معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

عکس جلد کتاب صوتی قدرت لطف خداوند
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

چگونه می‌توان در جمع متمایز بود و انتظار حوادث خوب در زندگی را داشت؟ جول اوستین در کتاب صوتی قدرت لطف خداوند به شما کمک می‌کند با باور به عشق الهی به سطح جدیدی از تکامل، فراوانی و ارتقا برسید و موفقیت‌های زیادی کسب کنید.

درباره کتاب صوتی قدرت لطف خداوند:

آیا شما هم خیلی وقت است که به دنبال موفقیت هستید؟ در مواقعی که نمی‌توانیم خواسته‌هایمان را محقق کنیم به راستی چه کسی به کمک ما می‌آید؟ پاسخ جول اوستین به این سوال این است که تنها با توکل به قدرت خداوند قادر خواهید بود در میان جمع متمایز شوید و بهترین اتفاقات برایتان رخ دهد.

شاید فکر کنید شما شایستگی لطف خدا را ندارید. اما باید بدانید که پروردگار بدون توجه به جایگاه شما با لطف بی‌کران خود همچون سپری شما را احاطه می‌کند. بدین معنی که به هرجا بروید، قدرت الهی همانند راهنمایی همراه شماست و مسیر درست را به شما نشان خواهد داد. کتاب قدرت لطف خداوند (The Power of Favor) به شما این نوید را می‌دهد که نیکی و لطف خداوند هر روز شما را ارتقا می‌دهد.

نویسنده به این نکته مهم اشاره می‌کند که خداوند دوست دارد شما به یک سطح جدیدی از تکامل، فراوانی، ارتقا و موفقیت دست یابید و در این راه شما را یاری می‌رساند. اگر ایمان داشته باشید که شما برگزیدهٔ خدا هستید، قدرت لطف او را حس می‌کنید و بر تمام چالش‌هایی که توانایی حل آن‌ها را ندارید، با کمک او پیروز خواهید شد.

با شنیدن کتاب صوتی قدرت لطف خداوند می‌توانید درک کنید با باور به عشق الهی، لطف و برکت او را به زندگی خود وارد کنید. همچنین به این نتیجه می‌رسید که به هرجایی که قصد رفتن به آن را دارید، نیاز به کمک دارید و چه کمکی بهتر از لطف و عنایت پروردگار مهربان؟

کتاب صوتی قدرت لطف خداوند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال شادی و خوشبختی در زندگی خود هستید، شنیدن این کتاب برایتان جذاب و لذت‌بخش خواهد بود.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 متولد شد. او سخنرانی‌هایی در ایالات متحده داشته که حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیشتر از 200 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان آن‌ها را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جول اوستین (Joel Scott Osteen) در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و برخی از آن‌ها بیشتر از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

وی همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «خالی شدن از احساسات منفی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت لطف خداوند می‌شنویم:

در زندگی لحظاتی وجود دارن که خداوند اونهارو از قبل مشخص کرده تا در حیات شما خودشو متجلی کنه. من اعتقاد دارم که این لحظه یکی از لحظات خاص شماست. شما در فصلی سرشار از لطف خداوند زندگی می‌کنید. فصلی که در اون رشد رخ میده. فصلی که در اون شاهد تسریع اتفاقات خواهید بود. قراره شما دوباره به انجام شدن کارها اعتماد داشته باشید. همون کارایی که قبل از این نمی‌تونستید انجامشون بدید. قراره استعدادهایی رو در خودتون ببینید که به شیوه‌ای عالی‌تر شکوفا میشن.

خداوند می‌خواد نفوذ و بزرگی و سکوی پرش بزرگ‌تری رو در اختیارتون قرار بده. چهرهٔ اون به روی شما لبخند میزنه و باعث میشه شما در بین دیگران متمایز باشید. قراره اوضاع برای اعضای خانواده‌تون، اونایی که از مسیر درست منحرف شدن، اونایی که انگار همیشه جز انتخاب اشتباه کاری نداشتن، سامان پیدا کنه.

نیروهای منفی شکسته میشن. این افراد هم انتخاب‌های خوبی رو انجام میدن. وقتی دیگران اونها رو می‌بینن می‌پرسن: چطور ممکنه اونا به این سرعت تغییر رویه داده باشن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۴ دقیقه
فصل اول: قدرت لطف خداوند
۳۵ دقیقه
فصل دوم: لطف خداوند را در زندگی‌تان طلب کنید
۳۴ دقیقه
فصل سوم: ارتباطاتی بر محور لطف
۳۶ دقیقه
فصل چهارم: لطف متمایز
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: خداوند منبع شماست
۳۱ دقیقه
فصل ششم: نمایشی عمومی
۳۴ دقیقه
فصل هفتم: لطف خداوند در میان طوفان
۳۷ دقیقه
فصل هشتم: شما زمان دریافت لطف خداوندی را مشخص می‌کنید
۳۴ دقیقه
فصل نهم: خداوندی که دست به سینه می‌نشیند
۳۳ دقیقه
فصل دهم: تنها به اندازهٔ روی دادن یک اتفاق خوب با برآورده شدن خواسته‌تان فاصله دارید
۳۴ دقیقه
فصل یازدهم: سال بعد همین موقع
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: برکت مقدر
۲۶ دقیقه
فصل سیزدهم: انتظارات فراتر از حد
۳۵ دقیقه
فصل چهاردهم: آنچه خواسته‌ای در راه است
۳۰ دقیقه
فصل پانزدهم: زندگی موردعلاقه
۳۷ دقیقه
فصل شانزدهم: سنگین از بار لطف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت لطف خداوند
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۱/۱/۸
سلام و احترام؛ کتابی عالی، مفید، امیدبخش و پویا برای همگی‌ افرادی که میخواهند تلاش‌های مثمر ثمری داشته باشند و بیرون از حاشیه امنِ آشنا، قدم بگذارند و با موانع رو به رو بشوند و به طرز شگفت‌ انگیزی متفاوت با بقیه، در هر بخش از مسیرشون، "شانس" بیارند.
ممکن هست افراد محترمی باشند که به این معجزات، و
شانس بگویند. اعتقاد به تلاش تلاشمندی مطلق داشته باشند و همچنین متکی بر خویش بودنِ 'صِرف'، عرق ریختن و رنج برای یافتن گنج رو الزامی بدونند، خودشون رو با کارهای فرسایشی و استرس کشیدن مُزمن، فرسوده کنند و دست آخر چشم به دستان نزدیکان و یا آشنایانشون و یا مشتری بدوزند، بلکه کاری پیش برود؛ در حالیکه دوستشان و یا فامیلشان با همین شرایط دائم خوش شانسی میاورد و هیچکس نمیداند چرا؟! جول اوستین به شما میگوید که چطور با یاری جستن از منبع تمامی نعمت‌ها و گنج‌ها، عالِم تمام علوم و راهکارها، مرحله به مرحله از استرس و ناامیدی به دور باشید و اقدامات معمول و ایده‌های ذهنی خودتون رو اجرایی کنید و معجزات را ببینید. زیباترین قسمت این کتاب این هست که یک صدای گرم، قوی و با ایمان، آنچنان با انرژی مثبت به شما نکات طلایی زندگی را یاداوری میکند که حال و احوال شنونده را خوب میکند... از کتابراه عزیز، مترجم محترم سرکارخانم خدابنده و صدای فوق العاده جناب قناعت پیشه کمال تشکر رو دارم. (بهتر بود آقای جول اوستین بخشهای نقل داستان از رمان تاریخی، افسانه‌ای و غیرالهی اِستر و سفرش را با داستان مشابه دیگری جایگزین‌ میکردند زیرا اعتبار کار را به لحاظ تاریخی زیر سوال میبرد ولی باقی قسمت‌ها جالب و‌ قابل تحسین هستند.)
داود عابدی
۱۴۰۱/۶/۱۷
بسیار کتاب خوبیه، من سمینار‌های جول اوستین عزیز و دوست داشتنی رو با صدای خودش دنبال میکنم، بسیار بسیار آرامش بخش هست بسیار بسیاز انگیزه بخش هست، روز‌هایی بوده که واقعا حوصله هیچ چیزی رو نداشتم ولی با مشاهده یکی از سمینار‌های جول اوستین بقدری انرژی گرفتم که اصلا خودم هم باور نمیکردم که انقدر انرژیم بره بالا و اگر بخوام براتون توصیفش کنم از حالت یک فرد نا امید و افسرده به حالت یک فرد موفق و برنده‌ی لاتاری تبدیل میشدم البته که هنوز هم هر وقت انرژیم بیاد پایین سراغ اون سمینارها میرم و فوق العاده تاثیر گذارند، صدای گوینده این کتاب فوق العاده خوبه ترجمه و روخوانی کتاب هم بسیار عالی و روان هست ولی به شخصه صدای اصلی جول اوستین خیلی بیشتر روم اثر میذاره اما محتوای این کتاب دقیقا محتوای سمینار‌های جول اوستین هست و خیلی خیلی لذت بخش هست برای من
Raziyeh Rahmani
۱۴۰۱/۱۱/۱
سلام، کتابها، سخنرانیهای، جول اسیتین، فوق العاده هستن، واقعا تاثیر گذار، انگیزه بخش، امیدوار کننده، سرشار از انرژی، از گروه ماه آوا کمال تشکر دارم، بخاطر حسن انتخابشون، هم بخاطر موضوعات مختلف کتاب‌ها، هم برای محتوای کتاب، هم انتخاب نویسنده این کتابهاشون، هم ترجمه عالی که انجام میدن، واقعا (البته و از نظر من) عالی انتخاب میکنن، واقعا از صمیم قلبم برای این تیم ارزوی موقعیت روز افزون دارم.....،
مطالعه برای داشتن یه زندگی خوب لازم هست، در آخر یه نکته دوست دارم بگم اینکه اگه چند کتاب که از یه نویسنده انتخاب میکنن، (برای گوینده‌اش هم فقط یه نفر انتخاب کنن)، اینطوری شنونده حس بهتر، انس بیشتری میگیره،
امیدوارم که همیشه موفق باشید 💯💯💯
ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۷/۳۰
در این روزگاران نا امیدی و دودلی بهترین کتاب برای امید بخشی و نزدیک شدن به ذات مقدس الهی و باتوجه به روایات داستانی از زندگی افراد میتوان نکات بسیار مفید و پویایی را جهت استفاده در زندگی شخصی بکار گرفت و این بهترین نوع اموزش و مهارت برای عدم نا امیدی و چنگ زدن به ریسمان الهی و لطف خداست. برای که که افرادی اینروزها صدایشان بلند است خدا بهدما نگاه نمیکنه این کتاب امیدبخش نشان میدهد که خداوند همیشه رحمتش شامل ماست. در کل کتابهای جول اوستین بسیار مفید و ارامبخش است. توصیه میکنم حتما حتما بخوانید و گوش دهید و نکات پند آموز انرا بکار ببندید. لطف خدا شامل حال همگی. سپاس
حسین طالبیان
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
جول اوستین تنها کسی هست که تونست به من آرامش بده و مخصوصا ایمان منو قوی کنه مطمئنم انرژی‌های مثبتی که توی انسان‌ها به وجود آورده هزاران برابر بهش برمیگرده طبق قانون کارما. اگه مثل من کتاب‌های موفقیت زیاد خوندید و چیزی که می‌خواستید رو بدست نیاوردید فقط کتاب‌های جول اوستین رو بگیرید مخصوصا این کتاب رو. فقط با احترام به بقیه راوی‌ها، فقط من با راوی مهبد قناعت پیشه تونستم ارتباط بگیرم چون کتاب رو با تمام احساسش میگه خسته نباشید آقای قناعت پیشه
مسعود کوهزر
۱۴۰۰/۱۱/۱
سلام کتاب بسیار عالیی هست.... ولی یه جا در مورد استر میگه که کاملا دروغه.... استر با کمک عموش به قدرت رسید و هامان وزیر ایرانی که از نفوذ آن‌ها آگاه شده بود میخواست جلوشون رو بگیره که طوطئه کردن و هامان و فرزندانش و نزدیک به77هزار ایرانی رو به قتل رسوندن و در آخر جشنی برپا کردند که به جشن پوریم معروفه..... و امروزه در اسرائیل برگزار میشه..... آگاه باشیم....
لیلا گودرزی
۱۴۰۱/۱۱/۲
کتابی بسیار عالی و فوق العاده
خداوند مرکز زندگی ماست و تمام زندگی ما به لطف و رحمت خداست
خداوندا عاشقم عاشق ترم کن و هر آنچه مرا به مهر لطف و رحمت و برکت و عشق تو نزدیکتر می‌کند سر راهم خدا بده و این کتاب نشانه‌ای از همین درخواست بود خداوندا سپاسگزارم
خدای من مرا ارتقا بده ودر این زمان مقرر و
لطف برکت رحمت نعمت و روزی بی حساب ثروت و گشایش‌های غیر منتظره معجزه و حق الهی مرا سر راهم قرار بده مرا در آغوش بگیر تا دست‌های قدرتمند تو در زمین باشم الهی امین
Maede Nazari Nazari
۱۴۰۱/۹/۱۱
بسیار جالب بود برام که جول اوستین چندین کتاب درباره خدا نوشته، به نظرم برای کسایی که میخوان خدا رو بهتر بشناسن خوبه، این که خدا رو ما با قهر و خشمش بشناسیم اصلا خوب نیست، خداوند رو باید با مهربانی و لطف و زیبایی هایش بشناسیم. مثلا همین جمله ما که همیشه هم استفاده میکنیم مناسب نیست (خدا بد نده چی به شده) بهتره جاش برای اون مریضی که بهش اینو گفتیم بگیم (خدا سلامتی بده) این یعنی ما خداوند روبا مهربانی میشناسیم و خدا هم قدرتش را به ما نشان خواهد داد.
dil aram
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
با سلام خدمت کتابراه ❤❤❤ از روزی ک از طرف یکی از دوستام کتاب صوتی ب من معرفی شد از اون عاشق کتاب خواندن شدم، کتاب قدرت لطف خداوند کتاب عاااالی به همه دوستان پیشنهاد میدم این کتاب با جان و دل گوش بدید، هر بار گوش میدم قدرت عجیبی بهم دشت میده کارهام و باسرع وقت و بدون خستگی انجام میدم و تمام لحظاتی ک لطف خداوند شامل حالم شده و بیاد میارم و از ته دل خدا رو شکر میکنم❤
پیمان احمدی
۱۴۰۱/۶/۲۸
سلام، کتاب بسیار عالی بود و گوینده‌ی بسیار خوب کار کرده، کتابی سراسر امید بخش، پر از انرژی‌های مثبت و مهم تر از همه ایمان به تنها وجود این عالم، اگر هنوز به خواسته هاتون و آرزوهاتون فکر می‌کنید یا حتی آرزویی داشتید پیشنهاد می‌کنم حتما این کتاب رو گوش کنید، خدایا بی نهایت شکرت که همیشه لطف تو همراه ما جاری است و ما از لطف سنگین تو بسیار خوشحال و سپاسگزاریم...
حمید رضا دارابیان
۱۴۰۰/۹/۱۱
در دنیای فعلی که انسان معنویت و حضور خدا را فراموش کرده و در بن بست زندگی روزمره دست و پا می‌زند.. حضور و خواندن چنین کتاب‌هایی بمانند تذکر برای انسان فراموشکار لازم و ضروری است.... بسیار ممنونم
م ش
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
این اولین کتاب از جول اوستین بود که خوندم. با گوش کردن بهش هرروز خیلی حس خوبی پیدا کردم و خیلی درس‌های جدید یاد گرفتم. اول ازهمه این رو یاد گرفتم که خدا سد راهم نیست. نیاز ندارم خدا رو به زور راضی کنم که اجازه بده به هدفم برسم. بلکه خدا جلوتر از من داره راه رسیدنم به رویام رو برام هموار میکنه. فقط کافیه بهش اعتماد کنم و بدونم بهترین مسیر رو برام میسازه.
احسان
۱۴۰۱/۸/۱۰
واقعا حرف نداره به همه پیشنهاد میکنم این کتاب صوتی گوش دهند. از زمانی شروع به گوش دادن میکنید حس و حالتون. انرژی درونتون عوض میشه
و براتون روشن میشه که همه چی دست خداوند هست و باید از خدا بخواهیم. قدرت لطف خداوند هست که باعث تغییر‌های مثبت تو زندگیمون میشه و در آخر از همه افرادی که در تهیه این فایل کمک کردند مچکرم
Sahar jamee
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
این کتاب فوق العادست، حتما بخونید، واقعا تمام اتفاقات ما از ذهن ما شروع میشود و اینکه باید همیشه اعتماد به این داشته باشیم که خداوند باید همه ارزوهای مارو تایید بکنه، حتی اگر همه ادمها مخالفش باشند. باتشکر از گوینده که عااالی انرژی مثبت انتقال میده ❤
hadi sobhani
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
جوئل فوق العادست و شما هم بسیار عالی عمل کردید خسته نباشید فقط یک نکته خیلی جالبتر اینه که در کتاب صوتی حتی کلمات و الفاظ و نامها رو سانسور کردید خیلی جالب بود البته این نکته رو باید بدونیم که طی یک سری قوانین باید عمل کنید
کل مطلب اینه که بسیار عالی و نکو عمل کردید تشکر از همه دوستان
مشاهده همه نظرات ۲۳۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

برای دریافت کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.