معرفی و دانلود کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

عکس جلد کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس
قیمت:
84000 تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس، رمانی عاشقانه نوشته‌ی ال. جی. شن است. در این رمان پرفروش آمازون، امیلی که در کودکی از سمت ویشز مورد اذیت‌وآزار قرار می‌گرفته، پس از گذشت 10 سال مجبور می‌شود برای ویشز کار کند. حسِ تنفری دوجانبه بین امیلی و ویشز وجود دارد. اما به نظر می‌رسد این دو نمی‌توانند از همدیگر دور شوند! چه چیزی آن‌ها را به هم جذب می‌کند؟

درباره‌ی کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

رمان شکوفه‌های درخت گیلاس (Vicious) اولین قسمت از مجموعه‌ی پنج قسمتی «گناهکارانِ سِینت» است. این مجموعه، که از داستان‌هایی مستقل تشکیل یافته، روابط عاشقانه‌ی پیش‌بینی‌نشده و غیرقابل‌انتظاری را تصویر می‌کند که بین شخصیت‌های متفاوت و متعارض ایجاد می‌شوند. تلاش ال. جی. شن (L. J. Shen) در روایت چنین داستان‌هایی این است که مرز باریکی که بین «عشق» و «تنفر» وجود دارد را نشان دهد.

داستان شکوفه‌های درخت گیلاس، از گذشته شروع می‌شود و ما را با زنی به نام امیلی آشنا می‌کند. پدر و مادر امیلی برای خانواده‌ی ثروتمند اسپنسر کار می‌کردند و در خانه‌ی آن‌ها سکونت داشتند. پسر خانواده‌ی اسپنسر، ویشز، که همسن و هم‌مدرسه‌ای امیلی بود، بسیار بداخلاق، تُندخو و بی‌رحم است. او از همان لحظه‌ی اول، از امیلی متنفر و منزجر می‌شود و در مدرسه هم او را اذیت می‌کند.

معرفی و دانلود کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

10 سال بعد، امیلی در نیویورک زندگی می‌کند و پس از اینکه از شغل آخرش اخراج می‌شود، کاری را در یک بار پیدا می‌کند. یک روز امیلی در بار، ویشز را پس از 10 سال می‌بیند و زمانی که ویشز از اخراج امیلی آگاه می‌شود، به او پیشنهاد می‌دهد که به شرکتش بیاید و منشی شخصی‌اش شود. امیلی که باید از خواهر بیمارش هم مراقبت کند و شدیداً به پول نیاز دارد، پیشنهاد ویشز را می‌پذیرد.

در ادامه‌ی کتاب صوتی شکوفه‌های گیلاس، متوجه می‌شویم که شخصیت ویشز پس از گذشت این 10 سال تغییری نکرده و او تنها از یک قلدر واقعی به یک ظالم به‌تمام‌معنا تبدیل شده است. بااین‌حال و با وجود حس تنفر و انزجار دوطرفه‌ای که بین امیلی و ویشز وجود دارد، هر دو به هم جذب می‌شوند. در اینجاست که ال. جی. شن، به ترسیم مرز و خط باریکی می‌پردازد که بین عشق و نفرت، بین علاقه و انزجار، بین جاذبه و دافعه وجود دارد.

کتاب شکوفه‌های درخت گیلاس توسط علی شاهمرادی ترجمه شده و نشر آموت آن را منتشر کرده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب، توسط نشر صوتی آوانامه و به گویندگی مریم پاک ذات و مهدی صفری تهیه شده است.

جوایز و افتخارات کتاب شکوفه‌های درخت گیلاس

  • پرفروش‌ترین کتاب آمازون
  • نامزد جایزه گودریدز در سال 2017

کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به رمان‌های عاشقانه علاقه‌مندید، شنیدن کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس می‌شنویم

سعی کردم اعصابم را با گفتن این حرف به خودم که الی درباره‌ی این اتفاق خیلی مطمئن و مثبت است، آرام کنم و اینکه شاید دروغ گفتنم خیلی هم بد نباشد. شاید جوزفین به خاطر آزار دادن پسر ناتنی‌اش، سزاوار همه‌ی اینها بود. اما به خودم یادآوری کردم که الی پیش از اینکه مرد خوبی باشد، یک وکیل بود. وکیلی که بسیاری از طلاق‌های پیچیده‌ی هالیوود را حل کرده بود. پرونده‌هایی که در همه‌شان، مسئله بر سرِ پول بود.

نباید به او اعتماد می‌کردم. درست مثل ویشز.

الی ما را تا دم در ورودی بدرقه کرد و مادرِ دین در حالی که به من بی‌توجهی می‌کرد، گونه‌ی ویشز را بوسید. شاید او بیشتر از الی درباره‌ی جدا شدنم از پسرش می‌دانست. یا شاید هم او به اندازه‌ی شوهرش مهربان نبود تا مرا به خاطر کاری که با پسرش کرده بودم ببخشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
نمونه 4
41 دقیقه
فصل اول: امیلیا
27 دقیقه
فصل دوم: ویشز، ده سال قبل
39 دقیقه
فصل سوم: امیلیا
37 دقیقه
فصل چهارم: ویشز
41 دقیقه
فصل پنجم: ویشز
38 دقیقه
فصل ششم: امیلیا
27 دقیقه
فصل هفتم: ویشز
29 دقیقه
فصل هشتم: امیلیا
20 دقیقه
فصل نهم: ویشز
22 دقیقه
فصل دهم: امیلیا
10 دقیقه
فصل یازدهم: امیلیا
34 دقیقه
فصل دوازدهم: ویشز
21 دقیقه
فصل سیزدهم: امیلیا
50 دقیقه
فصل چهاردهم: ویشز
47 دقیقه
فصل پانزدهم: امیلیا
36 دقیقه
فصل شانزدهم: ویشز
29 دقیقه
فصل هفدهم: امیلیا
33 دقیقه
فصل هجدهم: ویشز
12 دقیقه
فصل نوزدهم: امیلیا
20 دقیقه
فصل بیستم: ویشز
13 دقیقه
فصل بیست‌ویکم: ویشز
33 دقیقه
فصل بیست‌ودوم: امیلیا
22 دقیقه
فصل بیست‌وسوم: ویشز
24 دقیقه
فصل بیست‌وچهارم: امیلیا
21 دقیقه
فصل بیست‌وپنجم: ویشز
19 دقیقه
فصل بیست‌وششم: امیلیا
33 دقیقه
فصل بیست‌وهفتم: ویشز
23 دقیقه
فصل بیست‌وهشتم: امیلیا
18 دقیقه
خاتمه: ویشز، دو ماه بعد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس
نویسنده
مترجمعلی شاهمرادی
گویندهمریم پاک ذات، مهدی صفری
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
84000 ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

Mahsa Bashiri
۱۴۰۲/۷/۲۹
کتاب خوب و روان و ساده‌ای بود داستان کتاب درسته که تکراری و قابل پیش بیتی بود ولی وقتی اینچنین موضوعاتی رو برای رمان انتخاب میکنیم غیر از این هم انتظار نذاریم
داستان دو نفر که نفرتشان به عشق تبدیل می‌شود و فراز و نشیب‌های زیادی رو تحمل میکنن تا متوجه میشن به جای تنفر از هم در واقع عاشق یکدیگرند، و
کشمکش‌ها دلستانهلی بینشون جذاب و متن اصلا یکنواخت و حوصله سر بر نیست و راوی عزیز هم مثل همیشه با خوانش زیبای خودشونو به ارزش این کتاب اظافه و اون زو جذاب تر کردند
نون . الف
۱۴۰۲/۷/۳۰
کتاب ساده و روان بدون هیچ چیز هیجان انگیز. داستان ظاهرا تبدیل نفرت به عشق هست ولی انگار از اول هم عاشق هم بودن اما قدرت و جسارت بیانش رو نداشتن. دوست داشتم در آخر رزی و دین هم با هم ازدواج کنن که نشد. ممنون که آخر داستان به خوبی تموم شد و سرانجام داشت. از کتابایی که آخرش معلوم نیست خوشم نمیاد. روی هم رفته خوب بود و مرسی از راویان عالی.
سپیده فرهادی
۱۴۰۲/۷/۹
همین سه ستاره هم برای صدای خوب راوی‌ها میدم. کتاب نوجوونا بود انگار. ساده ملال آور بدون هیچ اتفاق جالب یا هیجان انگیز. من که نپسندیدم ولی خب سلیقه من با شما فرق داره حالا اگه کسی دنبال یه کتاب ساده عاشقانه احساسیه بگیره. راوی‌های به این خوبی حتما چیزی دونستن که این کتابو صوتیش کردن.
لیلی رنجبر
۱۴۰۲/۷/۱۰
کتاب بسیار ضعیف و بیشتر مناسب نوجوانان به نظرم.
من معمولا کارهایی که خانم پاک ذات راویشون بودند رو دوست داشتم، اما این کتاب بسیار متفاوت از آثار قبلی ایشون بود و به نظرم اصلا ارزش گوش دادن نداره
ندا ر
۱۴۰۲/۸/۳
به نظرم برای دور شدن از فشار کار و هیاهوی زندگی گاهی گوش دادن به کتاب‌های صوتی با موضوع‌های عاشقانه تینیجری خوبه، حتی بازیگر زن این کتاب باید امیلیا کلارک باشه
Masoumeh Yaghoubi
۱۴۰۲/۷/۱۵
‌گویندگان عالی بودند داستان تا نزدیکهای اخرش خیلی اعصاب خورد کن بود ولی اخرش خوب تمام شد فکر میکنم کسی که عاشق باشد نباید انقدر اذیت کند پیشنهاد میکنم این کتاب را گوش دهید
زهرا مولودی
۱۴۰۲/۹/۱۷
اول از هر چیز صدای گرم گویندگان ستودنی است. داستان شاید ساده و تکراری بود اما من داستان را دوست داشتم چونکه عشقی انقدر قوی به ندرت پیدا می‌شود.
مجید محمدی
۱۴۰۲/۸/۱۲
رمانی عاشقانه، جذاب و دوست‌داشتنی‌ست. از جمله کتاب‌هایی‌ست که شخصیت‌های آن در ذهن‌تان باقی می‌ماند و هر چه گوش می‌کنید بیش‌تر از آن لذت می‌برید.
Sanaz Darbandi
۱۴۰۲/۸/۲۰
رمانی عاشقانه با نثری ساده و روان در ابتدا به نظر مشابه تمام رمانهایی تنفر و عشق میومد ولی کاملا متفاوت بود خیلی از شندین این کتاب لذت بردم
فاطمه
۱۴۰۲/۹/۶
کتاب عاشقانه و زیبایی بود
ضحی مختارزاده
۱۴۰۲/۸/۲۶
برای وقت گذرانی خوب بود.
الهه اسماعیلی
۱۴۰۲/۸/۲۳
خیلی جالب بود. شیربن و دوست داشتنی
Naz Gol
۱۴۰۲/۷/۱۴
کتاب بدی نیست، به خاطر گوینده هاش خریدم
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس

برای دریافت کتاب صوتی شکوفه‌های درخت گیلاس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.