دانلود کتاب ضربه‌های شفابخش

دانلود کتاب ضربه‌های شفابخش
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب ضربه‌های شفابخش

چه می‌شد اگر مشکلات شما به یکباره از بین می‌رفتند؟ در کتاب ضربه‌های شفابخش اثر جک کنفیلد و پاملا برونر راهکارهای جدیدی ارائه شده است که دستیابی به موفقیت را تا حدود زیادی ساده تر می‌کند.

شما در دستان خود کتابی دارید که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد. اگر ساعت‌های بی‌شماری را صرف شرکت در همایش‌های مختلف، مطالعه کتاب‌های گوناگون کرده‌اید و هنوز به آن نتایجی که می‌خواستید، نرسیده‌اید، علتش این است که یک قطعه مهم پازل را گم کرده‌اید. این قطعه مهم که اغلب در قالب مفهوم دست کشیدن از مقاومت، باورهای مخرب و محدودکننده، آسیب‌های گذشته، احساسات منفی و همانند آن است، به روش زیبا در کتاب ضربه‌های شفابخش (Tapping Into Ultimate Success) مطرح شده‌اند.

جک کنفیلد (Jack Canfield) نه تنها به‌خاطر موفقیتش در نگارش کتاب‌های مجموعه غذای روح زبانزد خاص و عام است، بلکه به‌عنوان یک مربی کوچ‌ها و راهنمای موفقیت از اعتبار فراوانی برخوردار است. زندگی و موفقیت‌های او در تمام سطوح مالی، احساسی و اجتماعی به اندازه‌ای چشمگیر بوده که معنی‌دار و عاقلانه است که به حرف‌هایش گوش بدهیم و نتایج آن‌را تکثیر کنیم.

در کتاب ضربه‌های شفابخش کنفیلد با پاملا برونر که متخصص روان‌سازی، ضربه زدن و روان‌شناس انرژی است، همکاری داشته تا حاصل کار آن‌ها کتابی باشد که به شما در ابعاد مختلف زندگی‌تان کمک کند. کتابی که آن‌ها نوشته‌اند؛ نتایج مطلوب بر جای می‌گذارد.

در کتاب ضربه‌های شفابخش بیان شده که چگونه روش روان‌سازی کار می‌کند و چگونه می‌توانید از آن برای رفع مشکلات خود استفاده کنید. مطالعه کتاب اصول موفقیت؛ جک کنفیلد و ژانت سوایتزر نیز در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند، اما شما می‌توانید از این راهکارها برای از میان برداشتن هر مانع و محدودیتی که اجازه نمی‌دهد به موفقیت برسید، بهره‌مند شوید. این کتاب به‌طور مفصل به این اصول اشاره می‌کند و به‌صورتی نگارش یافته تا به خواننده کمک کند، بی‌نیاز از هر چیز دیگر به خواسته‌های خود برسد.

ادامه
فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
1. راهکاری جدید برای خلق موفقیت
2. غلبه بر هراس
3. غلبه بر باورهای منفی و محدودکننده
4. پایه و اساس موفقیت: مسئولیت و بخشیدن
5. شتاب بخشیدن به موفقیت: روان‌سازی برای نتیجه بهتر
6. التیام گذشته‌ها: از میان برداشتن عواملی که موفقیت شما را کند می‌کند
7. آفرینش یک شمای جدید: ضربه زدن برای قوی شدن و تحول
8. ایجاد عادت‌های جدید برای موفقیت
9. موفقیت مالی: ضربه زدن برای پول و موفقیت

ادامه
مینا صوفیان
۱۳۹۶/۵/۲۴
۰
۰
ضربه های شفابخش جهت روان سازی فوق العاده هست. من انجام دادم و برام نتیجه بخش و عالی بود
سعید افشاری
۱۳۹۶/۳/۲۸
۰
۰
به از کتاب اصول موفقیت اش این دومین کتابیه که از‌کنفیلد دوستش داشتم و امسال خوندمش!جالبه!شاید از نظر خیلی ها جالب و عملی نباشه چون معتقده با ضربه زدن به هر نقطه از بدن میشه به ارامش و موفقیت رسیدو تمرینانی هم داره.من لذت برم.ممنون کتابراه
امیر جاوید
۱۳۹۶/۴/۱۵
۰
۰
نحوه دریافت بسیار عالی بود...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه