معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!: داستان‌های حیاتی برای زندگی موفق

عکس جلد کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!: داستان‌های حیاتی برای زندگی موفق
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!: داستان‌های حیاتی برای زندگی موفق

در کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن! با ریچارد برانسون،‌ یکی از موفق‌ترین و ثروتمندترین چهره‌های کارآفرین همراه شوید و به اندیشه‌ها و توصیه‌های او در باب موفقیت گوش سپارید. به‌کارگیری نکاتی که این نویسنده‌ی برجسته از زندگی شخصی خود بیان می‌کند، می‌تواند دنیای شما را دگرگون سازد.

درباره کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن:

کمتر کسی‌ست که در دنیای تجارت باشد و ریچارد برانسون (Richard Branson) را نشناسد. او به عنوان یکی از موفق‌ترین تاجران جهان که به موفقیت‌های قابل توجهی در زندگی دست یافته، در کتاب شگفت‌آور زندگی را ضربه فنی کن (Screw It, Let's Do It) ایده‌ها، تفکرات و رازهای موفقیت خودش را با شما به اشتراک می‌گذارد. گوش سپردن به این کتاب صوتی می‌تواند شما به اهدافتان نزدیک‌تر کند.

حقایق و نکات ساده اما موثری که در این اثر بیان شده به شما الهاماتی می‌بخشد که از طریق آن‌ها می‌توانید تأثیری عظیم بر زندگی شخصی و کاری خود ایجاد کنید و به رویاهاتان جامه‌ی عمل بپوشانید. مثال‌های واقعی و ملموسی که نویسنده از زندگی شخصی خود بیان می‌کند باعث شده تا به کارآمد بودن این کتاب بیش از پیش پی ببریم و این امر از جمله مواردی‌ست که کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن را از سایر کتاب‌های خودیاری و موفقیت متمایز می‌سازد.

اگر اطرافیانتان سعی دارند به شما بفهمانند رویاها و خواسته‌هایتان بیهوده است،‌ اگر توسط افکار سمیِ عزیزترین‌هایتان احاطه شده‌اید، لحظه‌ای در گوش سپردن به کتاب زندگی را ضربه فنی کن درنگ نکنید. زیرا تمام آنچه که به آن نیاز دارید، در این اثر جمع‌آوری شده است. ریچارد برانسون به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید به خودتان باور داشته باشید و بعد از آن به هر چه که خواستید، دست پیدا کنید.

کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و خودیاری علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن به شما پیشنهاد می‌شود.

با ریچارد برانسون بیشتر آشنا شویم:

او یکی از تأثیرگذارترین بازرگانان و سرمایه‌داران جهان است که به خاطر خدماتش در حوزه‌ی کارآفرینی موفق به دریافت لقب «شوالیه» شده است. ریچارد برانسون 16 ساله بود که اولین کار تجاری خود را شروع و سال‌ها بعد با پیشرفت در این عرصه شرکت‌های ویرجین را تأسیس کرد. نام او در میان صد فرد تأثیرگذار جهان قرار گرفته و اغلب آثار او در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار می‌گیرند.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن:

- اطمینان داشته باش که هر کاری انجام شدنی است.
- رویای خود را دنبال کن اما در دنیای واقعی زندگی خود را بگردان.
- شاد باش و سخت کار کن، پول راهش را به سمت تو پیدا خواهد کرد.
- به نظرم زندگی پر است از موقعیت‌ها و انتخاب‌های سخت و دشوار که تمام انرژی ما را در لحظه تحلیل می‌برند.
- در واقع چالش‌ها هستند که باعث شدند ما انسان‌های غارنشین به ستاره‌های درخشان در دنیای صنعت تلویزیون و کسب و کار و... تبدیل شویم.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن می‌شنویم:

اگر شما مجبور هستید که برای مدیر و یا رئیسی که دوستش ندارید کارمندی کنید و سر ساعت مشخص در محل کار خود حاضر شوید و سر ساعت آن جا را ترک کنید، عزاداری نکنید. دیدگاه مثبت خود به زندگی را حفظ کنید تا در مسیر درست پیش بروید. سخت کار کنید تا با شادمانی تمام مخارج زندگی خود را بپردازید.

پرداخت مخارج زندگی از دسترنج خود بزرگترین هنر در زندگی است. در طول ساعت کاری از گفتگو و معاشرت با افرادی که نزد شما می‌آیند لذت ببرید. اگر باز هم از شغل خود راضی نیستید، سعی کنید حصاری میان زندگی شخصی و زندگی شغلی خود بکشید تا با آزادی خاطر بیشتری در محل کار خود فعالیت کنید. هر جا که هستید از هر کاری که انجام می‌دهید لذت ببرید. اگر راضی و خوشحال باشید زندگی روی خوش بیشتری به شما نشان خواهد داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
فصل یک: دست به کار شو
۳۴ دقیقه
فصل دو: شاد باشید
۲۶ دقیقه
فصل سه: جسور باشید
۱۹ دقیقه
فصل چهار: خود را به چالش بکشانید
۱۲ دقیقه
فصل پنج: روی پای خود بایستید
۱۸ دقیقه
فصل شش: در لحظه زندگی کنید
۲۲ دقیقه
فصل هفت: برای خانواده و دوستان ارزش قائل باشید
۱۴ دقیقه
فصل هشت: احترام قائل شوید
۲۲ دقیقه
فصل نه: درستکار باشید
۶ دقیقه
سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!: داستان‌های حیاتی برای زندگی موفق
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
گویندهآبتین ممدوح
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!

ابولفضل ترکمان
۱۴۰۱/۸/۱۱
ترجمه ضعیف
جمله بندی نامناسب
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن!

برای دریافت کتاب صوتی زندگی را ضربه فنی کن! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.