معرفی و دانلود کتاب صوتی پیمان پنجم: جهانی دیگر بسازیم

عکس جلد کتاب صوتی پیمان پنجم: جهانی دیگر بسازیم
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیمان پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیمان پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پیمان پنجم: جهانی دیگر بسازیم

راهی نوین برای افزایش آگاهی و به فعلیت رساندن پتانسیل‌هایمان. دون میگوئل روئیز، نویسندهٔ کتاب محبوب و پرفروش «چهار میثاق» این بار در کتاب صوتی پیمان پنجم به همراه پسرش دون خوزه روئیز و جنت میلز از زاویه‌ای جدید به حکمت باستانی تولتک نگاه می‌کند و با ارائه بینشی نوین به شما کمک می‌کند تسلط بیشتری بر خود و شیوهٔ زندگی‌تان داشته باشید.

درباره کتاب صوتی پیمان پنجم:

هر انسانی از بدو تولد پیامی را به جهان ارسال می‌کند و آن پیام چیزی نیست جز «حضور» خودش. این پیام به سمت نیروی مطلق و لایتناهی هستی ارسال می‌شود و آینده شما را تعیین می‌کند. آینده‌ای که سرانجام شما را به همان جهان لایتناهی بازمی‌گرداند. به نحوی می‌توان گفت سرنوشت شما را تک‌تک سلول‌های بدنتان تعیین می‌کند.

این جملات پیامی است که دون میگوئل روئیز در کتاب مشهور خود «چهار میثاق» آن را بیان کرد. او با روایت داستان زندگی اقوامی به اسم «تولتک‌» که در دوران قدیم و در مکزیک امروزی می‌زیسته‌اند، حکمت عملی و بینش آن‌ها را برایتان بازگو کرده است. این قوم توسط افرادی به اسم «ناوال» هدایت می‌شدند. ناول‌ها بر اساس چهار میثاق مهم، حکمت تولتکی را به آن‌ها آموزش می‌دادند:

میثاق اول: با کلام خود گناه نکنید.
میثاق دوم: هیچ‌چیز را به خود نگیرید.
میثاق سوم: تصورات باطل نکنید.
میثاق چهارم: همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید.

کتاب چهار میثاق درواقع با بهره‌گیری از حکمت قوم تولتک، اصول مهم زندگی را به شما آموزش می‌دهد. حالا دون میگوئل روئیز در کتاب پیمان پنجم (The Fifth Agreement) اصل پنجمی به این پیمان‌ها اضافه کرده و با کمک آن سخنان تکمیلی خود را ارائه کرده است. او در این کتاب به شما یادآوری می‌کند هیچ‌وقت در زندگی خرد و اصالتی را که با آن به این دنیا آمدید فراموش نکنید و کاری نکنید که برخلاف عهدهایتان باشد.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید عشق، شادی و آزادی را با محدودیت‌های درونی‌تان جایگزین کنید تا بتوانید رنج‌های بی‌مورد را برای هیمشه از زندگی‌تان حذف کنید. همچنین می‌توانید به سطح عمیق‌تری از آگاهی برسید و اصالتی را که با آن به دنیا آمدید دوباره از آن خود کنید. مسئلهٔ اصلی که دون میگوئل روئیز در این کتاب درموردش صحبت می‌کند، موضوع «پذیرش» است.

نویسنده در کتاب صوتی پیمان پنجم به همراه پسرش دون خوزه روئیز به شما کمک کرده‌اند تا بتوانید جهان واقعی خود را بسازید. جهانی که در آن می‌توانید باورهای غلطی را که در وجودتان نهادینه شده بشکنید و به باایمان به قدرت و توانایی خود، تمام محدودیت‌ها را از سر راهتان بردارید. کافی است به اصالت دوران کودکی خود برگردید و دنیا را برای خود و اطرافیانتان به بهشت تبدیل کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پیمان پنجم:

- پیمانی جدید و قدرتمند برای تبدیل زندگی‌مان به بهشت‌های شخصی خودمان. (آمازون)
- ادامه‌ای هیجان‌انگیز کتابی که زندگی میلیون‌ها انسان در سراسر زمین را دگرگون کرده است. (Barnes & Noble)
- نویسنده با وضوح و به شیوه‌ای بی‌عیب‌ونقص زندگی مردانی و زنانی را که به‌عنوان جنگجویانی صلح‌آمیز زندگی می‌کنند به تصویر می‌کشد. (دن میلمن، نویسنده)

کتاب صوتی پیمان پنجم مناسب چه کسانی است؟

اگر کتاب چهار میثاق را خوانده‌اید و دوست دارید در مورد حکمت تولتک‌ها بیشتر بدانید، این کتاب مناسب شماست. همچنین کسانی که قصد دارند ذهنشان را از شر باورهای محدودکننده نجات دهند، می‌توانند به این کتاب فوق‌العاده گوش کنند.

با نویسندگان کتاب صوتی پیمان پنجم بیشتر آشنا شویم:

دون میگوئل روئیز (Don Miguel Ruiz) در سال 1952 و در کشور مکزیک به دنیا آمد. او را بیشتر به‌عنوان یک مربی معنوی و نویسندهٔ متون نئوشمنیستی می‌شناسند. شناخته‌شده‌ترین و مشهورترین اثر این نویسنده و مربی معنوی کتاب «چهار میثاق» است که بسیاری از صاحب‌نظران آن را نتیجهٔ تحول روحی‌ای می‌دانند که پس از تجربهٔ یک سانحهٔ رانندگی برای وی رخ داد.

از دیگر آثار این نویسنده برجسته می‌توان به کتاب‌های «چهار میثاق»، «آوای دانش» و «سه پرسش» اشاره کرد.

دون خوزه رویز (Don Jose Ruiz) از همان دوران کودکی تحت‌تأثیر آموزه‌های پدر و مادرش به حکمت تولتک‌ها علاقه‌مند شد. او در نوجوانی برای تحصیل به هند سفر کرد. وی باقی زندگی خود را وقف به اشتراک گذاشتن آموزه‌های تولتک‌های باستانی کرد و در سراسر ایالات متحده و مکان‌های مقدس در جهان سخنرانی می‌کند.

جانت میلز (Janet Mills) بنیان‌گذار و مدیر انتشارات «آمبر آلن» است و به همراه دن میگل روئیز شش کتاب برای مجموعه «حکمت تولتک» نوشتند. میلز همچنین خالق دوره آنلاین «چهار پیمان برای یک زندگی بهتر» و ویراستار کتاب پرفروش دیپاک چوپرا، «هفت قانون معنوی موفقیت» است.

در بخشی از کتاب صوتی پیمان پنجم می‌شنویم:

هنگامی که آماده شدید زندگی‌تان را تغییر دهید، هنگامی که آمادگی تغییر پیمان‌هایتان را داشتید، مهم‌ترین مسئله آگاهی است. تا وقتی ندانید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را نه، نمی‌توانید پیمان‌هایتان را تغییر دهید. اگر ندانید که چه چیزی را می‌خواهید تغییر دهید چگونه قادر به ایجاد تغییر خواهید بود؟ اما این موضوعی فراتر از آگاهی است.

تمرین است که تفاوت به وجود می‌آورد. زیرا شاید شما آگاه باشید، اما معنایش این نیست که می‌توانید زندگی‌تان را عوض کنید. تغییر در نتیجهٔ عمل صورت می‌گیرد. حاصل تمرین است. تمرین است که مهارت می‌آورد و استاد می‌سازد. هرچه تابه‌حال یاد گرفته‌اید از طریق تکرار و تمرین بوده است. با تمرین حرف‌زدن را یاد گرفته‌اید، راه‌رفتن را آموختید و حتی نوشتن را فرا گرفتید.

شما استاد زبان خودتان هستید. زیرا تمرین کردید. به همین ترتیب تمام اعتقادات و باورهایی را آموختید که بر زندگی‌تان حکمرانی می‌کند. با تمرین. طرز زندگی فعلی‌تان نتیجهٔ سال‌ها تمرین است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
بخش اول: نیروی نمادها
17 دقیقه
نمادها و پیمان‌ها / هنر انسان‌ها
20 دقیقه
داستان شما / پیمان اول: در کلام‌تان عاری از خطا باشید
22 دقیقه
هر ذهنی یک دنیاست / پیمان دوم: چیزی را به خود نگیرید
21 دقیقه
حقیقت یا افسانه / پیمان سوم: تصورات بی‌اساس نکنید
18 دقیقه
نیروی باور و اعتقاد / نماد بابانوئل
15 دقیقه
تمرین استاد می‌سازد / پیمان چهارم: همواره نهایت تلاش‌تان را بکنید
28 دقیقه
بخش دوم: نیروی تردید / پیمان پنجم: شکاک باشید، اما یاد بگیرید که گوش کنید
21 دقیقه
رویای اولین توجه: قربانیان
33 دقیقه
رویای دومین توجه: جنگجویان
38 دقیقه
رویای سومین توجه: استادان
28 دقیقه
بیننده شدن / دیدگاهی تازه
22 دقیقه
سه زبان / چه‌جور پیام آوری هستید؟
14 دقیقه
سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پیمان پنجم: جهانی دیگر بسازیم
نویسنده، ،
مترجمفرزام حبیبی اصفهانی
گویندهفرنوش پیغامی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پیمان پنجم

شهرزاد زارع
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
عالی بود، کتابهای دون میگل روئیز کتابهای فوق العاده ارزشمندی هستند، کتابهای که نشان از رسالت نویسنده برای بیان مطالب عمیق خودشناسی و عرفان داره، کتاب چهار میثاق این بزرگوار رو گوش کردم و بیش از سه ساله که بارها و بارها گوش کردم و هر بار مطالب رو از دید دیگری بررسی کردم و چیزهای تازه‌ای درک کردم این کتاب علارقم حجم کم بسیار گسترده و عمیقه، کتاب میثاق پنجم بعد از میثاق چهارم نوشته شده و درک این کتاب مستلزم درک کتاب چهار میثاق هست، در این کتابها باور جدید از خودم پیدا کردم و دلیل بسیاری از مشکلات زندگیم رو درک کردم در این کتاب مفهوم خواب بودن انسانها رو درک کردم و دیگه مثل سابق تلاش نمیکنم تا چیزی رو به کسی بفهمونم، درک هر کدام از ما از زندگی به عمق خوابی که در اون فرو رفتیم داره، اگر خواب سطحی باشه منتظر یک تلنگر هستیم تا بیدار شیم و اگر عمیق باشه با مرگ فرقی نداره، این کتاب به بالا بردن سطح هوشیاری و خود آگاهی کمک بزرگی میکنه
حسین خزائی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کتاب فوق العاده خوبیه. خیلی کمک میکنه برای مواجهه با دنیای مدرن و پر از استرس. میتونید پیش فرضهای غلط و تحمیل شده از طرف جامعه رو از ذهنتون حذف کنید ‌
البته می‌تونست کتاب خوان بهتری داشته باشه
صدیقه فتحی
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
کتاب فوق العاده‌ای هست
برای کسانی که کتاب چهار میثاق را خوانده‌اند کلا مطالعه این کتاب توصیه می‌شود چون در ابتدای کتاب آن چهار میثاق را کامل تر و با مثال‌های جالب و ملموس توضیح میدهد
ف . راد
۱۴۰۱/۱۱/۹
در جهانی که ما به آن پا نهادیم، با آموزه‌های ضد ارزش‌های انسانی، حیوانی و طبیعی که بر بشر چیره گشته است، خیلی سخت می‌توان به این پنج پیمان عمل نمود.
farid ghasemi
۱۴۰۱/۱۲/۹
مانند چهار میثاق انسان را به رشد معنوی هدایت کرده و به پاکسازی افکار منفی میپردازد
علی قنبری
۱۴۰۱/۹/۱۶
بسیار عالی و آموزنده. بنظرم قبل از خواندن کتابهای کاستاندا چهارمیثاق و پنج پیمان رو مطالعه کنید.
Hesam Hesami
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
مفید و کاربردی بود باید هر چند ماه یکبار مطالعه شود
بابک رحمانیان
۱۴۰۲/۱/۳
کتاب خوب و تکمیل کننده چهار میثاق.
فریبا سردارزاده
۱۴۰۱/۸/۷
عالی بود و بسیار مکمل چهار میثاق است
Amirreza pishevar
۱۴۰۱/۷/۱۳
کتاب چهار میثاق و این کتاب، واو...
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پیمان پنجم

برای دریافت کتاب صوتی پیمان پنجم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.