معرفی و دانلود کتاب صوتی دعوای تام و سباستین

عکس جلد کتاب صوتی دعوای تام و سباستین
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دعوای تام و سباستین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دعوای تام و سباستین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دعوای تام و سباستین

کتاب صوتی دعوای تام و سباستین نوشته‌‌ی رنه اسکودیه، درباره‌ی دو پسر بچه است که هر روز ساعت‌های زیادی را با هم می‌گذرانند و بسیار با هم صمیمی هستند اما بر سر موضوعی کوچک اختلاف پیدا می‌کنند و کار به قهر کشیده می‌شود.

موضوع کتاب صوتی دعوای تام و سباستین (Tom and Sebastian Have a Fight) چیست؟

تام و سباستین در یک کلاس درس می‌خوانند و در همسایگی هم زندگی می‌کنند، همین موضوع باعث می‌شود که صمیمیت خاصی میانشان شکل بگیرد تا این‌که در یک روز زیبای برفی، زمانی که مشغول درست کردن آدم برفی هستند صدای عجیبی می‌شنوند.

آن‌ها صدای عجیب را دنبال می‌کنند و به یک ماشین قدیمی می‌رسند و گوسفند تنهایی را می‌یابند. تام و سباستین تصمیم می‌گیرند به این گوسفند کمک کنند اما با هم دچار اختلاف نظر می‌شوند و ... .

کتاب صوتی دعوای تام و سباستین مناسب چه کسانی است؟

رنه اسکودیه (Rene Scudie) در این داستان دعوای ساده‌ی دو کودک را به تصویر می‌کشد که منجر به قهر موقتی آن دو می‌شود. کتاب دعوای تام و سباستین به کودکان 3 تا 7 سال یاد می‌دهد که اگر بر سر موضوعی با دیگران اختلاف دارند به جای دعوا و قهر سعی کنند در آرامش با طرف مقابل به تفاهم برسند.

با رنه اسکودیه بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی فرانسوی در سال 1941 به دنیا آمد و اکنون علاوه بر نویسندگی به عنوان مترجم و مدرس کارگاه نویسندگی نیز فعالیت می‌کند. از طرف دیگر، او به معلمان و مجریان نیز در بهبود شیوه‌های نوشتاری یاری می‌رساند. رنه اسکودیه داستان‌های بسیاری به زبان فرانسوی دارد و نسخه‌ی انگلیسی کتاب حاضر در سال 2019 انتشار یافت.

در بخشی از کتاب دعوای تام و سباستین می‌شنویم:

بعد زمستون از راه رسید. یک روز صبح تام از خواب بیدار شد، از پنجره‌ی کاروان به بیرون نگاه کرد و از خوشحالی فریاد زد! داشت برف می‌بارید.

سباستین هم توی خونه از زیر پتو زیرچشمی به پنجره نگاه کرد و اون هم از خوشحالی فریاد کشید. پلیور قرمزش رو پوشید و کلاه زردرنگش رو سرش کرد. تام هم کلاه قرمزش رو سرش کرد و پلیور زردش رو پوشید. جفتشون از خونه‌هاشون بیرون اومدن و به سمت زمین خالیِ کنار خونه دویدن.

دوتایی شروع به ساختن آدم برفی کردن و با صدای بلند، یکصدا شعر رو خوندن. اون‌ها می‌خندیدن و به سمت هم گوله‌های برفی پرت می‌کردن، با هم از بالای تپه روی برف‌ها سر می‌خوردن، پایین می‌رفتن و خنده‌هاشون قطع نمی‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
داستان دعوای تام و سباستین

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دعوای تام و سباستین
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دعوای تام و سباستین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دعوای تام و سباستین

برای دریافت کتاب صوتی دعوای تام و سباستین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.