معرفی و دانلود کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال

عکس جلد کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال

چگونه می‌توان روشنایی وجود خود را کشف کرد و همواره انرژی درونی را در سطح بالایی نگه داشت؟ آیدل احمد در کتاب صوتی همین لحظه جذب کن، به شما کمک می‌کند الگوهای قدیمی ذهن‌تان را رها کنید و ارتعاشات ذهن خود را در تعادل با آرزوهای قلبی‌تان هماهنگ نمایید.

درباره کتاب صوتی همین لحظه جذب کن:

ممکن است ندانید چه قدرتی در درون شما جای گرفته است که با اتکا به آن قادر خواهید بود جهان را به کلی دگرگون کنید. افراد کمی در دنیا وجود دارند که از این قدرت درونی خود آگاه هستند و از آن در جهت ارتقای خود استفاده می‌کنند. کشف این قدرت با یک روش بسیار راحت برای همه امکان‌پذیر است. تنها کافی است ارتعاشات خود را متعادل سازید و آن را همگون با جهان اطراف پیش ببرید.

حالا این موضوع چه معنایی دارد و آیا ارتعاشات هرکس با دیگری برابر است؟ برای پاسخ به این سوال در قدم اول باید بدانید که تنها افرادی که به ذهن‌آگاهی رسیده‌اند، می‌توانند ارتعاشات خود را کنترل کنند. ذهن‌آگاهی هم با تکنیک‌های مراقبه و مدیتیشن حاصل می‌شود. اما نگران نباشید! اگر شما تا به حال مراقبه نکردید یا «عبارات تاییدی» را تمرین نکردید، این کتاب برای شما نوشته شده است.

کتاب همین لحظه جذب کن (Manifest Now) به شما کمک می‌کند که با انجام تکنیک‌های خود مراقبتی، به ذهن‌آگاهی برسید و با ماندن در لحظهٔ حال ذهن خود را کنترل کنید. پس از آن است که می‌توانید به راحتی ارتعاشات درون‌تان را نیز به اراده خود در جهان پراکنده کنید و روح و جسم خود را در تعادل نگهدارید؛ این گونه است که به آرامش کامل و کافی دست خواهید یافت و خود حقیقی‌تان را کشف خواهید کرد.

اگر بتوانید انرژی‌های هم‌سو با ارتعاشات را جذب کنید، آن وقت است که می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید در درون خود بیافرینید. آیدل احمد (Idil Ahmed) در این کتاب به شما یاد می‌دهد ذهن قدرتمند خود را تحت کنترل خود در آورید و تمام موانع را نیز از سر راهتان بردارید. تفاوت اصلی این کتاب با سایر آثار در زمینه خودسازی، تکنیک معرفی شده در آن است.

این روش «تکنیک همین لحظه تجلی کن» نامیده می‌شود که با کمک جملات تأییدی ذهن شما را قدرت می‌بخشد. کتاب صوتی همین لحظه جذب کن را می‌توانید هر زمانی که به آن نیاز داشتید گوش کنید و جملات تأییدی آن را برای خود تکرار کنید. بعد از گذشت مدتی متوجه تغییراتی در زندگی‌تان می‌شوید که شگفت‌زده‌تان می‌کند!

کتاب صوتی همین لحظه جذب کن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کسانی که دوست دارند کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند و به اهداف خود دسترسی پیدا کنند مناسب است. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعه فردی و خودیاری از شنیدن آن لذت خواهند برد.

جملات برگزیده کتاب صوتی همین لحظه جذب کن:

- باید همیشه به یاد داشته باشید که شما موجودی ارزشمند هستید. شما هدیه هستید. شما انسانی خاص هستید. هرگز به خودتان اجازه ندهید که احساس کمبود کنید تا اشخاصی که نسبت به خودشان احساس خوبی ندارند، از ضعف شما به نفع خودشان استفاده نکنند.

- از جهان به خاطر روابط دوست‌داشتنی و سالمتان سپاس‌گزاری کنید. این انرژی حاصل از سپاس‌گزاری شما را در فرکانس عشق نگه می‌دارد.

- افزایش ارتعاش یعنی حذف هر چیز یا تمام چیزهایی که انرژی‌تان را می‌کشند و به شما احساس کمبود می‌دهند.

- فراموش نکنید که حقیقت درونی شما فقط متعلق به خود شماست. هیچ‌یک از گفته‌ها و کارهای دیگران نمی‌توانند بدون اجازه خودتان مانع شما شوند. به کسی قدرت ندهید.

- باید باور داشته باشیم چیز بهتری می‌تواند اتفاق بیفتد و خودمان را غرق در صبوری کنیم، حتی اگر هنوز نشانه‌هایی دریافت نکرده‌ایم. ابرقدرت پنهان وجودمان که قفل هر معجزه‌ای را می‌گشاید، در صبر و ایمان ما یافت می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی همین لحظه جذب کن می‌شنویم:

در ابتدا و قبل از هر چیز می‌خواهم کمی به شما هشدار دهم که این تکنیک به معنای واقعی کلمه به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع به خواسته‌هایتان برسید. زمانی که برای اولین بار این تکنیک هفت روزه را شروع کردم، ظرف دو روز اول به آنچه می‌خواستم رسیدم. مات و مبهوت مانده بودم و برای دقایقی از هیجان قدرتی که در دست داریم میخکوب نشسته بودم.

فهمیدم کائنات بلافاصله پس از صحبت، فکر و احساس چیزی فورا پاسخ ما را می‌دهد. زمانی که سطح تمرکز بالا و احساسات کاملا شفاف باشند و با افکارمان روی نتیجهٔ کار سرمایه‌گذاری کنیم، همه چیز برایمان بلافاصله شروع به اتفاق افتادن می‌کنند. تکنیک همین لحظه تجلی کن، دربارهٔ دریافت در حال حاضر است.

هنگامی که همین لحظه و برای تجلی خواسته‌های زندگی‌مان، افسار حال درونمان را به دست می‌گیریم، خواسته‌مان را خیلی سریع دریافت می‌کنیم. اگر از همین دقیقه زمانی سه ماهه یا یکساله تعیین کنیم، نمی‌توانیم به همین شدت الان هدف‌ها و خواسته هایمان را بطلبیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۲ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
فصل یک: هم‌اکنون تجلی کنید (تجلی چیست؟) / فصل دو: ذهن؛ همه چیز از ذهن آغاز می‌شود
۲۸ دقیقه
فصل سه: انرژی ذهن‌تان را هدایت کنید / فصل چهار: از انرژی ذهنی‌تان به نفع خودتان استفاده کنید
۳۵ دقیقه
فصل پنج: جریان عشق درونی
۲۲ دقیقه
فصل شش: رها کردن، اجازه دادن، مرحلهٔ اعتماد / فصل هفت: جسم؛ بهینه‌سازی بدن برای داشتن انرژی بیشتر
۱۹ دقیقه
فصل هشت: پنج روش برای افزایش ارتعاشات طی فرایند تجلی
۲۷ دقیقه
فصل نه: روح؛ شما فراتر از جسم هستید / فصل ده: به استقبال انرژی جدید بروید
۱۳ دقیقه
فصل یازده: تکنیک همین لحظه متجلی کن
۳۲ دقیقه
فصل دوازده: رها کنید
۳۳ دقیقه
فصل سیزده: فکر کنید
۳۰ دقیقه
فصل سیزده / بخش دو
۳۳ دقیقه
فصل سیزده / بخش سه
۳۲ دقیقه
فصل سیزده / بخش چهار
۳۰ دقیقه
فصل چهارده: تصدیق کنید
۳۸ دقیقه
فصل چهارده / بخش دو
۳۶ دقیقه
فصل پانزده: ذهنیت مغناطیسی پول

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال
نویسنده
مترجمآزاده اعرابی
گویندهحمیده کریمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همین لحظه جذب کن

mehrdad karimi
۱۴۰۰/۷/۲۳
فوقالعاده کتاب خوبی هست مخصوصا با صدای خانم دکتر کریمی. ممنون از اپلیکیشن کتابراه
حسن ملایی مطلق
۱۴۰۰/۹/۵
واقعا بهترین کتابی بود که تاحالاخوندم.
Samra Abbasinezhad
۱۴۰۰/۷/۱۹
خیلییی عالی بود😍
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همین لحظه جذب کن

برای دریافت کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.