معرفی و دانلود کتاب صوتی زبان درازی عشق

عکس جلد کتاب صوتی زبان درازی عشق
قیمت:
13900 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان درازی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان درازی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زبان درازی عشق

کتاب صوتی زبان درازی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان زاده دربان، علاوه بر شرح معنا و مفهوم عشق، به بررسی تأثیرات آن بر گفتار افراد در روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد. هم‌چنین این کتاب نظرات و سخنان بزرگان و عارفان بزرگ جهان مانند مولانا را درباره‌ی عشق به شما ارائه می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی زبان درازی عشق:

این کتاب صوتی مجموعه‌ای از اشعار و سخنان زیبای عاشقان است و به توصیف حس و حال عاشقان می‌پردازد و شاید هم به آن‌ها پر و بال می‌دهد تا بتوانند در آسمان به پرواز درآیند. این کتاب با استفاده از اشعار بزرگانی هم‌چون مولانا حقیقت عشق را به تصویر می‌کشد و می‌خواهد عاشقان را به شادی واقعی نزدیک کند.

شنیدن کتاب صوتی زبان درازی عشق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

انسان‌هایی که با موقعیت عشق مواجه شده‌اند و خود را در این جهان تنها می‌بینند، می‌توانند این کتاب را بشنوند، زیرا این کتاب به بررسی نظرات نویسندگان و اندیشمندان درباره‌ی عشق می‌پردازد و به مخاطب کمک می‌کند در بین هجوم بی‌وقفه‌ی احساسات درونی‌اش تنها نماند.

هم‌چنین افرادی که می‌خواهند از عشق بنویسند و به شناخت تجربیات مشترک انسان‌ها در هنگام مواجه شدن با عشق نیاز دارند، می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

در قسمتی از کتاب صوتی زبان درازی عشق می‌شنویم:

عشق شما را ترغیب می‌کند که با دیدن پیشرفت و موفقیت دیگران به جای بیدار ماندن طی شب و حرص خوردن و حسادت کردن، تلاش بیشتری از خود بروز دهید تا به سطح بالاتری برسید نه اینکه از ارزش تلاش و موفقیت آن شخص در ذهن خود بکاهید. عشق از دیدن پیشرفت دیگران شاد می‌شود نه عصبانی.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
24 دقیقه
زبان درازی عشق

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زبان درازی عشق
نویسنده،
گویندهغزاله رجبی
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه صوتی
13900 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زبان درازی عشق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زبان درازی عشق

برای دریافت کتاب صوتی زبان درازی عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.