معرفی و دانلود کتاب صوتی ویلو و روز برفی

عکس جلد کتاب صوتی ویلو و روز برفی
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ویلو و روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ویلو و روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ویلو و روز برفی

کتاب صوتی ویلو و روز برفی نوشته‌ی دنیز برنن نلسون، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی فردی به نام لارچ است که هیچ‌علاقه‌ای به معاشرت با دیگران ندارد و از همه دوری می‌کند.

موضوع کتاب صوتی ویلو و روز برفی (Willow and the Snow Day Dance) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی شخصیتی به نام لارچ است که همسایه مهربانی نیست. هیچ‌وقت کسی به دیدار او نمی‌آید. خانه خاکستری و تاریک او هیچ وسیله‌ی تزیینی و زیبایی ندارد. او از همه دوری می‌کند و دیگران هم از لارچ دوری می‌کنند. اما اکنون آقای لارچ همسایه تازه‌ای پیدا کرده است. ویلو و خانواده‌اش به محله کار آقای لارچ آمده بودند و چیزهای زیادی درحال تغییر بود، تا اینکه...

کتاب صوتی ویلو و روز برفی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی ویلو و روز برفی می‌شنویم:

همسایه‌ها خیلی بخشنده و مهربون بودن و بهشون کمک کردن. اون‌ها در تمام فصل بهار سرگرم بودن. تابستون خیلی زود اومد. همه باغچه‌ی ویلو رو دوست داشتن. پرنده‌ها و پروانه‌ها و حتی گوزن‌ها هم از رنگارنگ بودنِ گل‌ها و گیاه‌هایی که ویلو و مادرش با دقت کاشته و بهشون کود و آب داده بودن، لذت می‌بردن. ویلو گل‌ها رو از باغچه‌اش کَند و باهاشون یک دسته گل درست کرد تا اون‌ها رو بین همسایه‌ها، حتی آقای لارچ، پخش کنه. نامه‌ای هم براشون نوشت و ازشون تشکر کرد. توی فصل پاییز، ویلو سبزیجات باغچه‌اش رو بین همسایه‌ها و حتی آقای لارچ پخش کرد. همسایه‌ها دوباره بهش کمک کردن. اون‌ها به خیریه‌ کوچیکی که اون توی مدرسه‌اش تشکیل داده بود، کلاه، دستکش و شال گردن اهدا کردن. ویلو باز هم براشون نامه نوشت و ازشون به‌خاطر وسایلی که اِهدا کرده بودن تشکرکرد چون سَرها و دست‌های زیادی قرار بود با این وسایل گرم بشن. فصل زمستون کم‌کم در حال رسیدن بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
ویلو و روز برفی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ویلو و روز برفی
نویسنده
مترجمسمیه عبداللهی
گویندهمبینا چیت سازان، معصومه رمضانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ویلو و روز برفی

Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۵/۳۰
داستان داستان قشنگ فقط که گفتید من خیلی عجیب بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ویلو و روز برفی

برای دریافت کتاب صوتی ویلو و روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.