معرفی و دانلود کتاب صوتی پییر در آسمان

عکس جلد کتاب صوتی پییر در آسمان
قیمت:
۸۵۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پییر در آسمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پییر در آسمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پییر در آسمان

کتاب صوتی پییر در آسمان داستانی شگفت‌انگیز و خنده‌دار از آندریا بک است و ماجرای سگ پشمالویی را به تصویر می‌کشد که به همراه صاحبش به شهر رویایی پاریس سفر می‌کند.

موضوع کتاب صوتی پییر در آسمان چیست؟

پییر سگ خانگی خانم مورفی است و مدت‌هاست که با این زن مهربان زندگی می‌کند. پییر قصه‌ی ما سگ پشمالو و باهوشی‌ست که عاشق خیال‌پردازی و البته سفر کردن است. یک روز از روزها وقتی پییر روی تخت نرم و گرمش خوابیده بود، خانم مورفی او را مجبور کرد تا به آرایشگاه بروند تا برای مراسم نمایش سگ‌های پشمالو در پاریس آماده شود. پییر که از آرایشگاه بدش می‌آمد با شنیدن اسم پاریس هوش از سرش پرید و با رویای بالا رفتن از برج ایفل و قدم زدن در این شهر رویایی، اجازه داد تا موهایش حسابی مرتب شود.

سرانجام روز موعود فرا رسید و پییر و خانم مورفی به پاریس رفتند. اما سگ داستان ما نمی‌دانست که چه اتفاقات هیجان‌‌انگیز و عجیب و غریبی انتظارش را می‌کشد و قرار است بدون صاحبش در آسمان‌ پرواز کند!

آندریا بک (Andrea Beck) در قالب داستانی سرگرم‌کننده و جذاب کودکان را به سفری ماجراجویانه می‌برد و لحظات خنده‌دار و جالبی را برایشان رقم می‎زند. کتاب پییر در آسمان (Pierre in the Air) یکی از داستان‌ها مجموعه کتاب پییر است که پیش‌تر دو قصه دیگر از آن با نام‌های «پییر پشمالو» و «دوستان پییر» در سایت کتابراه منتشر شده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پییر در آسمان:

- خوانندگان از جسارت پیر خوششان می‌آید و باید از قدردانی کنند! (Publishers Weekly)
- داستانی کوتاه اما سرگرم‌کننده. (The Horn Book Guide)
- طنز و ماجراجویی پییر برای کودکان جذاب است. (CM Magazine)

کتاب صوتی پییر در آسمان برای چه کودکانی مناسب است؟

کودکان 5 تا 8 ساله مخاطبان اصلی این داستان زیبا و جذاب هستند.

در بخشی از کتاب صوتی پییر در آسمان می‌شنویم:

پییر دیگه نگران اصلاح موهاش نبود و فقط به نون باگِت، پاته¬ی اردک و بالارفتن از برج ایفل فکر می‌کرد. اون در حال رویاپردازی بود که اولین صدای قیجی رو روی سرش حس کرد. پییر چیزی نگفت و فقط چشماش رو بست، بعد از چند ساعت موهای اضافیش کوتاه شدن و پییِر مثل روز اول به یک سگ پودِلِ پشمالو تبدیل شد.

دقیقا روز بعد، پییر و خانم مورفی با هواپیما به پاریس سفر کردند. توی راه هتل، پییر چشماش به برج بلند و قشنگ ایفل خورد و از همون لحظه بود که ماجراجوییش شروع شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
پییر در آسمان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پییر در آسمان
نویسنده
مترجمنیاز حاجی پور
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۸۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پییر در آسمان

مهدیه حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱
عالی بود ودخترم شنیدنشو دوست داره
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پییر در آسمان

برای دریافت کتاب صوتی پییر در آسمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.