دانلود مجله بازی‌بان - شماره 1

  • ناشر: مجله بازی بان
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی مجله بازی‌بان - شماره 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی مجله بازی‌بان - شماره 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله بازی‌بان - شماره 1

در مجله بازی‌بان - شماره 1 با مطالبی در حوزه تخصصی مطالعات و سواد بازی‌های دیجیتال آشنا خواهیم شد. مروری بر شخصیت‌پردازی در بازی، غوطه‌وری در بازی، جنبه‌های مثبت و منفی بازی‌های موبایلی و همچنین تقویت رفتارهای منفی در برخی بازی‌های دیجیتال از دیگر مطالب این شماره بازی‌بان می‌باشد.

پیشرفت سریع تکنولوژی و ورودش به تمامی عرصه‌های زندگی بشر، خلوت و تنهایی او را نیز بی‌نصیب نگذاشته است. پس از پیشرفت‌های خیره‌ کننده بازی‌های ویدئویی به روی رایانه و کنسول‌های نسل هشتم و همچنین واقعیت مجازی، این بار نوبت به فراگیر شدن سرگرمی در همراه همه زمانه و همه مکانه یعنی همان تلفن‌های همراه رسیده است.

بازی‌های دیجیتال با تمام شئون خود و همه تأثیرات مثبت و منفی و کلیه وسیله‌هایی که می‌توان در اتاق خواب، پذیرایی، اتوبوس و محل کار و کلاس درس با آن همراه شد و سرگرم ماند، از تیغ تیز نقادان تکنولوژی و سرگرمی‌های جدید و همچنین تعاریف عاشقانه و کورکورانه مجذوبان سرگرمی‌های دیجیتال در امان نمانده است و شاید گروه‌ها و نهادهایی که منصفانه با مقوله بازی‌های دیجیتال برخورد می‌کنند زیاد نباشند. فقدان مکتوبی که مطالبی را در خصوص سواد بازی برای آگاه سازی خانوده‌ها و بازیکنان و همچنین مطالعات بازی‌های دیجیتال برای پژوهشگران و تولید کنندگان ارائه نماید و از سویی دیگر از رصد فضای زیست بوم بازی‌های دیجیتال در کشور نیز جا نماند ما را بر آن داشت تا در ادامه فعالیت‌های شبکه بازی‌ یاران، سپری را در اختیار عموم پژوهشگران، خانواده‌ها و بازیکنان، بازی‌ سازان و فرهنگ‌سازان و خلاصه تمامی بازیگران در زیست بوم بازی‌های دیجیتال قرار دهیم.

فهرست مطالب

کنترل والدینی (1): چگونه با اعتیاد کودک خود به بازی‌های ویدیویی به درستی برخورد کنیم؟
غوطه‌وری در بازی و زندگی مجازی
جنبه‌های مثبت و منفی بازی کردن بازی‌های موبایلی
تقویت رفتارهای منفی در برخی بازی‌های دیجیتال
آخرین گزارش جامع وعمومی از اکوسیستم بازی‌های دیجیتال در کشور
شخصیت پردازی و روایت لازمه بازی‌های ایرانی
نقدی کوتاه بر بازی مهدیار
مقدمه‌ای برای بازی‌ درمانی
قرار گرفتن مداوم در معرض خشونت

 ۴۸ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود مجله بازی‌بان - شماره 1

برای دانلود مجله بازی‌بان - شماره 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله بازی‌بان - شماره 1
ایلیا ابراهیم زاده
۱۳۹۷/۱۰/۳
عالی بود ممنون که همچین مجله هایی رو رایگان می زارین
emad emad
۱۳۹۷/۴/۲۲
بد نیست، بیشتر راجبه مراقبت از کودکان و مدیریت زمان بازی کردن اونهاست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)