معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم

عکس جلد کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم
قیمت:
39000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم

کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم نوشته‌ی ویلیام سالمن، به شما آموزش می‌دهد که یک طرح تجاری موفق چه ویژگی‌هایی دارد و برای شروع یک کسب‌وکار باید چه برنامه‌ریزی‌هایی داشت تا به موفقیت و پیشرفت رسید.

درباره کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم:

فکر می‌کنید چه چیزی باعث فاصله انداختن میان کارآفرینان بالقوه و موفقیت چشمگیر آن‌ها وجود دارد؟ بسیاری از کارآفرینان جوان برنامه‌ریزی دقیقی برای آینده کاری خود انجام می‌دهند و هرکس که از دور نظاره‌گر این ماجرا باشد، طرح تجاری آن‌ها را بدون نقص می‌یابد. اما باید بدانید که معمولا هرچه یک طرح تجاری با دقت فراوان‌تری تنظیم شود، احتمال شکست خوردن آن هم بیشتر می‌شود. ویلیام سالمن در کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم (How to Write a Great Business Plan) در تلاش است این موضوع را تبیین کند و نشان دهد که اغلب برنامه‌های تجاری تمرکز بیشتر خود را بر روی اعداد و ارقام صرف می‌کنند و به اطلاعاتی که واقعا برای سرمایه‌گذاران اهمیت دارد، توجه کمتری نشان می‌دهند.

در کتاب حاضر یاد می‌گیرید که مولفه‌های اصلی یک برنامه تجاری چه مسائلی هستند و چگونه می‌توانید با استفاده از آن‌ها در مسیر موفقیت قدم بردارید. برخی از نکات اصلی این کتاب صوتی عبارتند از:

- ریسک و پاداش: هر کاری ممکن است به شکست یا موفقیت منجر شود، در این صورت یک تیم کارآفرینی باید بداند که چگونه به این شرایط پاسخ نشان خواهد داد.

- یک تیم کارآفرینی باید بداند که کسب‌وکارش چه مشتریانی دارد و آیا در آینده سرمایه‌گذاری آن‌ها امکان رشد بیشتر را دارد یا خیر و حتی در صورت رشد، سرعت این روند به چه صورت است.

- یک کسب‌وکار موفق به محیط کاری، نرخ بهره، روند جمعیتی و کیفیت نیروهای خود اهمیت می‌دهد؛ چرا که این عوامل سرنوشت یک سرمایه‌گذاری را تشکیل می‌دهند.

کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به فکر راه اندازی کسب‌وکار خود هستید اما نمی‌دانید که باید چگونه شروع کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

ویلیام سالمن را بیشتر بشناسیم:

او استاد مدیریت بازرگانی در دانشکده تجارت هاروارد است که در چندین شرکت خصوصی و سازمان غیرانتفاعی به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره و هیئت مشاور فعالیت می‌کند. ویلیام سالمن (William A. Sahlman) علاوه بر این تحقیقات گوناگونی درخصوص کارآفرینی انجام داده و نویسنده و ویراستار مشترک سه کتاب است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم می‌شنویم:

پس از آنکه طرح تجاری نوشته شد، مسلم است که قدم بعدی بستن یک قرارداد است. این موضوع کتاب دیگری را می‌طلبد اما در اینجا به طور مختصر بدان اشاره خواهم کرد. زمانیکه با کارآفرینان جوان و مسنی که درصدد جذب سرمایه هستند، صحبت می‌کنم درمی‌یابم که دغدغه آن‌ها ارزش‌گذاری و شرایط قراردادی می‌باشد که به آن‌ها پیشنهاد شده است. به نظر می‌رسد هدف اصلی آن‌ها کاهش نگرانی و استرسی‌ست که هنگام جذب سرمایه از آن آسیب می‌بینند.

درواقع آن‌ها به دنبال سرمایه‌گذارانی هستند که هنگام راه اندازی کسب‌وکار خویش حتی الامکان منفعل باشند. به نظر می‌رسد در طیف گسترده سرمایه‌گذاران پزشکان و دندان پزشکان بهترین گزینه و سرمایه‌داران جسور بدترین گزینه هستند؛ زیرا سرمایه‌داران ریسک‌پذیر تا حد زیادی تمایل به نظارت بر امور و کسب سهم بیشتری از بازده سرمایه‌گذاری دارند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
مقدمه
5 دقیقه
چارچوبی برای یک طرح تجاری
34 دقیقه
کنشگران
6 دقیقه
بستن قرارداد و فراتر از آن
4 دقیقه
موانع را فراموش نکنید
6 دقیقه
آیا طرح‌های تجاری مختص کارآفرینان هستند؟
2 دقیقه
ویژگی‌های کنشگران
9 دقیقه
فرصت مادام العمر، آیا چنین چیزی وجود دارد؟
5 دقیقه
برخی اصطلاحات رایج در طرح تجاری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم
نویسنده
مترجمامید مهدیه
گویندهشرگان انورزاده
ناشر چاپیانتشارات دفتر پژوهش‌‌های فرهنگی
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم

محمد رضا خاتمی
۱۴۰۱/۳/۲۱
کتاب خوبیه ولی راوی خوب نبود، این کتاب به شما آموزش میدهد چطور یه طرح تجاری بنویسید و کارآفرین شوید ولی بهتره خود کتاب را بخونید این کتاب صوتی خلاصه است. عواملی که در طرح تجاری باید دقت کنید: مدل سر به سر، عواملی که باعث موفقیت و شکست طرح شما میشودو…
چهار چوب طرح تجاری: فرصت، کنشگران، محیط، ریسک و
بازده، ارزش
این کتاب برای افرادی که مدیریت خوانده‌اند مناسب است زیرا از اصطلاحات مدیریت زیادی استفاده میشود.
یه موضوع مورد اهمیت این است که برای نوشتن برنامه طرح تجاری باید برنامه بازاریابی اصل طرح تجاری باشد.
احمد
۱۴۰۲/۱/۳۰
اولین بار که شنیدمش اصلا خوب نبود ولی الان برای بار دوم شنیدم و یاداشت برداری کردم. خیلی میتونه در نوشتن یک طرح تجاری کمک کنه. نکات مهم رو گفته
مرضیه مهجوری
۱۴۰۱/۷/۱۱
پلنی عملی و مشخص برای شروع یک کسب کار که محلی چه کشوری و حتی جهانی وقتی اصول مشخص شود ابعاد مهم نیست کتابی که به هر کسی در شغل آزاد یا اداری پیشنهاد میکنم
farzad
۱۴۰۲/۱/۱۱
کتاب میتونست یکم ساده تر باشد تا برای عموم مردم قابل درک باشد یا حداقل یکسری مثال برای روشن شدن بهتر مبحث باشد
Morteza Nasiri
۱۴۰۲/۸/۱۸
یک کتاب عالی که در یک ساعت و بیست و سه دقیقه نحوه نوشتن یک طرح تجاری عالی رو به ما یاد میدهد.
مهدی آزادی طلب
۱۴۰۱/۶/۴
راهنمای بی نظیر برای کسایی ک نمیدانند از کجا شروع کنند
Hossein Dehghan
۱۴۰۰/۳/۱۸
کتابی بسیار عالی و کاربردی بود
ﺳﻌﻴﺪ ﺁﺭﻳﺎﻧﺴﺐ
۱۴۰۰/۲/۱۸
خیلی خوشم نیومد. خیلی گنگ بود
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم

برای دریافت کتاب صوتی چگونه یک طرح تجاری عالی بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.