دانلود کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان

در کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان اثر جان گری سعی شده، اطلاعاتی درباره‌ی خواب و کاهش استرس در بانوان، برای داشتن زندگی شاد و پرنشاط در اختیار شما قرار گیرد.

جان گری (John Gray) نویسنده کتاب "مردان مریخی زنان ونوسی" در کتاب خواب بهتر برای زنان می‌گوید:

زن‌ها احتیاج دارند که به خواب عمیق فرو بروند. تحقیقات نشان داده که یک خانم در محیط کارش دو برابر یک مرد استرس دارد و زمانی که از سر کار بر می‌گردد خانه حتی استرسش از دو برابر هم بیشتر می‌شود. این یعنی میزان استرس آن‌ها چهار برابر یک مرد است.

زن‌ها احتیاج دارند که به خواب عمیق فرو بروند و لازمه‌ی آن استرس پایین است هنگامی که زنی نتواند به استرس خود غلبه کند، نمی‌تواند شب به خواب عمیق برود.

زمانی که بعد مریخی خانم‌ها بیشتر بروز پیدا کند، کارهایی را انجام می‌دهند که اورژانسی و فوری باشند و مهلت کمی دارند. نهایتا خودشان را قربانی می‌کنند. همه این کارها هورمون تستسترون در بدن آزاد می‌کند که مانع فعالیت هورمون اکسی توسین می‌شود. اکسی توسین هورمونی است که وقتی زن‌ها عاشق می‌شوند و حال خوبی دارند برای کاهش استرس ترشح می‌شود.

زنی که به مقدار زیاد هورمون اکسی توسین نداشته باشد به سختی می‌تواند عاشق شود و حال خوبی داشته باشد و بر استرس غلبه کند و در نتیجه خوب بخوابد.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۱۰۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان

برای دانلود کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی خواب بهتر برای زنان
نرجس خبازیان
۱۳۹۷/۱/۸
با سلام
به نظر من این کتاب بیشتر تجویز دارو میکنه تا یه سری راهکار برای خواب ارام تر و بهتر مثل اینه که شما برید روانپزشکی و از اصطلاحات پزشکی زیادی استفاده میکنه که تا حدودی برای افزایش دانش مفیده بیشتر...
David Trent
۱۳۹۷/۱/۸
مردونه شو ندارین؟
Njme R
۱۳۹۷/۵/۶
😆
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)