معرفی و دانلود کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی

عکس جلد کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی
قیمت:
۱۸۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی

کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به تالیف محمد کربلایی تاج‌الدین و حسن محمدنژاد و سعید سلیمی، از مجموعه کتاب‌های «یادداشت‌های موضوعی در حوزه جنگ نرم» است که در آنها سعی شده است با بررسی و تشریح ابعاد جنگ نرم به ارتقاء آگاهی عمومی در این حوزه کمک نماید.

با توجه به بررسی به‌عمل آمده از تاریخچه‌ی زندگی بشر از ابتدای خلقت تا کنون، اهمیت استفاده از عملیات‌روانی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین حربه‌ها به منظور ایجاد روحیه و انگیزه بین نیروهای خودی، پیشبرد و موفقیت آن‌ها در جبهه‌ی جنگ، حفظ روحیه‌ی مردم برای انجام دادن پشتیبانی‌های همه جانبه و از‌سوی دیگر ایجاد شک و تردید در بین مردم طرف مقابل و از بین‌بردن انگیزه‌ی نیروهای نظامی آنها اجرا می‌گردد.

در کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، مشخص شده که اهمیت فوق‌العاده‌ی عملیات‌ روانی در پیشبرد اهداف مورد‌نظر بر هیچکس پوشیده نیست و در طول تاریخ، عملیات‌روانی به‌عنوان یکی از شیوه‌های شکست دادن حریف و کاهش توان رزمی او همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین عملیات‌روانی می‌تواند به عنوان پشتوانه‌ی عملیات نظامی در راستای ارتقاء روحیه و آمادگی نیروهای مسلح و مردم یک کشور موثر باشد. با توجه به اینکه پژوهش‌های فراوانی در حوزه‌های دشمن‌شناسی، تهدید شناسی و عملیات روانی و شیوه‌های تهدیدات نرم انجام پذیرفته و کتب و مقالات فراوانی نیز در این زمینه منتشر شده است، لیکن جهت آشنایی با گستره موضوعات مرتبط با عملیات روانی، جنگ نرم و دشمن‌شناسی به صورت خلاصه و موجز، مجموعه یادداشت‌های موضوعی عملیات روانی تهیه گردید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۰
زبانفارسی
شابک978-600-8415-03-9
موضوع کتابکتاب‌های علوم سیاسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی

برای دریافت کتاب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.