معرفی و دانلود PDF کتاب هنری وروجک و روز بارانی

عکس جلد کتاب هنری وروجک و روز بارانی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و روز بارانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و روز بارانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و روز بارانی

کتاب هنری وروجک و روز بارانی نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و روز بارانی (Horrid Henry and the Abominable Snowman) می‌خوانیم:

هنری از بیکاری خسته شده بود.
او از بازی کردن با کامپیوتر منع شده چون در موزه‌ی محله‌شان داد و بیداد کرده بود. حتی حق دیدن تلویزیون هم نداشت زیرا وقتی مادر و پدرش به او گفته بودند تلویزیون را بعد از برنامه‌ی موتانت مکث خاموش کند او گوش نکرده و زمان بیشتری را صرف تلویزیون دیدن کرده بود.
تازه امروز قرار بود برنامه‌ی جدیدی به نام روبات‌ها پخش شود. هنری چطور می‌توانست بدون دیدن آن برنامه تشخیص بدهد برنامه‌ی خوبی است یا نه؟

این واقعاً ناعادلانه بود. او دیگر از خبرچینی‌های پیتر و خسیسی مادر و پدرش خسته شده بود.
حالا مجبور بود تمام روزش را در خانه زندانی بماند و حوصله‌اش سر برود.
باران با شدت به شیروانی و زمین برخورد می‌کرد و صدای خوبی می‌داد. زمین خاکستری شده بود. از نظر هنری تمام دنیا در این روز مسخره خاکستری بود.
هنری با غرغر گفت: «خستم!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنری وروجک و روز بارانی
نویسنده
مترجمآوا علی حسین
ناشر چاپی موسسه فرهنگی آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۹
زبانفارسی
شابک978-600-8693-55-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنری وروجک و روز بارانی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب هنری وروجک و روز بارانی

برای دریافت کتاب هنری وروجک و روز بارانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.