معرفی و دانلود کتاب صوتی مامور 6

عکس جلد کتاب صوتی مامور 6
قیمت:
۴۲۰۰۰ تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مامور 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مامور 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مامور 6

کتاب صوتی مامور 6 آخرین جلد از سه‌گانه‌ای‌ست که به کودک 44 مشهور است. تام راب اسمیت در اثر حاضر باز هم به سراغ لئو دمیدوف، افسر سابق اداره‌ی امنیتی رفته است. خانواده‌ی لئو طی اتفاقاتی از هم فرو پاشیده و در این میان فقط یک نفر است که می‌تواند برای یافتن حقیقت به او کمک کند. این فرد کسی نیست جز مأمور 6... این رمان جوایز متعددی را از آن خود کرده و در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان قرار گرفته است.

درباره کتاب صوتی مامور 6

این کتاب، داستان مردی‌ست به نام لئو دمیدوف که سابقاً به عنوان عضو مخفی پلیس مشغول به کار بوده. این اثر آخرین جلد از سه‌‌گانه‌ی کودک 44 است که دو جلد قبلی آن پیش‌تر با عنوان «گزارش محرمانه» و «کودک 44» منتشر شده‌اند. سومین جلد این مجموعه مأمور 6 (Agent 6) نام دارد که این اثر نیز همچون دو رمان پیشین تام راب اسمیت در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار می‌گیرد.

لئو دمیدوف، شخصیت اصلی این سه‌گانه، در رمان مأمور 6 به همراه همسر و دخترانش به تور صلحی در نیویورک دعوت شده و این اتفاق همه چیز را دگرگون ساخته است؛ لئو در همراهی با خانواده‌اش باز می‌ماند؛ ماجرا تا جایی پیش می‌رود که به بهای آسیب رساندن به خانواده‌‌ی لئو تمام می‌شود.

در این میان فقط یک نفر می‌تواند به او در پیدا کردن حقیقت یاری برساند و این فرد همان مأمور 6 است. لئو دمیدوف حاضر است هر کاری کند تا او را بیابد. مأمور 6 داستان خشم و انتقام است. لئو دمیدوف از این پس تنها یک هدف دارد و آن نابودی کسی‌ست که زندگی‌اش را به نابودی کشانده.

تام راب اسمیت (Tom Rob Smith) در سه‌گانه‌ی کودک 44 تاریخ شوروی کمونیستی را شرح می‌دهد و وقایع سیاسی و روزهای پرآشوب اتحاد جماهیر شوروی پس از استالین را به تصویر می‌کشد. او داستانی را پیش روی مخاطبان خود قرار می‌دهد که نمی‌توان به راحتی از آن دست کشید. داستان‌هایی که او در سه‌گانه‌ی خود خلق کرده، جزئیات خارق‌العاده‌ای از تاریخ را به نمایش می‌گذارند.

نادر قبله‌ای مامور 6 را به فارسی برگردانده و تایماز رضوانی، از گویندگان نام‌آشنای کشورمان، خوانش آن را برعهده داشته است. این اثر سومین و آخرین جلد از مجموعه‌ی کودک 44 است و انتشار آن جوایز و افتخارات زیادی را از آن نویسنده‌اش کرده؛ از قرار گرفتن در کتاب‌های منتخب وب‌سایت آمازون گرفته تا فهرست آثار مهیج NPR. شنیدن کتاب صوتی مأمور 6 بدون شک تجربه‌ای فراموش‌ناشدنی را برای طرفداران رمان‌های تاریخی و معمایی رقم خواهد زد.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی مامور 6

- در فهرست صد کتاب هیجان‌انگیز تمام دوران‌ها به انتخاب NPR
- برنده‌ی جایزه‌ی «CWA Ian Fleming Steel Dagger»
- برنده‌ی جایزه‌ی ITW
- بهترین کتاب آمازون
- در فهرست جایزه‌ی من‌بوکر
- نامزد جایزه‌ی «Theakston Old Peculier Crime»
- در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان

نکوداشت‌های کتاب صوتی مامور 6

- رمانی غنی با عمقی خارق‌العاده. (Amazon)
- یک رمان جنایی درجه یک که خواندنش ضروری است. (Booklist)
- کتابی بزرگ، به هر معنا، که بدون تردید توجهات را به خود جلب می کند. (Kirkus Reviews)

کتاب صوتی مامور 6 مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های تاریخی و جنایی علاقه دارید،‌ کتاب صوتی مأمور 6 برای شماست.

با تام راب اسمیت بیشتر آشنا شویم:

تام راب اسمیت در سال 1979 و از مادری سوئدی و پدری انگلستانی به دنیا آمد. تام در جوانی به تحصیل در رشته‌ی شعر و ادبیات انگلیسی مشغول شد و پس از آن نیز به مدت یک سال در رشته‌ی نویسندگی تحصیل کرد.

اسمیت اولین رمان خود را با نام کودک 44 در سال 2008 منتشر کرد و با این کتاب، کاندیدای 17 جایزه‌ی بین المللی شد و توانست هفت مورد از آن‌ها را کسب کند. موفقیت و محبوبیت این کتاب به حدی بود که به سی و یک زبان ترجمه شد. از میان دیگر آثار تام راب اسمیت می‌توان به مواردی مانند کتاب مزرعه اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مامور 6 می‌شنویم

لئو نفس خود را روی پنجره بیرون داد و پنجره بخار کرد. مثل کودکی، انگشتش را روی بخار میعان شده فشار داد و بدون توجه به اطراف طرح مجسمه‌ی آزادی را ترسیم کرد؛ نسخه‌ای ناشیانه از طرحی که امروز دیده بود. باشتاب آن را با سر آستین زبر کتش پاک کرد و نگاهی به دوروبر انداخت. طرح برای هر کسی غیر از خودش غیر قابل شناسایی بود، و تراموا تقریباً خالی بود: فقط چند مسافر دیگر آن جا بودند، مردی روی صندلی جلویی نشسته بود و در برابر سرما چنان خود را در چند لایه پیچیده بود که فقط بخش کوچکی از صورتش قابل دیدن بود.

وقتی مطمئن شد کسی شاهد طرحش نبوده، نتیجه گرفت دلیلی برای هراس وجود ندارد. او معمولاً بسیار محتاط بود، و به همین دلیل برایش سخت بود باور کند که چنین لغزش خطرناکی را مرتکب شده است. او دستگیری‌های آخر شب بسیاری را انجام داده بود و فهمیده بود، حتی وقتی کار نمی‌کند، به سختی می‌تواند بخوابد.

ترامواها، به استثنای صبح زود و آخر شب، شلوغ بودند. مثل آب نبات غول پیکری، از میان مسیر راه راه ضخیم خود، تلق‌تلق‌کنان در شهر می‌گشتند. اغلب لئو راهی نداشت جز اینکه با زور راهش را باز کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۱ دقیقه
بخش اول
۵۴ دقیقه
بخش دوم
۵۴ دقیقه
بخش دوم
۴۵ دقیقه
بخش سوم
۳۷ دقیقه
بخش چهارم
۳۵ دقیقه
بخش پنجم
۵۷ دقیقه
بخش ششم
۲۴ دقیقه
بخش هفتم
۴۳ دقیقه
بخش هشتم
۴۲ دقیقه
بخش نهم
۵۳ دقیقه
بخش دهم
۴۹ دقیقه
بخش یازدهم
۶۲ دقیقه
بخش دوازدهم
۵۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۴۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۵۶ دقیقه
بخش پانزدهم
۸۶ دقیقه
بخش شانزدهم
۴۵ دقیقه
بخش هفدهم
۳۹ دقیقه
بخش هجدهم
۴۳ دقیقه
بخش نوزدهم
۴۲ دقیقه
بخش بیستم
۵۷ دقیقه
بخش بیست و یکم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و دوم
۴۱ دقیقه
بخش بیست و سوم
۵۰ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۷۱ دقیقه
بخش بیست و پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مامور 6
نویسنده
مترجمنادر قبله ای
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات مروارید
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۴۲۰۰۰ ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مامور 6

Monir Naghikhani
۱۴۰۱/۴/۱۷
خیلی دوستش داشتم، البته بعد از کودک 44و گزارش محرمانه، بسیار زیبا رژیم دیکتاتوری وکثیف لنین، استالین وبعد هم نسبتا خروشچف، را توضیح میدهد، لعنت خدا بر قدرت طلبان زورگو ومستکبر دنیا چه مردم بیچاره را ببچاره تر میکنند. با تشکر
Leila Sedaghti
۱۴۰۱/۳/۳۰
این سه گانه جزو بی‌نظیر‌ترین کتاب‌هایی است شنیدم، کتاب راجب کمونیست وقتی فراتر از شوروی می‌ره راجب انسان و گذشته‌ای که هیچ وقت از او دست نخواهد کشید
Farhad Firoozabad
۱۴۰۱/۵/۲
رمانی منسجم با موضوعی قوی و نوشتاری پرمحتوا است. نویسنده کاملا بر موضوع اشراف دارد و داستان هدفدار است. گویندگی واقعا بی همتا است.
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۴/۱۳
کتاب ۴۴ کودک، جذاب و مورد علاقه‌ام بود
با اینکه این کتاب و کتابی دیگر، مکمل ۴۴ کودک هستند، برای من جذاب نبود و ادامه ندادم
Sanaz Darbandi
۱۴۰۱/۴/۱۹
بسیار زیبا این اخرین قسمت ماجرای لئو دمیدوف بود و فوقالعاده پایان زیبایی داشت
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مامور 6

برای دریافت کتاب صوتی مامور 6 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.