معرفی و دانلود کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی

کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی نوشته فاطمه زهرا صمدی و محمد قدم پور مقدم داستان شاپرکی است که اسیر سرزمین تاریکی شده و تلاش می‌کند با کمک دوستانش راه نجاتی برای خود پیدا کند.

این کتاب صوتی با برداشت آزاد از داستان «شاپرک» بیژن مفید است.

داستان از زبان حشرات بیان می‌شود و بازگو کننده زندگی امروزه‌ی انسان‌هاست و ژانر ملودرام دارد. فضایی وهم آلود، دخترکی که خودش را در محیطی سرد و بی روح می‌بیند. اینجاست آغاز راه برای فرار از تباهی و تلاش برای آزادگی نیروهایی که در میان راه به یاری و به پیکار به او به پا می‌خیزند. فضایی کاملاً دراماتیک همراه با چاشنی طنز داستان از جایی شروع می‌شود که شاپرکی خود را در محیطی گنگ و تاریک می‌بیند و در پی فرار از این سرزمین به راه خود ادامه می‌دهد. که در ابتدای داستان به شخصیتی گنگ و گیج (یک مگس) برخورد می‌کند. موجودی که تا آخرین لحظه داستان کسی نمی‌تواند از نیت او باخبر شود.

در این نمایشنامه صوتی با سبک و زبانی جدید زندگی بیان می‌شود. بطوریکه یقیناً شنونده با شنیدن این داستان کاملاً به برابری اوضاع بیان شده در داستان با زندگی امروزی پی خواهد برد.

نویسنده این کتاب محمد قدم‌پور‌مقدم در زمینه‌ی نویسندگی و بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان و رمان فعالیت دارد و هم‌چنین وظیفه آهنگسازی و تهیه‌کنندگی کتاب‌های صوتی را عهده‌دار می‌باشند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴۳ دقیقه
شاپرک و سرزمین تاریکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی
نویسنده،
گویندهغزال حسن زاده، مونا غنی نیا، پریما پوربیژن، فاطمه زهرا صمدی، سید روح الله باغبان، سید جواد میرزاآقاییان، مجتبی مسافری نژاد، ابوالفضل امدادیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی

برای دریافت کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.