معرفی و دانلود کتاب صوتی شفای زندگی

عکس جلد کتاب صوتی شفای زندگی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شفای زندگی

لوئیز هی در کتاب صوتی شفای زندگی، درمورد این موضوع صحبت می‌کند که علت اصلی بیماری‌های جسمی و روحی باورها و عقاید محدودکننده هستند. او تمرین‌هایی به شما ارائه می‌دهد که با کمک آن‌ها بتوانید نوع تفکر خود را تغییر دهید و کیفیت زندگی‌تان را بهبود ببخشید. این کتاب پس از انتشار به پرفروش‌ترین کتاب بین‌المللی تبدیل شد و بیش از 50 میلیون نسخه فروش رفت.

درباره کتاب صوتی شفای زندگی:

شاید تابه‌حال اصطلاح «کارما» به گوشتان خورده باشد. این مسئله که هر چیزی به این دنیا بدهی همان را نیز دریافت می‌کنی، یا در قانون جذب این موضوع مطرح می‌شود که ذهن تو درگیر هر چیزی باشد، آن چیز خیلی زود به سمتت می‌آید؛ این‌ها همه نشان از این می‌دهد که تفکر انسان چقدر می‌تواند تأثیرگذار باشد و چقدر افکار مثبت و منفی می‌توانند در زندگی و آینده ما و حتی اطرافیانمان اثر بگذارند.

لوئیز ال. هی، مربی برجسته موفقیت و رشد فردی، عقیده راسخ به این موضوع دارد که اگر بخواهیم از توانایی‌های ذهنمان استفاده کنیم، می‌توانیم کنترل بدنمان را به دست بگیریم و هر چیزی را در جهت مثبتی بهبود دهیم. او بر اساس همین عقیده کتاب شفای زندگی (You Can Heal Your Life) را نوشت و در آن به این موضوع پرداخت که اگر به قدرت افکار خود ایمان داشته باشید، هر چیزی به دنیا بدهید همان را نیز از جانب طبیعت دریافت خواهید کرد.

این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودیاری شناخته شده و به بسیاری از افراد کمک کرده تا بتوانند از طریق کنترل ذهن به‌سلامت جسم خود کمک کرده و نسبت به روان و بدنشان و رابطه این دو آگاهی پیدا کنند. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات جسمی درمان یابند و بدن انسان بدون هیچ داروی شیمیایی روند بهبود خود را طی کند.

رهایی از زندان ذهن کار دشواری است که باید با انجام تمرین‌های به خصوصی به آن دست‌یافت. کتاب حاضر تمرین‌هایی برای شما در نظر گرفته است که با انجام آن‌ها می‌توانید اندیشه‌های خود را کنترل کنید و اوضاع و شرایط بهتری را بیافرینید. تجربه‌های ما از طریق اندیشه‌ها و احساسات‌مان و کلماتی که بر زبان می‌رانیم، شکل می‌گیرند.

به عقیده نویسنده چهار احساس هستند که اگر در ما مدت طولانی وجود داشته باشند، مشکلات عمده‌ای برای بدنمان ایجاد می‌کنند. این چهار حس نفرت، انتقاد، احساس گناه و ترس هستند. هر حسی که داریم، باعث جذب کسانی می‌شود که هم فرکانس با ما هستند؛ بنابراین اگر اطراف شما را افرادی پر کرده‌اند که مدام دیگران را سرزنش می‌کنند یا احساس گناه به شما می‌دهند، به درون خود نگاهی بیندازید.

لوئیز هی عقیده دارد تمامی بیماری‌های جسمی اول در ذهن شکل می‌گیرند و پس از آن به‌تمامی قسمت‌های بدن منتقل می‌شوند. تنها راه رهایی از این احساسات و عقاید مسموم بخشش خود و دیگران است. هیچ‌کسی در زندگی به‌اندازه خودمان قدرت تغییر آن را ندارد. این کتاب پر از جملات مثبت و امیدبخش است که هرکسی با شنیدن آن می‌تواند مثبت‌اندیشی را یاد بگیرد.

نویسنده همچنین به این نکته اشاره می‌کند که این کتاب برای این نیست که مخاطبان او دیگر به پزشک مراجعه نکنند، بلکه او روش‌های را معرفی کرده که افراد می‌توانند به همراه درمان‌های پزشکی برای سلامتی بیشتر خود استفاده کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شفای زندگی:

- این کتاب زندگی من را برگرداند. (مارتین مک‌کاچن - هنرپیشه و خواننده بریتانیایی)
- بعد از خواندن کتاب «شفای زندگی» فهمیدم که نجات در وجود خودم است. (She Magazine)
- لوئیز ال هی، حامی بزرگ جملات تأکیدی. (Woman & Home Magazine)
- دوست داشتن خود، پایه و اساس همه خوددرمانی‌ها است. (تایمز - روزنامهٔ سراسری بریتانیایی)
- «هی» وظیفه کمک به افراد بی‌شماری برای بازگشت زندگی خود به مسیر درست را برعهده داشته است. (سان)
- یک کتاب الهام‌بخش و دوست‌داشتنی. (سان)

افتخارات کتاب صوتی شفای زندگی:

- پرفروش‌ترین کتاب بین‌المللی
- پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- پرفروش‌ترین کتاب غیرداستانی در تمامی دوران

کتاب صوتی شفای زندگی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و افرادی که قصد دارند زندگی خود را بهبود بخشند مناسب است.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و مربی خودیاری در سال 1926 در لس‌آنجلس به دنیا آمد. او زندگی پرفرازونشیب و عجیبی داشت و تجربه‌های سختی را پشت سر گذاشت. پس از مدتی وقتی کتاب‌های «فلورانس اسکاول شین» را مطالعه کرد فهمید که خوش‌بینی در شرایط سخت هم امکان‌پذیر است. لوئیز ال. هی (Louise Lynn Hay) خیلی زود به یکی از مشهورترین نویسندگان در حوزهٔ خودشناسی تبدیل شد و آثار زیادی در این زمینه منتشر کرد که همه آن‌ها فروش خیلی زیادی داشتند.

چند سال پس از نوشتن کتاب شفای زندگی مؤسسه‌ای تأسیس کرد که در آن تمامی آموزه‌های خود را به گوش دیگران برساند. او نام این مؤسسه را خانهٔ هی (Hay House) گذاشت.

جملات برگزیدهٔ کتاب صوتی شفای زندگی:

- به نظر من ثروت راستین با داشتن احساس نیکو نسبت به خود آغاز می‌شود.

- من معتقدم که هر به‌اصطلاح بیماری را خود ما در تن خویش می‌آفرینیم.

- تن ما مانند هر چیز دیگر زندگی، بازتاب اندیشه‌ها و اعتقادهای درونی ماست.

- من معتقدم که این حق طبیعی ماست که در تمام مدت عمر خود موفقیتی به موفقیت دیگر رهسپار باشیم.

- اگر نسبت به جایگاه این لحظهٔ خود معیارهایی چنان دور از دسترس برگزینیم که هم‌اکنون نتوانیم به آن دست یابیم همواره شکست خواهیم خورد.

- اگر سرگرم کاری هستید که به آن علاقه ندارید، اگر می‌خواهید شغل خود را عوض کنید، اگر در محل کار خود مشکل دارید، اگر بیکار هستید بهترین شیوه برای حل آن این است که با محبت شغل کنونی خود را متبرک کنید.

در بخشی از کتاب صوتی شفای زندگی می‌شنویم:

سردمزاجی ناشی از ترس یا این اعتقاد است که لذت بردن از تن درست نیست. همچنین از انزجار از خود سرچشمه می‌گیرد که می‌تواند با رابطه با هم‌بستری که حساس نیست شدت یابد. عوارض پیش از عادت ماهانه که به‌صورت همه‌گیر درآمده و هم‌زمان با تبلیغات رسانه‌های گروهی افزایش‌یافته است، این تبلیغ‌ها مدام این اندیشه را القا می‌کند که باید به تن زن پودر و اسپری زد و شستشوهای مخصوص استفاده کرد تا شاید قابل‌قبول شود. درعین‌حال زنان جای برابر و مستقل خود را بازمی‌یابند و نیز زیر بمباران این عقاید منفی قرار می‌گیرند که مسائل زنانه آن‌قدرها پذیرفتنی نیست. همهٔ اینها همراه با میزان مفرط شکر و شیرینی‌هایی که این روزها مصرف می‌شود، زمینهٔ مساعدی برای عوارض پیش از عادت ماهانه می‌آفریند. همهٔ مسائل زنانه، عادت ماهانه و یائسگی، جملگی فرایندهایی به هنجار و طبیعی هستند و باید آن‌ها را به همان صورت پذیرفت.

جسم ما زیبا و شکوهمند و شگفتی‌انگیز است. من معتقدم که بیماری‌های آمیزشی تقریباً همیشه از احساس گناه جنسی ناشی می‌شود. معمولاً از این احساس نیم هشیار برمی‌خیزد که درست نیست احساس جنسی خود را نشان بدهیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۷ دقیقه
مقدمه / فصل اول: آنچه معتقدم
۳۰ دقیقه
فصل دوم: مشکل چیست؟
۲۱ دقیقه
فصل سوم: مشکل از کجا پدید می‌آید؟
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: حالا چیکار می‌کنیم؟
۳۳ دقیقه
فصل ششم: مقاومت در برابر دگرگونی
۳۱ دقیقه
فصل هفتم: شیوه‌ی دگرگونی
۲۵ دقیقه
فصل هشتم: نوسازی
۲۵ دقیقه
فصل نهم: تمرین روزانه
۱۲ دقیقه
بخش سوم: به کار بردن این آرمان‌ها / فصل دهم: روابط
۹ دقیقه
فصل یازدهم: کار
۷ دقیقه
فصل دوازدهم: موفقیت
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم: ثروت
۳۱ دقیقه
فصل چهاردهم: جسم / بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل چهاردهم/ بخش دوم: سردمزاجی
۵۸ دقیقه
فصل پانزدهم: فهرست بیماری‌ها / بخش اول
۴۲ دقیقه
فصل پانزدهم / بخش دوم: اختلالات دماغی
۲۲ دقیقه
فصل پانزدهم/ بخش سوم: کیسه‌ی صفرا و سنگ کیسه‌ی صفرا
۹ دقیقه
فصل پانزدهم/ بخش چهارم: الگوهای تازه‌ی ذهنی
۱۷ دقیقه
بخش ویژه: جابه‌جا شدن مهره‌های ستون فقرات
۳۷ دقیقه
فصل شانزدهم: داستان من

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شفای زندگی
نویسنده
مترجمگیتی خوشدل
گویندهشهین دخت نجف زاده
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۴۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شفای زندگی

Mehdi Akhound
۱۴۰۰/۵/۲۵
این کتاب برای کسانی که کتاب‌های راز و مثل آن که در مورد قانون جذب صحبت میکنند و همچنین صحبت‌های اساتیدی که در مورد کنترل ذهن، مثبت اندیشی و... صحبت میکنند را شنیده‌اند پر از مطالب تکراریست و چیزی به آن‌ها اضافه نمیکند، از طرفی صدای گوینده بیشتر به درد قصه گویی قبل از خواب میخورد تا این کتاب پیشنهاد انگیزشی
کلا میکنم کتاب‌های روانشناسی، موفقیت و توسعه فردی را صوتی گوش ندیدن و حتی الامکان از رو بخوانید زیرا اثر کلمات در ذهن خواننده به مراتب بیشتر از کتابهای صوتی هستند
موفق باشید
شهرزاد منصوری
۱۴۰۰/۶/۵
دنیاى متافیزیک یا عالم غیب، رمزآلود‌ترین چیزى که در زندگى باید شناخت
مونا معماری
۱۴۰۰/۶/۲۶
کتاب بی نظیریه عالیه هزاران ستاره داره
محمد امین انصاری
۱۴۰۰/۵/۲۶
برای من ک کارم طبابت هست واقعا عالی بود
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شفای زندگی

برای دریافت کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.