معرفی و دانلود کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

عکس جلد کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز اثر کنراد آیکن داستان تخیلات بیمارگونه و رویاهای یک نوجوان است که از برف نشات می‌گیرد و فکر و تصور عجیب از برف وجود نوجوان را تسخیر می‌کند.

برف خاموش، برف مرموز (‎Silent sonw, secret snow) روایت‌گر دنیای خاص، درونی و ساکت پسربچه‌ای است که به تدریج از زندگی واقعی، اعضا خانواده و همکلاسی‌هایش فاصله می‌گیرد و در حجمی سفید و خاموش و مرموز سیر می‌کند که در حقیقت به دلیل از دست دادن حس شنوایی در او ایجاد شده است، یا به عبارتی در دنیایی که هیچ صدایی در آن نیست قدم گذاشته است.

سبک نگارش این داستان به گونه‌ای است که دائم در دو دنیای ذهنی و عینی سیر می‌کند. در اجرای اثر نیز همین ویژگی در نظر گرفته شده و گوینده با تفکیک این دو دنیا در لحن، ما را با رمز و راز دنیای ذهنی شخصیت اصلی داستان یعنی همان پسر بچه همراه می‌کند.

کنراد آیکن (Conrad Aiken)، نویسنده و شاعر آمریکایی در کارنامه ادبی‌اش مجموعه داستان کوتاه، رمان، نمایشنامه و دفتر شعر دارد. او بیش از 50 کتاب نوشت و مجموعه اشعارش را با عنوان «زمین پیروز» را سال 1911، «گورستان گل سرخ» را سال 1918 و «در باغ های محزون» را سال 1933 منتشر کرد.

آیکن سال 1934 مجموعه داستان کوتاهی با عنوان «برف آرام، راز برف» را منتشر کرد. او جوایز ادبی بسیاری را به خود اختصاص داد و برای کتاب «اشعار منتخب» در سال 1930 برنده جایزه پولیتزر شد. هم‌چنین وی نخستین برنده جایزه انجمن شعر آمریکا با نام جایزه شلی در سال 1929 بود. او از سال 1950 تا 1952 به عنوان مشاور کتابخانه کنگره آمریکا انتخاب شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۸ دقیقه
برف خاموش، برف مرموز - بخش اول
۲۴ دقیقه
برف خاموش، برف مرموز - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز
نویسنده
مترجمحسن ملکی
گویندهبهناز بستاندوست
ناشر چاپیانتشارات تجربه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

سید مصطفی موسوی
۱۳۹۷/۵/۳۰
ممنون از زحماتتون
هاجر ایری
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
بسیار عالی. سپاس
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

برای دریافت کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.