معرفی و دانلود کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin: به زبان ساده

عکس جلد کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin: به زبان ساده
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin: به زبان ساده

اگر دوست دارید نحوه سرمایه‌گذاری و پس‌انداز با پول الکترونیکی را به زبانی ساده یاد بگیرید، کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin را گوش کنید. با شنیدن این کتاب با سیستم بلاک‌چین و به‌خصوص بیت‌کوین آشنا می‌شوید و می‌توانید با وسعت دید بیشتری درمورد سرمایه‌گذاری‌هایتان تصمیم بگیرید.

درباره کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin:

در سال 2009 نوع جدیدی از پول دیجیتال خلق شد که «بیت کوین» نام گرفت. مبدع این ارز در بیانیه‌ای خود را «ساتوشی ناکاموتو» معرفی کرد. ولی هنوز هویت واقعی او مشخص نیست و کسی نمی‌داند در کجا است و با چه هدفی بیت کوین را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرد. شاید این موضوع کمی ترسناک به نظر برسد. اینکه شخصی ناشناس چیزی را به جهان عرضه کرد که حالا به یکی از پرطرفدارترین مبادلات تجاری درمیان مردم و سرمایه‌گذاران تبدیل شده است.

حال ارزش پول الکترونیکی و ارزهای دیجیتال طی سال‌های اخیر به قدری بالا است که هرکسی که قصد سرمایه‌گذاری دارد، اولین گزینه او خرید ارز دیجیتال و به‌خصوص بیت‌کوین است. حتی ظرفیت بسیار بالای ارزهای دیجیتال در جهت رشد و توسعه، باعث شده کارشناسان پیش‌بینی کنند در آینده‌ای نزدیک ارزشی بیشتر از پول کاغذی پیدا کنند.

کتاب پول الکترونیکی Bitcoin با نام اصلی (Bitcoin for Dummies)، در قدم اول سابقه فناوری پول الکترونیکی را به شما توضیح می‌دهد و بعد به معرفی مفهوم کلی این پول می‌پردازد. با شنیدن این کتاب صوتی نحوه به‌دست‌آوردن و پس‌اندازکردن پول الکترونیکی را یاد می‌گیرید و می‌توانید تصمیم بگیرید با سرمایه‌هایتان چه کار کنید.

شرکت پریپتو (Prypto) به عنوان مولف کتاب حاضر، با هدف ارائه راه‌حل‌های ساده و کارآمد برای سرمایه‌گذاری با پول الکترونیکی ایجاد شد. این شرکت تجربهٔ سرمایه‌گذاری با پول الکترونیکی را برای کاربران خود آسان کرده و راه‌حل‌های ساده‌ای برای این موضوع به آن‌ها معرفی می‌کند. اعضای تیم پریپتو در کتاب پول الکترونیکی Bitcoin به زبان ساده، به شما کمک می‌کنند تا با دید بازتری وارد این بازار هیجان‌انگیز شوید.

کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید با دنیای ارزهای دیجیتال و پول الکترونیکی آشنایی بیشتری پیدا کنید، شنیدن این کتاب صوتی شما را به هدفتان خواهد رساند.

در بخشی از کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin می‌شنویم:

توضیح مفهوم یک مبادلهٔ پول الکترونیکی کاری بسیار ساده است. آیا می‌تواند اخبار خوبی هم برای شروع یک فصل باشد؟ اول از همه و مهم‌تر از همه این است که مبادلهٔ پول الکترونیکی انتقال مالکیت دیجیتال مقدار معینی بی تی سی در شبکهٔ پول الکترونیکی است؛ برای مثال اگر شما پنج پول الکترونیکی دارید و دو پول الکترونیکی را برای کاربری به نام «جو» می‌فرستید، به طور کارآمد مالکیت این دو پول را به کیف جو منتقل می‌کنید.

سه پول الکترونیکی در کیف شما باقی می‌ماند و شما هنوز صاحب این مقدار هستید. در این فصل از طریق اصول مبادلات با شما گفتگو می‌کنیم و بعضی از سؤالات متداول دربارهٔ تبادل بی تی سی را پاسخ می‌دهیم:

دریابید چطور مبادلات کار می‌کنند:

به ساده‌ترین شکل می‌توان گفت یک مبادله به این صورت شکل می‌گیرد که شما مقدار معینی از بی تی سی خود را به دیگری می‌دهید. برای اینکه یک مبادلهٔ پول الکترونیکی معتبر در نظر گرفته شود، باید لااقل یک ورودی وجود داشته باشد. گرچه چندین ورودی نیز امکان‌پذیر است. یک ورودی مرجعی برای خروجی از یک مبادلهٔ پیشین است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۴۷ دقیقه
فصل یک: معرفی پول الکترونیکی
۴۴ دقیقه
فصل دو / بخش یک: خرید و ذخیره‌کردن پول الکترونیکی
۲۷ دقیقه
فصل دو / بخش دو: ذخیره‌سازی پول الکترونیکی مادی
۵۹ دقیقه
فصل سه: امتیازات و معایب پول الکترونیکی
۴۵ دقیقه
فصل چهار: پول درآوردن با پول الکترونیکی
۳۶ دقیقه
فصل پنج: کیف پول الکترونیکی شما
۳۵ دقیقه
فصل شش: مبادلات پول الکترونیکی
۲۴ دقیقه
فصل هفت: نرم‌افزار جهانی برای دارایی‌های دیجیتالی
۲۸ دقیقه
فصل هشت: استفاده از پول الکترونیکی در تجارت
۳۴ دقیقه
فصل نه: مشروع و قانونی عمل‌کردن
۳۳ دقیقه
فصل ده: ایمنی پول الکترونیکی
۳۳ دقیقه
فصل یازده: بهره‌برداری برای پول الکترونیکی
۱۴ دقیقه
فصل دوازده: ده شیوۀ بزرگ برای استفاده از پول الکترونیکی
۱۱ دقیقه
فصل سیزده: ده پول‌ رایج سرّی
۱۶ دقیقه
فصل چهارده: ده منبع آنلاین پول الکترونیکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin: به زبان ساده
نویسنده
مترجممهدی خیراللهی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های تجارت الکترونیک
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin

حسین عباسی
۱۴۰۱/۱/۲۷
واقعا عالی بود سیر تا پیاز ارز دیجیتال و تو کتاب میگه یعنی کامل آگاه میشید نسبت به این پدیده جدید
فاطمه اسدی
۱۴۰۱/۲/۱۷
کتاب پر از توضیحات تکراریه و بخش کمی از اون
واقعا مفید هست
ابوذر میرزایی مقدم
۱۴۰۱/۲/۲۳
نگاه کلی داره برای آشنایی خوبه
لارا فرزاد
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
برای آشنایی مفید بود
جعفر عابدینی
۱۴۰۱/۲/۱۸
کتاب پر محتوا....
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin

برای دریافت کتاب صوتی پول الکترونیکی Bitcoin و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.