معرفی و دانلود کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن

کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن نوشته‌ی استوارت ایوری گلد، یک حکایت زیست محیطی در مورد تغییرات اقلیمی و مسئولیت درونی انسان‌ها نسبت به جهان بیرون است. پینگ قورباغه شما را برای رسیدن به تعادل و آرامش در دنیای کنونی راهنمایی می‌کند.

درباره کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن:

این کتاب ماجرای یک مسافر است و هدف از آن بیدار کردن مسیر درون می‌باشد تا نشان بدهد که هدف حقیقی سفر زندگی بسیار بزرگ‌تر از صرفاً زنده بودن است. کتاب پینگ: نجات برکه‌ی عدن (Ping: The Rescue of Eden) شما را دعوت می‌کند تا بر روی فرصت‌هایی که در برابرتان پدیدار می‌شوند بپرید، درست همان طور که در این داستان پینگِ قورباغه از طریق اعمال قهرمانانه و بینش آگاهی‌بخش خود نشان می‌دهد.

پیام کتاب پیش رو این است که همه شما می‌توانید زندگی‌ای را که منتهای آرزویتان است از طریق انتخاب‌ها و اعمال خود شکل دهید.

در دنیای امروز که سرشار از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و روابط سهل و آسان از طریق ارسال پیام‌های متنی، توییت و رسانه‌های اجتماعی است، جوّ خطرناکی به وجود آمده که با گفتگوی جمعی، در تضاد قرار گرفته است. گفتگوهایی که هم منطقی و هم معنادار هستند.

حالا که ما از هر نظر توسط بی‌مبالاتی رو به گسترش جهان الکترونیکی، در معرض تهدید قرار گرفته‌ایم، پینگ بنا به حکم ضرورت برمی‌گردد تا سفری را با شما به اشتراک بگذارد. سفری که در انجام آن، قلب و جریان درونی هدایت‌گرش بوده‌اند. او پیام مهمی را به همراه دارد، مبنی بر اینکه قوانین متوازن حاکم بر یک چیز، همان قوانینی هستند که همه چیزهای دیگر را در جهان ما هدایت می‌کنند.

انسان‌های باستان معتقد بودند که کائنات نفسی دارند که تمام زندگی از آن نشأت گرفته است. آن‌ها معتقد به وجود ارتباطی معنوی مابین انسان و طبیعت بودند و باور داشتند هر چیزی در نظم طبیعی، جایگاهی دارد و یک چیز نمی‌تواند بدون دیگری موجود باشد. بدون تاریکی، نوری نیست. بدون سکوت، صدایی نیست. بدون سوال، جوابی نیست. ما برای جهان وجود داریم و جهان برای ما.

پینگ قورباغه در سومین ماجراجویی خود، این بار در نقش یک مسافر بازگشته است. پینگ به دلیل عدم توازن روزافزونی که در برکه‌ی عدن مشاهده می‌کند بی‌قرار شده و وادار می‌شود تا بزرگ‌ترین سفر زندگی‌اش را طی کند: سفری برای کمک به متوازن ساختن دوباره‌ی جهان در مسیر تعادل.

کتاب پینگ و نجات برکه‌ی عدن، قطعاً شما را برمی‌انگیزد تا در مورد جهان و جایگاه خود در این جهان بیاندیشند. این کتاب، حکایتی مسحورکننده و هشداردهنده، مناسب زمان ما و همه زمان‌هاست.

کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این کتاب صوتی به کسانی که به داستان‌های انگیزشی علاقه دارند و می‌خواهند زندگی بهتری داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.

با استوارت ایوری گلد بیشتر آشنا شویم:

آثار استوارت ایوری گلد (Stuart Avery Gold) محبوب و پرطرفدار هستند و تاکنون به بیش از بیست زبان در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. افراد موفق و بزرگی مانند ست گادین، شریل ریچاردسون و گای کاوازکی کتاب‌های او را تحسین نموده‌اند. گلد علاوه بر نویسندگی، در زمینه مد نیز فعایت می‌کند و به شرکت‌ها و افراد بسیاری مشاوره می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن می‌شنویم:

رودخانه پالی یکی از بزرگ‌ترین افتخارات روی زمین به شمار می‌آید. حتی با وجود سرعت خیلی زیادشان هم پنج روز طول کشید تا به آنجا برسند. البته این مسئله برای پینگ چندان اهمیتی نداشت. او از سفر کردن لذت می‌برد. پاهای قدرتمندش پرزور و مقاوم بودند. می‌توانستند او را بدون نیاز به استراحت به هر جا که می‌خواست ببرند اما وقتی کامو که حالا بدجوری خسته شده بود، دید تنها چند صد متر تا رودخانه فاصله دارند، گفت:

«می‌خواهم بنشینم و نفسی تازه کنم.»

پینگ هم همراه او ایستاد. در حالی که زیر موج تاب‌دار برگ‌های درختان قدیمی استراحت می‌کردند، ترسناک بود. پینگ نگاهی به تپه‌های مواج انداخت. چشمانش را از روی اشکال و سایه‌ها عبور داد تا به نقطه‌ای در رودخانه که در مقابل دیدگانشان گسترده شده بود رسید.

منظره روبه‌رو وحشتناک و شوکه‌کننده بود و این احساسات در چشمان او انعکاس پیدا کردند. «یک اتفاقی برای آب افتاده. می‌بینی؟»

کامو سرک کشید. در ابتدا متوجه چیزی نشد. اما به حرف پینگ اعتماد داشت؛ سپس وقتی لاشه‌های بی‌جان و شناور ماهی‌ها و قورباغه‌ها را روی سطح آب کدر سرگردان دید، چشمانش نزدیک بود از حدقه دربیایند. کامو و پینگ نیازی به گفتن چیز بیشتری نداشتند. همه چیز واضح بود و به روح و جانشان زخم می‌زد. نگاهی به همدیگر انداختند و پینگ سرش را به علامت موافقت تکان داد. الان زمانش بود تا راه‌شان را ادامه بدهند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
مقدمه
19 دقیقه
فصل اول - اتفاقاتی که قرار است فردا بیفتند، همین امروز می‌افتند
12 دقیقه
فصل دوم - عکس ماه روی آب نیست
24 دقیقه
فصل سوم - همه چیز، همه چیز است
25 دقیقه
فصل چهارم - دره دم‌پهن‌ها
13 دقیقه
فصل پنجم - اقلیمی برای تغییر
12 دقیقه
سخن پایانی - خطابه سنگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهغلامرضا صادقی، معصومه عزیز محمدی، کرامت رودساز، سورنا طاهری، محسن زرآبادی پور، سید ایمان اصفهانی، بهجت توجه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
23000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن

برای دریافت کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.