معرفی و دانلود کتاب صوتی کلمه زندگی: کلمه خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید

عکس جلد کتاب صوتی کلمه زندگی: کلمه خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلمه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلمه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلمه زندگی: کلمه خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید

اگر می‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند و ارزشمندتر و هیجان‌انگیزتر از همیشه باشد، شما می‌توانید این کار را فقط با به کارگیری یک واژه خاص و به کمک کتاب صوتی کلمه زندگی انجام دهید. جان گوردون، دن بریتون و جیمی پیج دستیابی به این هدف را برایتان تضمین می‌کنند!

درباره کتاب صوتی کلمه زندگی:

برای جای گرفتن در عمق قلب افراد باید از شور و اشتیاق و میل به داشتن یک زندگی تأثیرگذار و ارزشمند برخوردار شوید. شما می‌خواهید یک تأثیر مثبت داشته باشید و تفاوت ایجاد سازید. یا حتی قصد دارید طوری زندگی کنید که جهان به خاطر وجود شما تبدیل به جای بهتری شود و در نهایت همچنین می‌خواهید یک میراث مثبت از خودتان به جای بگذارید تا مدت‌ها بعد از رفتن‌تان از این جهان باقی بماند.

در کتاب کلمه زندگی (Life Word) یک ابزار ساده و قدرتمند برای کمک به شما در جهت رسیدن به این هدف معرفی می‌شود و شما آن را در یک کلمه خواهید یافت؛ یک کلمه برای به جا گذاشتن یک میراث. جان گوردون، دن بریتون (Dan Britton) و جیمی پیج (Jimmy Page) آن یک واژه را «کلمه زندگی» نام گذاشتند. این کتاب شما را گام به گام به سمت کشف کلمه زندگی‌تان رهنمون خواهد ساخت. این کلمه زندگی به شما کمک می‌کند تا میراثی از خودتان به جای بگذارید و تغییری در این جهان و زندگی دیگران ایجاد کنید.

چشم‌اندازی که در زندگی خودتان برای یک کلمه در نظر می‌گیرید، الهام‌بخش شما خواهد شد تا زندگی خودتان را به بهترین صورت ممکن بسازید و بزرگ‌ترین تأثیرات را از خودتان باقی بگذارید. کلمه زندگی، شما را تشویق و جهت‌دهی می‌کند تا سرنوشت خود را زندگی کنید.

کشف کلمه زندگی یک راه اثبات‌شده برای خلق شفافیت، اعتمادبه‌نفس و شجاعت بیشتر است تا درنهایت بتوانید به یک زندگی تأثیرگذار و ارزشمند دست یابید. این کلمه، چشم‌اندازی متقاعدکننده برای آینده به شما خواهد بخشید و کمک‌تان می‌کند تا اولویت‌ها، انرژی‌ها و اقدامات خودتان را با اهداف و آرزوهای خودتان هم‌سو کنید. این مفهوم به شما کمک می‌کند تا دید خودتان را وسیع‌تر کنید و یک تمرکز بلندمدت را در تمام زندگی‌تان حفظ کنید. با تمرکز بر این کلمه می‌توانید از عوامل حواس‌پرت‌کن دوری کنید.

آنچه جان گوردون (Jon Gordon) در این کتاب با شما در میان می‌گذارد، ایده‌ای ساده، قدرتمند و دگرگون‌کننده زندگی است که تأثیری واقعی به جا خواهد گذاشت. کلمه زندگی کلمه‌ایست که شما را تعریف کرده و به سمت تبدیل شدن به بهترین خودتان هدایت می‌کند تا تغییری در این جهان ایجاد کنید.

با کشف این کلمه خواهید توانست با شفافیت و اعتمادبه‌نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهید. به خداوند اعتماد کنید تا غیرممکن‌ها را ممکن سازید و گام‌های قدرتمندی در جهت محقق کردن سرنوشت خود و به جا گذاشتن میراثی ارزشمند بردارید.

فقط به شنیدن این کتاب صوتی اکتفا نکنید، آن «کلمه» را جست‌وجو کنید. وقتی کلمه زندگی خود را کشف کردید، تردید نکنید. باور داشته باشید که این کلمه نه فقط شما را تغییر می‌دهید بلکه شما با کمک آن، دنیا را تغییر خواهید داد.

کتاب صوتی کلمه زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به شناخت بهتری از خودتان دست یابید و تغییرانی مثبت در درون‌تان ایجاد کنید، این کتاب برای شماست.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت اندیش علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است.

جان گوردون کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی کلمه زندگی می‌شنویم:

هر چیزی در زندگی با هدف خاصی طراحی و ساخته شده. شما یک تصادف نیستید، شما با هدف و برای یک هدف ساخته شدید. گاهی اوقات ما هدف‌مان را فوراً درک می‌کنیم و گاهی نیز برای درک آن نیاز به زمان داریم. اما وقتی قدرت خودمان را تعریف و هدف خودمان را کشف ‌کنیم، زندگی ما معنا و جهت جدیدی پیدا می‌کند. بیشتر مردم احتمالاً با این سؤال بیش از هر سؤال دیگری درگیر هستند که چرا من اینجا هستم یا به بیان دیگر من برای چه کاری ساخته شده‌ام.

هر یک از ما به شکلی منحصربه‌فرد برای هدفی خاص ساخته شدیم اما اغلب آنقدر گرفتار یک هدف بزرگ و آنچنانی می‌شویم که از تمام اهداف کوچک‌مان در مسیر حرکت‌مان غافل می‌شویم.

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که اگر هدف بزرگی مثل رفتن روی صحنه، راه‌اندازی یک شرکت، مشهور شدن، نجات جان انسان‌ها یا انجام یک کار قهرمانانه ندشته باشند، زندگی آن‌ها بی‌معنی و بی‌اهمیت است. این فرسنگ‌ها دور از حقیقت است. در واقع می‌شود این طور بیان کرد که بزرگ‌ترین هدف ما عشق ورزیدن به خداوند و انسان‌هاست و این کاریست که همه ما قادر به انجام آن هستیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
پیشگفتار
۱۶ دقیقه
فصل اول - داستان کلمه زندگی
۶ دقیقه
فصل دوم - اهمیت میراث
۹ دقیقه
فصل سوم - قدرت میراث
۳ دقیقه
فصل چهارم - فرآیند
۸ دقیقه
فصل پنجم - قدرت خود را تعریف کنید
۸ دقیقه
فصل ششم - هدف خود را تعیین کنید
۶ دقیقه
فصل هفتم - اشتیاق خود را کشف کنید
۱۱ دقیقه
فصل هشتم - کلمه زندگی من
۱۳ دقیقه
فصل نهم - هیچ‌گاه خیلی جوان یا خیلی پیر نیستید
۴ دقیقه
فصل دهم - حالا چه؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلمه زندگی: کلمه خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید
نویسنده، ،
مترجمشاهین غفاری
گویندهغلامرضا صادقی، مهیار ستاری، سورنا طاهری، ایمان اصفهانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کلمه زندگی

Sina Ansari
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
خیلی‌مفید و عالیه خصوصا وقتی خسته‌ام نمیتونم مطالعه ڪنم از ڪتاب صوتی استفاده میڪنم ارزومندم موفق باشید
soheyla adelahmadian
۱۴۰۱/۹/۱۳
بد نیست به نظرم خیلی تکراری داره میگه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلمه زندگی

برای دریافت کتاب صوتی کلمه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.