معرفی و دانلود کتاب صوتی برزخ اما بهشت

عکس جلد کتاب صوتی برزخ اما بهشت
قیمت:
54000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برزخ اما بهشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برزخ اما بهشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برزخ اما بهشت

نازی صفوی در کتاب صوتی برزخ اما بهشت، از عشق با محوریت زن و رنج‌ها و سختی‌های آن سخن می‌گوید.

برزخ اما بهشت تصویری از زندگی زنی به نام ماهنوش است با روحی زخم‌ خورده، که پس از پایان دادن به زندگی مشترک سراسر رنجبارش، به نزد خانواده‌اش باز می‌گردد تا در آن مامن مالوف، آلام گذشته‌اش را به فراموشی بسپارد. غافل از این که تنهایی زن، رنج مضاعفی است که بر شمار زخم‌های روحش می‌افزاید. با این همه، این بار، روزگار جفاکار گویی بر آن است تا آرامش از دست رفته را با حضور عزیزانش به او بازگرداند.

در این هنگام دخترخاله‌ی ماهنوش، رعنا که حتی نسبت به خواهرهایش بیشتر احساس صمیمیت و راحتی می‌کند همراه با دخترش کیمیا به ایران می‌آید و وضعیت ماهنوش رو به بهبودی می‌رود اما مدتی بعد مشخص می‌شود که رعنا سرطان دارد و بعد از مرگ رعنا، ماهنوش سرپرستی کیمیا، دختر رعنا را به عهده می‌گیرد، در این راه حسام، برادر رعنا و پسرخاله‌ی ماهنوش به او کمک می‌کند و….

در باب عشق همیشه سخن فراوان گفته شده و می‌شود. ژانری که نویسندگان بسیار در آن گام نهادند و از آن برای نگارش داستان‌ها و رمان‌های خود بهره برده‌اند. 

نازی صفوی در سال 1346 در تهران دیده به جهان گشود. وی از دوران مدرسه نویسندگی را آغاز کرد و در سال 1378 با نوشتن رمان «دالان بهشت» به طور رسمی وارد عرصه نویسندگی شد. وی کتاب بعدی خود «برزخ اما بهشت» را در سال 1383 منتشر کرد و بعد از آن کتاب «تا بهشت راهی نیست» را به رشته تحریر در آورد تا سه گانه خود را کامل کند.

در قسمتی از کتاب صوتی برزخ اما بهشت می‌شنویم:

«با این که مغزم مدام مثل گردونه‌ای سریع با فکرهای مختلف می‌چرخید ولی در عمل طول می‌کشید تا آن‌چه فکر می‌کردم به زبان بیاورم. خدایا! نمی‌دونم چه بلایی سرم آمده، گهگاه دلم می‌خواهد از این همه رخوت و کندی و سستی فریاد بزنم ولی نمی‌توانم، ممکن است به خاطر مصرف این قرص‌های جورواجور باشد؟!... ولی نه، اصلا به خاطر این حالت‌هایم بود که من را بردند پیش دکتر محمودی. پس چرا؟ چرا مثل آدم آهنی شده‌ام؟! چرا مغزم دیگر از من فرمان نمی‌گیرد؟! چرا؟...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
26 دقیقه
فصل اول - بخش اول
19 دقیقه
فصل اول - بخش دوم
25 دقیقه
فصل دوم
31 دقیقه
فصل سوم
28 دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
28 دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
27 دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
26 دقیقه
فصل پنجم - بخش اول
31 دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
16 دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم
33 دقیقه
فصل ششم - بخش اول
22 دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
28 دقیقه
فصل هفتم - بخش اول
31 دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
29 دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
26 دقیقه
فصل هفتم - بخش چهارم
18 دقیقه
فصل هشتم - بخش اول
19 دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
19 دقیقه
فصل نهم - بخش اول
19 دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
19 دقیقه
فصل دهم - بخش اول
20 دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
35 دقیقه
فصل یازدهم - بخش اول
22 دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
7 دقیقه
فصل دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برزخ اما بهشت
نویسنده
گویندهآنالی طاهریان
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
54000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برزخ اما بهشت

sama67 sama67
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
سلام دوستان ترو خدا برا اینکه امتیاز بگیرین از الکی نیاین نظر بدین و کسایی که کتاب رو نخوندن گمراه کنید این کتاب خیلی معمولی بود اخر کتاب رو میشه پیش بینی کرده خیلی اه و ناله داره دختره همش با ناله حرف میزنه خیلی خیلی کتاب معمولی و میشه گفت ضعیف روای هم که بعضی وقتا یادش میره و به جای تمامدشخصیتهای رمان یک مدل صحبت میکنم و ادم گیج میشه
مهدیه شکوهیان
۱۴۰۱/۴/۱۳
نویسنده کتاب بیش از حد ممکن منفی باف است و در کتابهایش هیچ نشانی از انرژی مثبت نیست. دخترانی که خود را باور ندارند و خود را دست کم میگیرند. دخترانی که تنها هستن و باید انتخاب شوند. به نظر من خوب نیست. شاید چون سالیان پیش نوشته شده. اما راوی خوب است.
مانا
۱۴۰۲/۵/۱۱
کتاب صوتی برزخ اما بهشت طبق معمول رمان‌های ایرانی یکنواخت بود داستان عشق یک دختر و یک پسر که در اخر به هم میرسند با اینکه در ان رگه طنز هم بود اما بیشتر روی اعصاب بود داستان تکراری که خیلی جاب کننده نبود اما ممنون بابت اینکه کتابراه رایگان در اختیار گذاشته بود. ممنون
یگانه پورآمن
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
تا پارت ۳ کتاب هیچ طنزی.
ندیدم آدم و جذب میکنه که بقیه شو گوش بده یعنی اینجوری نیست که آدم بگه خوب که چی. ولی خیلی ناراحت کننده است خیلی دلگیره برای کسی که خیلی زندگیش روی روال نیست توصیه نمی‌کنم چون واقعا افسردگی میاره ولی کتاب قشنگیه
mona smi
۱۳۹۹/۷/۲۵
داستان پر از ناراحتی و افسردگی و تلخی بود! تنها اتفاقات خیلی کوچیک شاد وجود داشت ک زود هم تموم میشد..
با دالان بهشت اصلن حتی قابل مقایسه نبود! چه در نوشتار و چه در محتوای داستان...
shaghayegh musavi
۱۳۹۸/۸/۲۶
بى محتوا و قابل پیشبینى بود شخصیت هاى بى ربطى که الکى ذهن رو منحرف میکردن👎🏻برعکس رمان دالان بهشت که از همین نویسنده بود 😒فقط انرژی منفی هاشو اورده بود تو این کتاب
leila vahed
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
کتاب خوبی بود لحظات تلخ و شیرین هر دو را داشت. به دلنشینی دالان بهشت خانم صفوی نبود اما این رمان هم زیبا بود و ارزش شنیدن را داشت مخصوصا با صدای دلنشین گوینده.
باران بهاری
۱۳۹۸/۱/۱۴
سالها پیش خونده بودمش و دوسش داشتم اما‌ی سوال ذهنم رو درگیر کرده آخرین واکسن بچه ۱۸ ماهگیشه
وقتی تولد دوسالگی کیمیا رو جشن گرفتن چه واکسنی بوده این وسط؟؟؟
صدیقه محمدی
۱۳۹۷/۱۲/۱۷
این رمان هم تلخه و هم طنز شیرینی داره. منکه خودم خوندم و گوشش ندادم. بنابراین نمیدونم صوتیش چه جوره. ولی در کل آدم رو جذب می‌کنه و آخرکار ازش خیلی خوشت میاد
سیمین سرلک
۱۴۰۱/۴/۲۲
بسیار غمگین، پر از سوتی‌های عجیب، اصلا توصیه نمیکنم حیف از وقت و پول، کتاب بینهایت حوصله سر بر و نمایشی و دور از واقعیت است.
razie hashemi
۱۳۹۹/۴/۳۰
کتابی با داستانی خانوادگی-اجتماعی با نثری روان، توصیفات کتاب درباره احوالات ماهنوش خیلی خوب بود بنظرم نویسنده تحقیق کرده بود درباره افسردگی
بهار افضیان
۱۳۹۹/۲/۲۰
خیلی خسته کننده بود. فقط توصیف خودشو و غصه هاش بود کل داستان. هر چی گوش میکردم هیچ جای داستان رنگ و حالش عوضش نمیشد. به زور تمومش کردم.
فرهاد دلجو
۱۴۰۱/۱/۲۷
خیلی ریتمی یکنواخت، غم انگیز و حوصله سربر داشت، فقط حسی که گوینده میده به آدم باعث میشد رغبت کمی به ادامه داشته باشی.
بهارک صادقی
۱۳۹۹/۳/۲۲
خیلی انرژی منفی بود و سریع میشد آخرشو حدس زد و همش حرفهایه تکراری زده میشد
پارميس عربشاهی
۱۳۹۹/۱/۲۵
رمان قشنگی بود ولی به نظرم دالان بهشت داستان زیبا و روانتری داشت.
مشاهده همه نظرات 48

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برزخ اما بهشت

برای دریافت کتاب صوتی برزخ اما بهشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.