معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

عکس جلد کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

دنیل والتر در کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی تکنیک‌هایی را به شما می‌آموزد که با به‌کاربستن آن‌ها می‌توانید نظم و برنامه‌ریزی بیشتری وارد زندگی‌تان کنید و تجربه‌ی زیسته‌ی بهتری را برای خود رقم بزنید.

درباره کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی:

هر سال، پیش از شروع سال جدید لیستی بلندبالا از اهدافتان را یادداشت می‌کنید اما هرگز به آن‌ها نمی‌رسید؟ روزی نیست که تصمیم نگیرید از شنبه ورزش کردن را شروع کنید، اما «شنبه‌ی موعود» هیچ‌گاه فرا نمی‌رسد؟ کارهای عقب‌افتاده و روی‌هم تلنبار‌شده لحظه‌ای رهایتان نمی‌کند؟

اگر با هرکدام از جملات بالا احساس هم‌ذات‌پنداری کرده‌اید، باید به شما بگوییم همه‌ی آنچه که نیاز دارید، در این اثر قرار گرفته است. دنیل والتر (Daniel Walter) از طریق کتاب قدرت انضباط شخصی (The Power of Discipline) به شما کمک می‌کند تا با خودکنترلی به آنچه که همیشه در سر می‌پرواندید، دست یابید. هدف شما، هر چه که باشد،‌ از ترک سیگار و شروع یک رژیم غذایی سالم گرفته،‌ تا ارتقاء شغلی و کسب درآمد بیشتر، تفاوت چندانی ندارد. تمام آنچه که برای رسیدن به آن نیاز دارید، مهارت «انضباط شخصی» است.

از طریق انضباط شخصی و خودکنترلی قادر خواهید شد که توانایی‌های خود را از قوه به فعل برسانید و به فردی استثنایی تبدیل شوید. چرا که پس از گوش سپردن به فصول این اثر، چنان تأثیر شگرفی در زندگی شما رقم خواهد خورد که خودتان نیز باور نخواهید کرد. بااین‌همه،‌ ما قضاوت را به شما واگذار می‌کنیم. به این اثر کم‌نظیر گوش بسپارید و خود تأثیرات آن را مشاهده کنید.

ایجاد عادات جدید و دگرگون‌کننده، به دست آوردن درکی بهتر از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی و خودکنترلی تنها قسمتی از دست‌آوردهای بیشماری‌ست که نگارنده‌‎‌ی این کتاب به شما وعده می‌دهد. حالا دیگر وقت آن رسیده که از به‌کاربستن استراتژی‌های تکراری برای رسیدن به اهدافتان دست بکشید و راهی اصولی و موثرتر را برگزینید. اگر بارها تلاش کرده‌اید عادات منفی خود را ترک بگویید و هربار بیشتر از پیش ناکام‌ شده‌‌اید، دنیل والتر راه بیرون آمدن از این چرخه‌ی بی‌پایان را به شما نشان خواهد داد.

بد نیست اشاره کنیم اثر حاضر اولین بار در سال 2020 منتشر و با استقبال مخاطبان به مواجه شد. نثر روان و زبان شیوای نویسنده،‌ به همراه خوانش گرم مهدی افشاریان از جمله مواردی‌ست که کتاب قدرت انضباط شخصی را از سایر آثار مرتبط با خودسازی متمایز کرده است.

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های ژانر موفقیت و خودسازی علاقه‌مند هستید،‌ کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی به شما پیشنهاد می‌شود.

با دنیل والتر بیشتر آشنا شویم:

دنیل والتر نویسنده‌ای کانادایی‌ست که دارای روحیه بلندپروازانه است و اشتیاق بسیاری برای کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دنیل برای کسانی که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادت‌های قوی و افزایش ظرفیت حافظه هستند می‌نویسد. او ماموریت خود را به اشتراک گذاشتن تجربیات و تحقیقات جامعش در مورد به تعویق انداختن کارها و حواس پرتی‌های روزمره می‌داند.

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ییل در علوم اعصاب شناختی، به نوشتن روی آورد. از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، غلبه بر اهمال‌کاری و... اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی:

- فقط یک تفاوت بین افراد موفق و ناموفق وجود دارد و آن عادت‌هایی است که هر کدام از آن‌ها هر روز دنبال می‌کنند.
- عادت‌های شما جزئی از شخصیت‌تان هستند و برخی از افراد از اینکه با عادت خاصی شناخته شوند به خودشان افتخار می‌کنند.
- یک فرد دارای انضباط شخصی، اعتماد به نفس دارد زیرا صرف‌نظر از اینکه در آن لحظه در کجا قرار دارد، می‌داند که بهترین نسخه‌ای از خود است که می‌توانست باشد.
- افراد به این دلیل به راحتی آزرده می‌شوند که به خود اطمینان ندارند. آن‌ها نمی‌دانند چه کسی هستند یا برای چه هدفی تلاش می‌کنند.
- شما می‌توانید با شکستن اهداف بلندمدت‌تان به گام‌های کوچک و تعیین هدف‌های روزانه برای خودتان، به آن‌ها برسید. یک رؤیای بزرگ ممکن است دلهره‌آور به نظر برسد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی می‌شنویم:

برنامه صبحگاهی شما آهنگ حرکت بقیه روزتان را تعیین می‌کند. آیا صبح‌ها وقتی ساعت گوشی‌تان زنگ می‌زند مرتباً دکمه «چرت زدن» را می‌زنید و وقتی از رختخواب بلند شدید می‌بینید که برای دویدن، که در چند ماه گذشته در برنامه‌تان داشتید، خیلی دیر شده است؟ از آن جا که دیر بیدار شده‌اید دیگر وقت خوردن صبحانه را ندارید و در عوض در طول مسیرتان تا محل کار، در جلوی یکی از رستوران‌های مک دونالد توقف می‌کنید.

به خاطر نحوه شروع شدن روزتان، یک چارچوب فکری غلط در ذهن‌تان ایجاد می‌شود که جلوی انجام هرگونه کار مفیدی را می‌گیرد و روند فکر شما در ادامه روز، چیزی شبیه این خواهد بود: «از آن جا که برای صبحانه ساندویچ مک دونالد خورده‌ام، احتمالا برای ناهار نیز تاکو (نوعی غذای مکزیکی) بخورم. دیگر هیچ فایده‌ای ندارد که بعد از کار به باشگاه بروم زیرا قبلا این همه غذای ناسالم خورده‌ام. همچنین ممکن است به خانه بروم، سریال تماشا کنم و فردا دوباره زندگی طبق برنامه را شروع کنم».

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه (1)
نمونه (2)
۸ دقیقه
مقدمه نویسنده
۱۶ دقیقه
فصل اول: انضباط شخصی و مباحث زیست‌شناختی
۱۰ دقیقه
فصل دوم: مزایای انضباط شخصی
۱۵ دقیقه
فصل سوم: سوگیری وضعیت موجود
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: بررسی واقعیت؛ اثر دانینگ - کرو
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: عادت‌های روزمره برای بهبود انضباط شخصی
۲۰ دقیقه
فصل ششم: نکاتی برای ایجاد عادت‌های بهتر
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: چیزهایی که مانع انضباط شما می‌شوند
۲۱ دقیقه
فصل هشتم: با عدم آسایش به آسایش برسید
۲۵ دقیقه
فصل نهم: بر روی سیستم متمرکز شوید
۲۶ دقیقه
فصل دهم: فلسفه ذن و دستیابی به اهداف
۱۵ دقیقه
فصل یازدهم: مراقبه برای انضباط شخصی و تمرکز
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم: چرا هرگز نباید سعی کنید کاری را انجام دهید
۱۶ دقیقه
فصل سیزدهم: برنده یا بازنده، کدام یک هستید؟
۲۱ دقیقه
فصل چهاردهم: عاشق فرایند انجام کار شوید
۲۷ دقیقه
فصل پانزدهم: چگونه احساسات منفی را به نفع خود به کار بگیرید
۱۴ دقیقه
فصل شانزدهم: اصل پارتو و قانون استرجن
۱۸ دقیقه
فصل هفدهم: چگونگی جلوگیری از فرسودگی
۱۱ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
نویسنده
مترجمسید تیمور سیدی اصل، علیرضا نظری انامق
گویندهمهدی افشاریان
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

محمود اژدری
۱۴۰۱/۳/۱۱
با سلام و احترام
کتاب قدرت انضباط شخصی این کتاب به محبت انتشارات اندیشه آگاه در اختیار من قرار گرفت که جای دارد اینجا تشکری از آن‌ها داشته باشم جز معدودی آثاری در این حوزه بود که به نظر من خیلی دلنشین و با زبانی ساده بیان گردیده است. ترجمه روان و شیوا از نمونه‌های دلنشینی آن است و جالب آنکه اشاره
دستورالعمل‌های شده در آن چیزهایی است که در زندگی روزمره با آن سروکار داریم و خیلی راحت میتوان آن‌ها را بکار بست و استفاده کرد. من این کتاب را هم به صورت متنی مطالعه کردم و هم به صورت صوتی شنیدم.
تخصص من در این حوزه نیست ولی کتاب‌های این حوزه متاسفانه با نثری غیر روان و در خیلی موارد با ترجمه‌های متاسفانه با خطای بالا به چاپ رسیده است که این را می‌توان با رجوع به متن اصلی آن به زبان اصلی متوجه شد. ولی در این اثر روانی ترجمه خود کمک به شیوایی و روانی آن کرده است. پیشنهاد میکنم شما هم مطالعه بفرمایید.
ولی مد نظر داشته باشید که اندیشه‌های ذکر شده در آن بیشتر بر قالب اندیشه‌های بودیسم قالب بر هند و آسیای دور است که در قسمت‌هایی که به معبد شائولین اشاره می‌کند آنرا در خواهید یافت ولی جالب بر این بود که به صورت کاملاً بیطرفت نگاشته شده و متوجه می‌شوید نگارنده آن تجربیات شخصی و پژوهشی خود را منعکس ساخته است. که این مسئله خود بر حلاوت آن افزوده است. در اینجای جای دارد از انتشارات محترم اندیشه آگاه بابت هدیه این کتاب به، مترجمان آن جناب آقایان سید تیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق، ناشر صوتی این مجموعه موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور و راوی آن آقای مهدی افشاریان تشکر داشته باشم و تشکر ویژه از سایت محبوب کتابراه و امید اینکه کتاب‌های فاخر دیگری هم به مجموعه آن‌ها اضافه گردد.
مینا کریمی
۱۴۰۱/۲/۱۴
بسیارعالی، هم کتاب و ترجمه روان و گویا هم خوانش صحیح و باکیفیت. کتابی کاربردی برای پیدا کردن گره‌های مسیر رسیدن به انضباط شخصی. کتابی واقع بینانه و منطقی و با سنجش حد توان برای انجام راهکارها، اغراق آمیز و غیرواقع بینانه راهکار نمیده و همین جنبه کتاب، ارزش عملی و کاربردی بودن راهکارها رو چندین برابر میکنه. سپاسگزارم برای انتخاب و ارائه صوتی این کتاب 🍀🌷
مصطفی صالح پور
۱۴۰۱/۳/۲۱
خب به نظرم گوش دادن به این کتاب یه فرصت طلایی هست برای تغییر دادن شخصیت و نزدیک شدن و رسیدن به اهداف، این کتاب میتونه در وجود هر انسانی یه رنسانس از خلاقیت و نوآوری باشه.. من خیلی دوست داشتم این کتاب رو.. به نظرم این کتاب رو حتما بخونید و ازش بی آموزید.. صدای گوینده فوق العاده است، خیلی از نوع کتاب خوندن ازش خوشم اومد.. تنها ایرادی که داره و خیلی ناراحت کننده است ملودی‌هایی هست که در قسمت اول و پایان هر قسمت از کتاب هست.. اون آهنگ هااا خیلی منو اذیت کرد..
sahel Z
۱۴۰۱/۳/۱۳
با سلام و درود و تشکر از کتابراه عزیز
کتاب قدرت انضباط شخصی بسیار عالی بود از شنیدنش لذت بردم. ترجمه‌ی روان، گوینده مسلط و مطالب کتاب کامل و جامع هست. منتها با یک‌بار گوش دادن نمیتوان فهم کاملی از کتاب به دست آورد و راه‌کارهای آن را کامل عملی کرد.
لازم هست کتاب رو بار دوم با دقت بیشتر گوش دهیم و
سعی کنیم راهکارهای گفته شده در کتاب را در زندگی به کار بریم تا فایده‌ و تاثیر عمیق آن را در زندگی خود مشاهده‌ کنیم.
و البته با اراده‌ی تغییر و مداومت...
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۳/۵
به عنوان یک کتاب خوان حرفه‌ای خدمت همه‌ی دوستان عرض می‌کنم اگه احساس رخوت و افسردگی و بی انگیزه بودن دارین، این کتاب رو از دست ندید، کتابی که وقتی شروع به شنیدنش میکنید، انگار یک نیروی شگفت انگیز در روانتون بیدار میشه، و از همون دقایق اول انگیزه و اراده‌ی شما رو به جریان در میاره حتی اگه در شرایط اهمال کاری و افسردگی قرار داشته باشید،
Maryam Eskafi
۱۴۰۱/۲/۱۷
بی شک یکی از اثرگذارترین کتاب‌هاست چون اولین و مهمترین اصل موفقیت و انضباط شخصی را به ما یاد میده. درباره برنامه ریزی درباره کارهایی است که هر روز انجام میدیم همه باید گوش کنند اینو هم صدا خوبه هم محتوا. خیلی شمرده میخونه با توجه و تمرکز و واقعا راهکارهای عملی میده. انگار داره زندگی شما را میگه. خیلی لذت بردم واقعا
Ramin Kalantari
۱۴۰۱/۲/۱۹
به شخصه با گوش دادن به این کتاب خیلی چیزها عایدم شد و یاد گرفتم از احساسات منفی چطور به نفع خودم استفاده کنم، نکات علمی، عملی و کاربردی با ارزشی توسط گوینده عزیز بیان میشه و همچنین به دوستانی که به دنبال تغییر و انضباط شخصی هستن این کتابو پیشنهاد میکنم.
تشکر ویژه از عوامل محترم کتابراه، بابت نسخه صوتی این کتاب🙏
hamid soltanmohammadi
۱۴۰۱/۳/۱۰
کتاب بیشتر در مورد خود کنترلی هست و البته نکات بسیار ارزشمندی بصورت کلی و گذرا در مورد انضباط شخصی بیان میکنه که بسیار مفید و کاربردی هستند و ترجمه روان و خوانش بسیار عالی گوینده ارزش این کتاب رو چند برابر کرده. خوندن این کتاب و همچنین کتاب سم زدایی اثر تیبو موریس را هم توصیه میکنم.
فاطمه اسدی
۱۴۰۱/۲/۲۴
کتاب بسیار بسیار خوبیه حیفه یکبار گوش بدیم باید ملکه ذهن بشه و خیلی هم انگیزشی و انرژی بخشه. فکر کردن به اینکه فقط با اصلاح شیوه‌ی زندگی هم میشه پیشرفت کرد هم لحظات زیبایی برای خودمون بسازیم خیلی حال خوب کنه
Nahid
۱۴۰۱/۲/۹
کتاب خیلی خوبی بود، با گویندگی خیلی خوب، ویژگی یا دیدگاهی که آدم پس ذهنش نسبت به خودشو کاراش داره رو خیلی قشنگ بیان میکنه و راهنمایی میکنه.
کاش تعداد کتابهای صوتی رو بیشتر کنید
محمد الماسی
۱۴۰۱/۳/۱۰
کتابی فوق‌العاده، هم نویسنده کتاب شخص عالی هستند و هم ترجمه و گوینده خوبی داشت، بسیار روان و ساده و قابل درک برای همه، اصل جهان بر پایه نظم است و نویسنده نیز بسیار عالی این را نوشته و راهکارهایی عالی برای داشتن نظم ارایه کرده است. 🌹
سمیه عزیزی
۱۴۰۱/۳/۶
سلام ودورود 😊این کتاب کتاب بسیار عالی هست برای کسی که میخواد به خودش وزندگیش نظم وانضباط بده. خیلی عالیه نکته‌های کوچیکی رو بیان میکنه که بنظرتون شاید بی اهمیت باید ولی با تغییر عادت‌های کهنه میتونیم زندگی بهتری رو به خودمون هدیه بدیم👌😍
فرزانه کامگاری
۱۴۰۱/۲/۸
واقعا کتاب خوبیه، و اینکه وقتی مسیله رو بیان میکنه و بعدش به زبان ساده و مثال‌های ساده و خوب سعی میکنه راه حل آرایه بده به نظرم خیلی کتاب رو بهتر میکنه.
محمد آل مردان
۱۴۰۱/۲/۹
این کتاب بیان می‌کنه که با انضباط بودن میشه به تمام اهداف رسید
تمام مردان بزرگ با داشتن انضباط شخصی موفق و به پله‌های ترقی رسیدن. ممنون از کتابراه
پریناز س
۱۴۰۱/۲/۷
من نسخه الکترونیک این کتاب رو خونده بودم و از اینکه تونستم نسخه صوتی رو هم داشته باشم خوشحالم، امیدوارم شما هم اون رو تهیه کنید و ازش لذت ببرید
مشاهده همه نظرات ۹۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

برای دریافت کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.