معرفی و دانلود کتاب صوتی پایان: هدیه به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید

عکس جلد کتاب صوتی پایان: هدیه به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پایان: هدیه به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید

با این کتاب پرفروش، هدیه‌ی به پایان رساندن هدف‌هایتان را به خودتان تقدیم کنید! کتاب صوتی پایان به قلم نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز جان اکاف، به شما کمک می‌کند تا اهداف‌تان را نیمه‌کاره رها نکنید و آن‌ها را با موفقیت و پشتکار به اتمام برسانید.

درباره‌ی کتاب صوتی پایان:

آنچه که اهمیت زیادی دارد، شروع و آغاز است. چند گام نخست بسیار مهم‌اند، با این حال مهم‌ترین چیز نیستند. براساس مطالعات انجام شده، 92 درصد از هدف‌هایی که افراد در زمان سال نو مشخص می‌کنند، شکست می‌خورند. مردم، سال جدید را با امید و دلشوره آغاز می‌کنند و اعتقاد دارند که این سال نو دقیقاً همان سالی‌ست که برایشان یک شروع جدید خواهد بود. هر چند همه می‌خواهند به 100 درصد اهداف و خواسته‌هایشان دست یابند اما تنها 8 درصد آن‌ها به اتمام می‌رسند.

تا به حال فکر کرده‌اید چه چیز از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ می‌دانید چه چیزی موجب می‌شود آغاز کار به نظر آسان و احمقانه و حتی ناچیز بیاید؟ پاسخ این سؤال «پایان» (Finish: Give Yourself the Gift of Done) است.

اغلب انسان‌ها بخش زیادی از زندگی‌شان را صرف اما و اگرها می‌کنند. خیال می‌کنند، رویا می‌بافند و امیدوارند؛ و همین گونه و با همین احساسات و افکار، روز به هفته می‌رسد، هفته به یک ماه ختم می‌شود و یک ماه یه یک سال بدل می‌گردد.

هدف هیچ‌گاه از میان نمی‌رود. شما تصور می‌کنید که شاید گذشت زمان بر روی آن سرپوش بگذارد و همه چیز را از یاد ببرید، اما این حادثه رخ نمی‌دهد. هدفی که به سرانجام نرسیده است، شاید کم‌رنگ شود، اما هیچ‌گاه از بین نمی‌رود. هدف‌هایی که از دنبال کردن آن‌ها اجتناب می‌کنید نابود نمی‌شوند، بلکه به صورت شبح‌هایی ظاهر می‌گردند که شما را شکار می‌کنند.

اگر قصد دارید کاری را به پایان برسانید، باید همه‌ی تلاشتان را بکنید تا فوراً کمال‌گرایی را کنار بگذارید. باید برای خود سرگرمی تدارک ببینید، هدف‌هایتان را به دو نیم تقسیم کنید، چیزهایی را که دوست دارید به دست بیاورید و چند فعالیت کوچک دیگر را که تصور می‌کنید اولویت چندانی ندارند، برگزینید.

شما می‌دانید که شروع کردن سرگرم‌کننده است، با این حال آینده به کسانی تعلق دارد که کارها و اهدافشان را به اتمام می‌رسانند. جان آکاف در کتاب «پایان» به شما می‌آموزد که چگونه کارها را تمام کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پایان:

- به عنوان یک شروع‌کننده همیشگی اما نه تمام‌کننده، هر کلمه از این کتاب درست در جایی که هستم با من برخورد کرد. (Mandy Hale)

- این کتاب جادویی را بخوانید، بگذارید بر شما تأثیر بگذارد و در نهایت آن چیز بدی را که قبلاً ده‌ها بار ترک کرده‌اید، به پایان برسانید. (Brian Koppelman)

- هنگامی که آماده‌ی به پایان رساندن کارهایی هستید که واقعاً به آن‌ها اهمیت می‌دهید، این کتابی است که دقیقاً نحوه انجام این کار را به شما نشان می‌دهد. (Scott Hamilton)

- من به عنوان یک نویسنده می‌دانم که به پایان رساندن یک کار چقدر چالش‌برانگیز است. فصل آخر برای یک نویسنده همیشه چالش‌برانگیز است، اما نکاتی که جان در کتاب جدید خود ارائه می‌دهد، کار را بسیار آسان می‌کند. اگر کاری دارید که می‌خواهید انجام شود، این کتاب را بخوانید. (Andy Andrews)

- من به عنوان یک نوازنده و در حال حاضر کشیش، چالش‌های نوشتن ترانه‌ها و خطبه‌ها را می‌دانم. این کتاب نه تنها به ما نشان می‌دهد که چگونه کار را به پایان برسانیم، بلکه به ما می‌گوید چگونه «به خوبی» آن را به پایان برسانیم. دوست من جان راهکاری دارد که غیرممکن‌ها را ممکن جلوه می‌دهد. (Montell Jordan)

کتاب صوتی پایان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که کارها و اهدافتان را نیمه‌کاره رها می‌کنید و دوست دارید کارهایتان را به اتمام برسانید، این کتاب صوتی برای شماست.

با جان اکاف بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده شش کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز است و یکی از جدیدترین آثارش یعنی کتاب «پایان» در فهرست پرفروش‌ترین‌های وال‌استریت ژورنال قرار گرفته است. کتاب‌های او به بیش از 12 زبان ترجمه و منتشر شده‌اند و مورد تحسین و استقبال منتقدان و خوانندگان قرار گرفته‌اند.

جان آکاف (Jon Acuff) به عنوان یکی از 100 سخنران برتر INC، کنفرانس‌ها و سخنرانی‌های بسیاری در نقاط مختلف دنیا و برای سازمان‌های مشهوری چون FedEx, Nissan, Microsoft, Lockheed Martin, Chick-fil-A, Nokia برگزار کرده است.

شهرت آکاف در سال 2018 به علت دیدگاه‌هایش درباره‌ی طنز و برگزاری استنداپ کمدی دوچندان شد. او همچنین در شبکه‌های تلویزیونی معروفی چون CNN, Fox News, Good Day LA و چند شبکه مهم دیگر حضور داشته است.

در بخشی از کتاب صوتی پایان می‌شنویم:

هیچ‌وقت ندیدم که کسی در کیلومتر 25 یک ماراتون از دویدن بایستد. هیچ‌وقت دونده‌ای را ندیدم که از پایان بترسد برعکس ورزشکارهایی را با بدن‌های خون‌آلود، آسیب‌دیده و خسته‌ای را دیدم که آخرین کیلومتر را سریع‌تر می‌دوند. ورزشکاران مسابقات سه‌گانه را دیدم که به سمت خط پایان می‌خزند، بدن‌هایشان در هم کوفته شده اما اراده‌شان صدمه‌ای ندیده است.

این همان لحظه‌ای بود که برایش تلاش کرده بودند. این همان لحظه‌ای بود که در تمام آن ماه‌ها برایش تمرین کرده بودند. این مهم‌ترین لحظه بود. بنابراین مشخص می‌شود چرا شروع‌کننده‌ها روز قبل از اتمام کار چنین لحظات سختی دارند. چرا یک دوست هنرمند 6 تا 8 ساعت برای خلق یک اثر هنری صرف کرد اما درست قبل از اتمام کار آن را خرد کرد؟ یک سؤال بهتر: چرا او صدبار به روش‌های مختلف چنین کاری کرد تا اینکه الان اثر هنری‌اش را به قیمت 275 دلار بفروشد؟ چون روز قبل از به انجام رساندن کامل کار روز وحشتناکی‌ست.

در دهه‌ی 1980 در 92 درصد از کل کمدی‌های عاشقانه، فردی وجود داشت که با حداکثر سرعت در فرودگاه می‌دوید. در آن زمان امنیت زیادی وجود نداشت. شما می‌توانستید در هر فرودگاهی حاضر شوید و بگویید «برای دیدن هواپیماها به ترمینال می‌روم» و اگر این اتفاق می‌افتاد که عشق واقعی‌تان تصمیم می‌گرفت سوار هواپیما شود و از زندگی‌تان بیرون برود به شما اجازه داده می‌شد که سراسیمه در فرودگاه بدوید. ممکن است در حالت عادی از آن آدم‌هایی نباشید که به غریبه‌ها می‌پرد یا مثل سگ پاچه می‌گیرد ولی در آن روز به‌خصوص تمایل به چنین رفتارهایی دارید چون آن روز آخرین نمای شادمانی بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
مقدمه - شبح اشتباه
17 دقیقه
فصل اول - روز بعد از کمال
19 دقیقه
فصل دوم - هدف خود را به نصف تقسیم کنید
17 دقیقه
فصل سوم - انتخاب کنید چه چیزی را بمباران می‌کنید
24 دقیقه
فصل چهارم - اگر می‌خواهید کاری انجام شود، آن را سرگرم‌کننده کنید
33 دقیقه
فصل پنجم - مکان‌های اختفای خود را رها کنید و موانع شریف را نادیده بگیرید
32 دقیقه
فصل ششم - از شر قوانین مخفی خود خلاص شوید
48 دقیقه
فصل هفتم - برای تحلیل میزان پیشرفت خود از داده‌ها استفاده کنید
21 دقیقه
فصل هشتم - روز قبل از اتمام هدف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پایان: هدیه به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید
نویسنده
مترجمرحمت ربیع پور
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پایان

محمد سیدآبادی
۱۴۰۰/۵/۱۹
گوینده انقدر تند تند حرف میزنه که نمیتونی رو جمله‌ها تمرکز کنی. اصلا حرفه‌ای نیست.
یوسف ایوبی
۱۴۰۲/۱/۱۱
نظریه‌ی بهانه‌های شریفش برام جالب بود
مصطفی درود
۱۴۰۰/۵/۱۸
کتا خیلی خوب و مفید
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پایان

برای دریافت کتاب صوتی پایان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.