معرفی و دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت

عکس جلد کتاب صوتی جوجه اردک زشت
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوجه اردک زشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوجه اردک زشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جوجه اردک زشت

کتاب صوتی جوجه اردک زشت نوشته هانس کریستین آندرسن، توسط عاطفه مولائی طبری، عادله نهاوندیان، سینا صبا، طاهره گل پور، الهه یعقوبی به صورت نمایشنامه برای کودکان اجرا شده است.

در یک دهکده مزرعه‌ای بود که حیوانات زیادی در آن زندگی می‌کردند. خانه‌ی خانم اردکه کنار کلبه‌ی قدیمی در مزرعه بود. آخر تابستان بود و خانم اردکه روی تخم‌هایش نشسته بود تا جوجه‌هایش به دنیا بیایند. همین‌طور که روی تخم‌ها خوابیده بود ناگهان تخم‌ها شروع به حرکت کردند.

جوجه اردک‌ها با نوک‌های کوچک و قشنگشان پوسته‌ی تخم‌هایشان رو شکستند و یکی یکی بیرون آمدند. به‌جز یکی ازآن‌ها که وقتی بیرون آمد جوجه اردک زیبایی نبود و به واسطهٔ زشتی‌اش مورد ریشخند و تمسخر هر روزهٔ دیگر حیوانات مزرعه قرار می‌گیرد، تا اینکه با رسیدن به سن بلوغ به قوی سپید زیبایی تبدیل می‌شود و شگفتی و شرمساری دیگر حیوانات را برمی‌انگیزد.

نویسنده کتاب جوجه اردک زشت (‎The ugly duckling)، هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده معروف اهل دانمارک است، از وی عموماً به عنوان نویسنده قصه‌های کودکانه یاد می‌شود. از معروف‌ترین داستان‌هایش می‌توان از پری دریایی کوچولو، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی، دخترک کبریت فروش و لباس جدید امپراتور نام برد. قصه‌های اندرسن به 150 زبان دنیا ترجمه شده و هنوز هم در جهان خوانندگان بسیار دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
جوجه اردک زشت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جوجه اردک زشت
نویسنده
گویندهعاطفه مولائی طبری، عادله نهاوندیان، سینا صبا، طاهره گل پور، الهه یعقوبی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جوجه اردک زشت

Mahnaz Safari
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
من و پسرم این قصه رو خیلی دوست داشتیم بضاعت مالی من در این حد بود که بتونم با دانلود این کتاب پسرمو خوشحال کنم خیلی قشنگ ممنون پایدار و شاد باشید سپاس فراوان از برنامه بی‌همتاتون 👏💜
پریسا محمودزاده
۱۳۹۸/۸/۲۲
آموزنده بود. بهتر کودکان از این سنین یه سری اصول زندگی کردن رو یاد بگیرن، اول اینکه در مورد قیافه کسی قضاوت نکن چون آفرینش خدا هست، دوم اینکه هرکاری رو با مشورت والدین انجام بدن و زود باور نباشن🙏
نیکی نیک اندیش
۱۳۹۷/۱/۲۲
خیلی قشنگه و به نظرم خیلی هم بامعناست
دانیال جدیدی
۱۴۰۰/۶/۱۱
جوجه اردک زشت توی کتاب هانسل و گرتل هم هست ولی کتاب اصلی جوجه اردک زشت خیلی عالیه
محمد بگری
۱۴۰۱/۲/۳
عالی بود این کتاب رو برای شناخت خویشتن پیشنهاد میکنم
ساحره خراسانی
۱۴۰۰/۸/۲۴
خیلی جذاب بود دختر کوچولوم واقعا دوست داره و مرتب میگه بزار
ارکیا اهنی
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
عالی باتشکر از کتاب راه.
اراد اموده
۱۴۰۰/۵/۲۰
داستان صوتی خوبی هست
Haniyeh Siavash
۱۴۰۰/۵/۱۳
واسه بچه هاسرگرم ‌کنندس
نازنین زینب محمدی
۱۳۹۹/۹/۱
خیلی خیلی زیبا بود.
زهره صفری
۱۳۹۹/۲/۹
صداگذاری زیبا👌🏻
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جوجه اردک زشت

برای دریافت کتاب صوتی جوجه اردک زشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.