معرفی و دانلود کتاب صوتی ماه گرگینه

عکس جلد کتاب صوتی ماه گرگینه
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماه گرگینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماه گرگینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماه گرگینه

کتاب صوتی ماه گرگینه نوشتهٔ جولیانا هنفورد، داستان جذاب پسری به اسم «جیک» را تعریف می‌کند که بعد از دیدن یک فیلم ترسناک درمورد گرگینه‌ها ترس همه وجودش را برمی‌دارد و فکر می‌کند همسایه‌شان یک گرگینه است.

موضوع کتاب صوتی ماه گرگینه چیست؟

داستان از جایی شروع می‌شود که جیک و دوستش «استن» به سینما می‌روند و یک فیلم ترسناک درمورد گرگینه‌ها می‌بینند. این فیلم مناسب سن آن‌ها نیست و همین موضوع باعث می‌شود تا آن‌ها بسیار بترسند. اما هرکاری می‌کنند نمی‌توانند این فکر را از سرشان بیرون کنند که همسایه‌شان یک گرگینه است و هرموقع که ماه کامل می‌شود به انسان‌ها حمله می‌کند.

جولیانا هنفورد (Juliana Hanford) در کتاب ماه گرگینه (Werewolf Moon) به کودکان درمورد گردش ماه و زمان‌هایی که ماه کامل می‌شود، آموزش‌های لازم را می‌دهد. والدین می‌توانند این داستان سرگرم‌کننده و جذاب را به همراه بچه‌های خود گوش کنند.

درباره مجموعه علم همه چیز را حل می‌کند:

بچه‌ها با شنیدن این کتاب‌ها یاد می‌گیرند که همیشه کنجکاو باشند و مثل دانشمندان فکر کنند. تمامی تمرین‌ها و آزمایش‌هایی که در هر یک از کتاب‌های این مجموعه وجود دارند، کنجکاوی بچه‌ها را برمی‌انگیزد و آن‌ها را تشویق می‌کند که کارهای علمی انجام دهند. کودکان با شنیدن این داستان‌های جذاب در یک وضعیت هوشمندانه قرار می‌گیرند و ذهن کنجکاوشان فعال می‌شود.

این قصه‌ها سؤال‌های مختلفی برای آن‌ها ایجاد می‌کند. به شکلی که آن‌ها وقتی این داستان‌ها را می‌شنوند تشویق می‌شوند که برای سؤال‌هایشان به دنبال پاسخ باشند و به آزمایش‌های علمی نیز علاقه نشان دهند.

کتاب صوتی ماه گرگینه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 6 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی ماه گرگینه می‌شنویم:

ما تصمیم گرفتیم که آقای ری رو تحت نظر بگیریم. هر روز غروب، می‌دیدیمش که توی باغچه‌ی مادربزرگم دونه می‌کاره. هر شب وقتی که توی حیاطش می‌ایستاد و به ماه زل می‌زد، بهش نگاه می‌کردیم.

بالاخره شب اتفاق بزرگ رسید. من و استن داشتیم به ماه درخشان و گرد نگاه می‌کردیم که مادربزرگ به خونه برگشت. آقای ری منتظرش بود ولی به جای اینکه از خیابون رد بشه تا بهش برسه، داخل اتاقکی که توی باغچه‌ش بود قایم شد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
ماهِ گرگینه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماه گرگینه
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشهربانو حسینی، نرگس داغمه چی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماه گرگینه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماه گرگینه

برای دریافت کتاب صوتی ماه گرگینه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.