معرفی و دانلود کتاب صوتی گاه گرازها

عکس جلد کتاب صوتی گاه گرازها
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاه گرازها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاه گرازها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گاه گرازها

کتاب صوتی گاه گرازها نوشته‌ی رضا زنگی آبادی شامل 8 داستان کوتاه، با فضاسازی و ساختاری خاص است. اگرچه این مجموعه داستان شنیدنی از نظر موضوعی ارتباطی با یکدیگر ندارند اما با سبکی متفاوت شما را شیفته شنیدن می‌کنند.

درباره‌ی کتاب صوتی گاه گرازها:

این مجموعه 8 داستان جذاب و شنیدنی دارد و عنوان اولین داستان «جانشین» است. رضا زنگی آبادی این قصه را از زبان مردی روایت می‌کند که با سبکی متفاوت گذشته‌ی خود را بررسی می‌کند.

قصه‌ی بعدی «اگر کلاغ‌ها» است و خاطرات زوجی مرور می‌شود که پس از تولد فرزندشان از هم فاصله گرفته‌اند. این زن و شوهر اکنون با یادآوری ایام قبل از ازدواج به ابعاد حقیقی این جدایی عاطفی پی می‌برند.

با رضا زنگی آبادی بیشتر آشنا شویم:

رضا زنگی‌آبادی در سال 1347 به دنیا آمد. او که در آغاز به سینما و نوشتن فیلمنامه علاقه‌ی زیادی داشت به داستان‌نویسی روی آورد. این نویسنده‌ی ایرانی در سال 1381 توانست با داستان کوتاه قبل از تحویل سال از کتاب گاه گرازها برنده جایزه هوشنگ گلشیری بشود. زنگی آبادی در سال 1391 رمان شکار کبک را نوشت و در دوازدهمین دوره‌ی جایزه گلشیری از این اثر تقدیر شد.

در بخشی از کتاب صوتی گاه گرازها می‌شنویم:

تکه‌ای از آسمان که چند ستاره به آن چسبیده بود، از سوراخ سقف کاهگلی و گنبدی اتاق پیدا بود. سقف تا روی سینه‌اش پایین می‌آمد و با بازدم‌اش بالا می‌رفت و باز... می‌خواست بلند شود اما سقف باز هم تا روی لحاف شندره پایین می‌آمد و تکه‌ای آسمان با ستاره‌هایش دور می‌شد.

غروب بعد وقتی آخرین خشت را گذاشتند، خیال می‌کرد که سقف دوباره تا روی سینه‌اش پایین آمده است. همان دم یکی از پیرزن‌ها واگویه کرد: «راحت شد.» و چند جوان که از قبرستان بر می‌گشتند به این فکر می‌کردند که از مرگ پیرزن دیوانه‌ی که بی‌کفش و بی‌شلوار در کوچه‌های ده می‌گشت و با اشاره‌ی آن‌ها دامنش را بالا می‌برد باید ناراحت بود یا خوشحال؟

همان شب مادربزرگ یکی از جوان‌ها گفت: «وقتی آدم همدمی نداشته باشه و این همه سال به در و دیوار اتاقی تنگ و تاریک خیره بشه آخر و عاقبتی بهتر از این نداره.» قبل یا بعد مرگش جوانی از مادرش پرسیده بود: «چرا عروس نشد، زشت که نبود؟»، «نمی‌دونم؛ مادرم می‌گفت جونیاش خیلی هم خوشگل بوده، عاشق شده اما عروس نه.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
معرفی کتاب / جانشین
۷ دقیقه
اگر کلاغ‌ها
۲۳ دقیقه
گاه گرازها
۷ دقیقه
چوپان
۹ دقیقه
زیر سقف گور
۱۶ دقیقه
قبل از تحویل سال
۱۵ دقیقه
پلنگ برنز
۲۵ دقیقه
نیشابور

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گاه گرازها
نویسنده
گویندهحسین سامی
ناشر چاپیانتشارات روزنه
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گاه گرازها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گاه گرازها

برای دریافت کتاب صوتی گاه گرازها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.