معرفی و دانلود کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

عکس جلد کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد
قیمت:
37000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

بهانه ممنوع! موفقیت در انتظار شماست. تنها کاری که باید بکنید، تجدید نظر در باورهایتان است... کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد اثری محبوب از وین دایر است. این کتابِ پرفروشِ ملی به شما یاد خواهد داد که برنامه‌ی زندگی‌تان را در راستای اهدافتان تنظیم کنید.

درباره کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد:

وین دایر (Wayne Dyer) یکی از سرشناس‌ترین نویسندگان آثار حیطه‌ی خودسازی است. احتمالاً بسیاری از شما خوانندگانِ مطلب حاضر، با کتاب‌های وی آشنایی قبلی دارید. پس دلیلی ندارد وقت خود را صرف معرفی دایر و توصیف دامنه‌ی وسیع محبوبیت و شهرت او کنیم. تنها همین را بدانید که دنیای ادبیات موفقیت پس از درگذشت وی، هرگز نویسنده‌ای بدین تأثیرگذاری به خود ندید!

در ادامه قصد معرفی یکی از پرفروش‌ترین آثار وین دایر را داریم. این کتاب، عنوانِ برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد (There's a Spiritual Solution to Every Problem) را بر خود دارد. کتاب مذکور نخستین بار در سال 1975 به انتشار رسید؛ یعنی نزدیک به پنج دهه قبل! با این حال، این اثر، به گواهی آمار و ارقام، هنوز که هنوز است خوانده و در بابش سخن گفته می‌شود. چرا؟ دلیل محبوبیت روزافزون و کاستی‌ناپذیر آثار وین دایر، خصوصاً کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد چیست؟...

در پاسخ به سوال فوق می‌توان عوامل بسیاری را برشمرد؛ از جمله زبان ساده و لحن صمیمی و پرشورِ دایر را. اما به گمان بیشتر مخاطبین وین دایر، اصلی‌ترین عامل محبوبیت آثار او آن است که مطالعه‌ی آن‌ها بصیرت‌هایی بسیار کارآمد را به فرد ارزانی می‌کند؛ آموزه‌هایی معنویت‌محور که گمشده‌ی انسانِ امروز است.

در همین راستا، توجه شما را به عنوان کتابی که در دست دارید جلب می‌کنیم. دایر قاطعانه به ما می‌گوید «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد». بله، هر مشکلی! کافی‌ست این اصل را بپذیریم، و به تعبیری، به نیروی نجات‌بخش باور معنوی اذعان کنیم و خود را به دست آن بسپاریم. آنگاه خواهیم دید که نیمی از مسیری که به حل مشکل ما منتهی می‌شود، به خودی خود طی شده است. پس با حضور ذهن شنونده‌ی کتاب حاضر باشید. آنگاه خواهید دید که در راهی که در آن قدم می‌زنید، تنها نیستید. بلکه مشوق و معلمی دلسوز چون وین دایر همراه شماست...

نکوداشت‌های کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد:

- جذاب و چالش‌برانگیز. (Library Journal)
- کتابی که از مطالعه‌اش لذت خواهید برد. (Publishers Weekly)
- دایر در این اثر روش‌های دست‌یابی به بزرگ‌ترین خواسته‌هایمان را به ما می‌آموزد. (Amazon)

کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی موفقیت و خودسازی دعوت می‌کنیم که شنونده‌ی کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد باشند.

با وین دایر بیشتر آشنا شویم:

وین دایر (Wayne Dyer) در سال 1940 دیده به جهان گشود. دوران کودکی او اغلب در پرورشگاه گذشت؛ احتمالاً همین امر بود که به روحیه‌ی در حال رشد او کیفیتی حساس و باریک‌بین بخشید. وین بعدها به کار تحقیقی در دانشگاه سنت جان پرداخت، و در همین ایام برای نخستین بار مطالبی در مجلات و روزنامه‌ها از خود منتشر کرد. او همچنین به صورت موقت مشغول انجام درمان‌هایی بر روی مراجعین خصوصی خود شد. دایر که به روان‌درمانی علاقه‌ داشت، متوجه بود که مشکل بسیاری از مراجعینش، نه روانی، بلکه روحی‌ست. او در پی ارائه‌ی راه‌حل‌های معنوی برای حل ریشه‌ای و همیشگی بحران‌های روحی - روانی انسان بود. سخنرانی او در دانشگاه سنت جان درباره‌ی راه‌های غلبه بر افکار منفی، برای نخستین بار نام وین دایر را بر سر زبان‌ها انداخت. بسیاری از دانشجوها ترغیب شده بودند که در کلاس‌های آموزشی او شرکت کنند. در همین زمان، دایر به پیشنهاد یک بنگاه انتشاراتی، ایده‌های خود را در قالب کتابی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» منتشر کرد. این اثر در هفته‌ها و ماه‌های نخست چندان سر و صدایی به پا نکرد، اما به مرور خوانندگان مختلفی یافت؛ به زبان‌های گوناگونی ترجمه شد و سرانجام، به یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های قرن بدل گشت.

وین دایر در سال 2015، در سن هفتاد و پنج سالگی از دنیا رفت. این کتاب‌ها از آثار اوست: «خود مقدس شما، بهانه‌ها را بی‌خانمان کنید، سرنخ زندگی را دست بگیرید، برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد».

در بخشی از کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد می‌شنویم:

هنگامی که به خانه بازگشت، دیگر به هیچ پزشکی مراجعه نکرد. اکنون نه سال از آن زمان می‌گذرد و او پیشرفت‌های زیادی کرده است. او احساس کرده بود که برای درمان خود، باید ماهیت فانی خود را تسلیم خداوند کرده و با حضور آرام و سرشار از عشق او، بیماری خود را تحت کنترل درآورد. هنگامی که ماهیت غیرواقعی و وجود فانی موجود در این دنیای مادی را تسلیم کنید و امواج سریع نیروی معنوی را در زندگی خود ایجاد نمایید، هر مشکلی، باز هم تأکید می‌کنم، هر مشکلی، از دنیای شما محو می‌شود...

به دشمنان خود عشق بورزید و برایشان دعای خیر کنید: من واژه‌ی دشمنان را از روی تأمل و خیلی حساب‌شده اینجا به کار می‌برم. شاعری به نام هنری دبلیو می‌نویسد: اگر می‌توانستیم از اسرار زندگی محرمانه‌ی دشمنان خود باخبر شویم، در آن صورت از غم و مصیبت آن‌ها مطلع می‌شدیم و همین برای کاهش حس دشمنی و خصومت ما نسبت به آن‌ها کفایت می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
پیشگفتار
49 دقیقه
بخش اول - فصل اول: راه حل معنوی مشکلات
55 دقیقه
فصل دوم: عقاید بنیادی کهن
62 دقیقه
فصل سوم: همه چیز دارای نیرو و انرژی است
58 دقیقه
فصل چهارم: از نیرو بخشیدن به چیزی که به آن اعتقادی ندارید اجتناب کنید
71 دقیقه
فصل پنجم: نیروهای خود را تحت تأثیر نیروی ضعیف قرار ندهید
65 دقیقه
فصل ششم: نیروی معنوی خود را افزایش دهید و آن را در همان سطح حفظ کنید
47 دقیقه
بخش دوم - فصل هفتم: نیایش
49 دقیقه
فصل هشتم: عشق و دوستی...
58 دقیقه
فصل نهم: بخشش و گذشت...
46 دقیقه
فصل دهم: ایمان...
43 دقیقه
فصل یازدهم: امید...
42 دقیقه
فصل دوازدهم: نور و روشنایی
50 دقیقه
فصل سیزدهم: شادی...

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد
نویسنده
مترجموجیهه آیت اللهی
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
37000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

ریحانه خاوری
۱۴۰۱/۶/۴
ب نظرم خوبه ولی ب نظر من اینکه میگه پول خوشبختی نمیاره مخالفم 99%مشکلات بخاطر فقره، البته شاید منظور نویسنده عزیز این نباشه فردی که بتونه در هر شرایطی حس خوب داشته باشه و شکرگزار پروردگار خودش باشه میتونه مشکلات مالی رو حل کنه فردی که شکر گزار باشه قدر داشته هاشو بدونه هم ثروت وارد زندگیش میشه هم ب سلامتی. ولی اینکه بعضی از این نویسنده میگن پول خوشبختی نمیاره شدت مردم دچار اشتباه میشن‌ی شخصی که پول داره و غیبت نمیکنه حسادت نمیکنه ب خدای توکل میکنه و میتونه باثروتش کارهای زیادی برای خودش برای خانوادش و برای مردم انجام بده. ولی‌ی انسان خوب بی پول فقط میتونه حس خوب داشته باشه و غیبت نکنه حسادت نکنه و حتی برای تامین هزینه زندگی خودش دچار مشکل میشه، جوامعی که فقیره بیشتر ب بیراهه‌ها کشیده میشه تا ثروتمندان
Samira Zamani
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
هیچ بیرونی وجود نداره و هر آنچه در دنیای بیرون تجربه میکنیم علتی در درون مون داره که با شناسایی و رفع اون، مسئله بیرونی محو میشه، تلاش بیرونی غیر از هدر دادن انرژی نتیجه‌ای نداره
بهاره ربیعی
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
شادی نشانه حضور خدا ست این آخرین جمله رو گزاشتم تو کوله‌ام و واقعا لذت بردم کتابی پر محتوایی هست که باید چند بار گوش کرد به نظرم. و پیشنهاد میکنم به همه دوستان.
zahar chamani
۱۴۰۱/۵/۳۰
اجرا و درک بعضی مفاهیمش خیلی سنگینه. درواقع خیلی باید آدم معنوی و بزرگی باشی که به این راحتی ببخشی و برای دشمنت دعا کنی و....
marjan mansouri
۱۴۰۱/۵/۲۴
این کتاب یک راهکار مفید و کاربردی هست که هر فرد با مطالعه مطالب ارزشمند این اثر میتونه کلید باز شدن تمام درهای بسته زندگیشو پیدا کنه
Sam Jannesari
۱۴۰۱/۷/۱۴
فقط چند فصل اول و دوست داشتم و تلافی دیگه خسته کننده و روزمره بود، خیلی معمولی صحبت کرده بود
حمیدرضا قره باغی
۱۴۰۱/۵/۱۶
هرچند که محتوای کتاب خیلی ارزشمند و اموزنده است اما صدای راوی کمی فضای کتاب رو خسته کننده کرده بود.
Mary Sh
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
کتاب فوق العاده‌ای بود، لذت بردم، دوباره هم دوست دارم بخونم،
5060058001
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
خوب هست
فقط زیاد واضح نیست یجوری نوشته شده ادم گنگ میشه
Habib Moghaddam
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سلام، بسیار عالی بود مخصوصا صدای گرم گوینده
محسن
۱۴۰۱/۶/۲۰
عالی این کتاب از طرف آقای فراز هورچیان نام برده شده
مریم تنکلی
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
دیدگاهش به خداوند بی نظیره
فاطمه نجمی
۱۴۰۱/۵/۳۰
کتابی که به قطع زندگی آدمو عوض میکنه
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

برای دریافت کتاب صوتی برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.