معرفی و دانلود کتاب صوتی خانم و عنکبوت

عکس جلد کتاب صوتی خانم و عنکبوت
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانم و عنکبوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانم و عنکبوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خانم و عنکبوت

کتاب صوتی خانم و عنکبوت نوشته‌ی فیت مک نالتی، داستانی شنیدنی و جذاب درباره‌ی عنکبوت کوچکی است که خانه‌‌ی زیبایی برای زندگی پیدا می‌کند و اتفاقات هیجان‌انگیزی برایش رخ می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی خانم و عنکبوت (The Lady and the Spider) چیست؟

داستان درباره‌ی عنکبوت کوچکی است که روی برگ کاهوهای باغی بزرگ نشسته و از آن‌جا در حال تماشای اطرافش بود. اطراف او تپه‌­ها و دره‌های سبز رنگی وجود داشت. عنکبوت در حال تماشا بود که ناگهان غار سبز رنگی که بین دوتا از برگ‌های کاهو بود، نظرش را جلب کرد. آرام آرام وارد غار شد. با نوک پاهای خود، کف و سقف غار را لمس کرد. آن‌جا برای او بسیار مناسب بود، لانه‌ای دنج و زیبا که می‌توانست مدت‌ها در آن زندگی کند و... .

کتاب صوتی خانم و عنکبوت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان حیوانات هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی خانم و عنکبوت می‌شنویم:

با گذشت زمان برگ‌های کاهو بزرگتر شدن. عنکبوت هر روز برای پیدا کردن غذا از لونه‌ش بیرون می‌اومد و روی برگ‌های کاهو می‌گشت. یک روز ظهر وقتی که آفتاب گرم بهاری روی کاهو افتاده بود، عنکبوت مگس‌های کوچیکی رو دید که در سکوت روی یکی از برگ‌ها نشسته بودن و در حالی که دست‌هاشون رو به هم می‌مالیدن آفتاب می‌گرفتن. از اون مگس‌هایی بودن که چشم‌های طلایی دارن و قرار بود که ناهار عنکبوت بشن.

پرنده‌ها هم برای غذا خوردن به باغ خانم سر می‌زدن. اون‌ها روی فنس‌ها می‌نشستن، با دقت به اطراف نگاه می‌کردن و به همه جا سرک می‌کشیدن تا شاید بتونن حشره‌ای برای خوردن پیدا کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
خانم و عنکبوت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خانم و عنکبوت
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهغزل قنبرزاده
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خانم و عنکبوت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خانم و عنکبوت

برای دریافت کتاب صوتی خانم و عنکبوت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.