معرفی و دانلود PDF کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

عکس جلد کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی ترجمه‌ی محمودرضا ولی خانی، حاوی مترادف‌های آلمانی و معانی فارسی است که به صورت درس به درس و تمرین به تمرین برای یادگیری بهتر و دقیق‌تر شما ارائه شده.

به دلیل اینکه از مرحلۀ B2 به بعد زبان آموزان مجبورند مترادف آلمانی لغات را نیز به خاطر بسپارند، بنابراین مترادف آلمانی در این واژه‌نامه می‌تواند کمک مناسبی برای مرحلۀ B2 باشد.

این واژه‌نامه مخصوصا برای زبان‌‌آموزان شاغل یا دانشجو که با کمبود وقت مواجهند، این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر و مطمئن‌تر به یادگیری واژگان بپردازند. آیا بهتر نیست صدها ساعت جستجوی خسته کننده لغات در فرهنگ‌نامه‌ها صرف حفظ و به کارگیری لغات شود؟ آیا لازم نیست شما منبعی مطمئن جهت دوره لغات کتاب همراه با مثال‌های کاربردی در دست داشته باشید؟

دانستن معنی صحیح لغات و اصطلاحات به شما در "به کارگیری" آن‌ها اطمینان می‌بخشد و با در دست داشتن این واژه‌‌نامه، توانایی روان صحبت کردن و نوشتن را کسب می‌کنید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی
مترجممحمودرضا ولی خانی
ناشر چاپیانتشارات راین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۹۳
زبانفارسی
شابک978-600-97315-2-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان آلمانی، کتاب‌های دیکشنری و لغت نامه
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

H H
۱۳۹۹/۳/۲۴
ممنون از جناب محمودرضا ولی خانی بابت کتاب‌های مفیدشون.. کاش فرمت پی دی‌ام این کتاب هم برای فروش بود.. تعداد زیادی از خوانندگان این کتاب در خارج از کشور زندگی می‌کنند و امکان خرید نسخه‌ی چاپی رو ندارن..
شروین ابراهیمیان
۱۳۹۹/۶/۲
بسیار کتاب خوب و مفیدیه بخصىوص اینکه لغات هم معنی به آلمانی داره. من واقعا راضی‌ام از کتاب و خیلی کمکم میکنه. ممنون از نویسنده‌ی عزیز و اپلیکیشن کتابراه
Malihe Safaei
۱۴۰۰/۶/۹
متاسفانه فایل صوتی این کتاب در کتابراه منتشر نشده..
راحله صالحی
۱۴۰۰/۶/۸
بهترین و ساده‌ترین راه برای یادکرفتن و مرور کردن لغات
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

برای دریافت کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.