید و از منظری جدید به زندگی خود بنگرید. با شنیدن این کتاب قادر خواهید بود تا با خود واقعی‌تان روبه‌رو شوید و زندگی روزمره و معمولی خود را تغییر دهید.

درباره کتاب صوتی شگفتی وجود:

چگونه می‌توان نگاه‌مان به دنیا را تغییر بدهیم و به آزادی که لایقش هستیم برسیم؟ روشن‌ضمیری حقیقتاً چگونه حاصل می‌شود و چطور می‌شود به دل یک ماجراجویی راه یافت؟ این‌ها همه سؤالاتی هستند که هرکسی ممکن است در زندگی‌اش آن‌ها را از خود بپرسد و به دنبال روشی باشد که به کمک آن به بیداری برسد.

جف فاستر عقیده دارد روشن‌ضمیری چیزی بسیار فراتر از رسیدن به شادمانی، آرامش و سکوت است و زمانی حاصل می‌شود که به آن چیزی که واقعاً هستید دست یابید. به‌خاطرآوردن آن چیزی که همیشه می‌دانستید، تصورات شما را از معنویت و فلسفهٔ زندگی تغییر خواهد داد. او در کتاب شگفتی وجود (The wonder of being) این پیام را به شما می‌رساند که اگر یاد بگیرید نگاه خود به دنیا را تغییر دهید، به آزادی که انتظارش را دارید، دست خواهید یافت.

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که چه کسی هستید و کجای این جهان قرار دارید. همچنین ممکن است ایده‌ها و تصورات‌تان زیر سؤال برود و حس کنید که از کل جهان جدا هستید اما در نهایت به آزادی و رهایی دست خواهید یافت. کتاب شگفتی وجود شما را با دیدگاهی تازه آشنا می‌کند که به تفکر وادارتان می‌کند و به این نتیجه می‌رسید که زندگی چیزی نیست جز همین لحظه و آن چیزهایی که در این لحظه جریان دارند.

کتاب حاضر همچنین به شما یاد می‌دهد جستجوی درونی خود را آغاز کنید و رها و آزاد باشید. نویسنده در این اثر قرار نیست به شما یاد بدهد که چگونه به فردی روشن‌ضمیر تبدیل شوید یا تمرینات معنوی به شما یاد بدهد که به کمک آن‌ها به درون خود سفر کنید، بلکه به شما کمک می‌کند که به روش خاص خودتان تفکر کنید و خویشتن‌تان را عمیق‌تر بشناسید.

کتاب صوتی شگفتی وجود مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های خودشناسی و توسعه فردی و همچنین کسانی که قصد دارند در زندگی خود تغییر ایجاد کنند، از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با جف فاستر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و مربی معنوی در سال 1980 و در لندن به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته اخترفیزیک و در دانشگاه کمبریج ادامه داد و در همانجا فارغ‌التحصیل شد. جف فاستر (Jeff Foster) پس از اتمام تحصیلات دچار مشکلات روحی و جسمی فراوانی شد و به افسردگی مبتلا شد. وی در نهایت در سال 2006 و در 26 سالگی به بیداری معنوی رسید و در حال حاضر به یکی از جوان‌ترین استادان معنوی جهان تبدیل شده است.

کتاب دیگر او «عمیق‌ترین پذیرش» نام دارد که در آن با زبانی طنز درمورد ریشه‌یابی افسردگی صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی شگفتی وجود می‌شنویم:

هرچیزی درمورد این لحظه گفته شود، هرگز واقعا درمورد این لحظه نیست. زیرا این لحظه هنگامی که درمورد آن صحبت شود، پیشاپیش رفته است و پیشاپیش یک لحظهٔ تازه است و یک لحظهٔ تازه و یک لحظهٔ تازه. آوردن شادی‌های تازه، شگفتی‌های تازه، مناظر، صدا، بوها، افکار و احساسات تازه. این لحظه هرگز به چنگ کلمات در نخواهد آمد.

یعنی می‌توان گفت آن هرگز به چنگ نخواهد آمد. همچنین هرگز درک نخواهد شد. زیرا غیرممکن است که لحظه را پشت سر بگذاری، به آن نگاه کنی و بگویی که چیست. آن واقعا رازی الهی است که در کل خلقت نفوذ می‌کند. کسی که ادعای درک این لحظه را می‌کند، فقط یک شخص با مفاهیمی درمورد این لحظه است. لحظه نمی‌تواند درک شود و این زیبایی آن است.

آه دیوانگی و معصومیت ذهن بشری در تلاش برای درک کردن، همان سردرگمی را ایجاد می‌کند که تلاش می‌کند بر آن غلبه کند. در تشنگی‌اش برای دانش، جهل تولید می‌کند. در طلب حقیقت دروغ می‌گوید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۵ دقیقه
مقدمه / بخش یک: سهیم شدن این
۲۵ دقیقه
بخش دو: عاشق شدن
۳۹ دقیقه
بخش سه: غیرخاص
۳۷ دقیقه
بخش چهار: مبدا
۳۷ دقیقه
بخش پنج: این لحظه
۳۴ دقیقه
بخش شش: فقط یک فکر
۴۸ دقیقه
بخش هفت: آتش ندانستن
۴۱ دقیقه
بخش هشت: عشق و مرگ
۳۴ دقیقه
بخش نه: ورای هیچ‌چیز و همه چیز
۳۷ دقیقه
بخش ده: قدم زدن عصرگاهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شگفتی وجود
نویسنده
مترجموحید مهدیخانی
گویندهمحمد نظری
ناشر چاپینشر ترنگ
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شگفتی وجود

کاربر کتابراه
۱۴۰۱/۲/۲۴
خود کتاب بسیار مفید است، اما متاسفانه لحن و شیوه‌ی خوانش گوینده‌ی محترم، آقای نظری، اصلا برای صوتی کردن کتاب مناسب نیست. از این ناشر صوتی، یعنی نوین کتاب گویا، اصلا انتظار نمی‌رفت که چنین انتخاب نامناسبی انجام دهد. ‌ای کاش ناشران صوتی به این مطلب توجه کنند که لحن و شیوه‌ی خوانش هر کسی که کاراجرا را انجام می‌دهد برای صوتی کردن کتاب مناسب نیست. شیوه‌ی خوانش کتاب صوتی کاملا باکار اجرا تفاوت دارد. واقعا ازنوین کتاب گویا بعید بود. امیدوارم دیگرناشران صوتی نسخه‌ی صوتی این کتاب با صدای گویندگان محبوب‌تر که در خوانش کتاب صوتی واقعا مهارت دارند منتشر کنند. دلیل این‌که دو ستاره ثبت کردم هم همین نامناسب بودن انتخاب گوینده‌ی کتاب صوتی است، وگرنه خود کتاب لایق پنج ستاره است.
من واقعا به کتاب‌های صوتی علاقه‌مند هستم و بیشتر کتاب‌هایی که از کتابراه خریدم، صوتی هستند. امیدوارم در صوتی کردن کتاب‌ها دیگر شاهد انتخاب گویندگانی نباشیم که لحن و شیوه‌ی خوانش ایشان مناسب صوتی کردن کتاب‌ها نیست. لطفا ناشران صوتی در انتخاب گوینده دقت بفرمایند، خصوصا ناشران صوتی معروف مثل نوین کتاب گویا.
Sahar Etm
۱۴۰۱/۳/۱۳
سلام ممنون از کتابراه که کتاب هارا با صوتی عالی می‌گذارید. لطفا کتاب آرامش از این نویسنده هم لطف کنید صوتی بزارید ممنونم
مریم 🦋💙✨
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
واقعا عالی ست مثل مدیتیشن هست این کتاب، لحظه به لحظه ذهن رو وصل می‌کنه به زمان حال.
برای دوستان علاقمند به تعالی توصیه می‌کنم💙🦋
فیروزه میرزایی
۱۴۰۱/۴/۲
صدای خوب، رسا و زیبای گوینده، و نظر عالی جف فوستر برای زمان حال و پذیرش زندگی
کتاب فوق‌العاده است
الهام خوشدل
۱۴۰۱/۵/۲۱
عالی سپاسگزارم کاملا اهدافم رو دنبال میکرد.
علیرضا رضایی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
عالی خواهش میکنم کتاب صوتی آرامش آن هم بیارید
Shiva Amvaj
۱۴۰۰/۱۲/۷
بهترین کتاب برای عمل
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شگفتی وجود

برای دریافت کتاب صوتی شگفتی وجود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.