معرفی و دانلود PDF کتاب لباس‌های جدید امپراتور

عکس جلد کتاب لباس‌های جدید امپراتور
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب لباس‌های جدید امپراتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لباس‌های جدید امپراتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لباس‌های جدید امپراتور

کتاب لباس‌های جدید امپراتور بر اساس داستانی مشهور از هانس کریستین اندرسن توسط می می ساموئل بازآفرینی شده است؛ این داستان قصه‌ی پادشاهی را به تصویر می‌کشد که دو شیاد به او قول داده‌اند، لباسی نو اما متفاوت با دیگر لباس‌هایش برای او خواهند دوخت.

درباره کتاب لباس‌های جدید امپراتور:

در روزگاری دور پادشاه مغروری زندگی می‌کرد که تمام هوش و حواسش به دارایی‌هایش بود و علاقه داشت تا خیاط‌ها دائم برایش لباس‌های جدید بدوزند تا بتواند با آن‌ها فخر فروشی کند. پس از مدتی دو مرد وارد قصر شدند و خود را خیاط و پارچه بافی معروف معرفی کردند. سپس از امپراتور خواستند تا اجازه دهد برایش لباس بدوزند. امپراتور قبول می‌کند و دستمزد و الیاف و پارچه‌های گران قیمت فراوانی را در اختیار آن دو نفر قرار می‌دهد تا اینکه روز موعود فرا می‌رسد و امپراتور لباس را برای اولین بار امتحان می‌کند.

می می ساموئل (Mimi Samuel) سعی دارد تا با بازنویسی این افسانه ماندگار روایتی تازه را از داستان جذاب لباس‌های جدید امپراتور (The Emperor's New Clothes) در اختیار کودکان قرار دهد. بر اساس این داستان انیمیشن‌های متعددی ساخته شده است.

کتاب لباس‌های جدید امپراتور مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان جذاب که شهرتی جهانی دارد، به کودکان 8 تا 12 سال که به قصه‌های خیالی و در عین حال سرگرم کننده علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب لباس‌های جدید امپراتور می‌خوانیم:

یک روز، دو مرد به دیدن امپراتور آمدند. آن‌ها به امپراتور گفتند که پارچه باف‌ها و خیاط‌های ماهری هستند. مردها به امپراتور گفتند که می‌توانند لباس‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های زیبا بدوزند. لباس‌هایی که جادویی هستند و فقط افراد باهوش می‌توانند آن‌ها را ببینند.

امپراتور از آن‌ها خواست برایش لباس بدوزد. او می‌خواست با پوشیدن لباس‌ها افراد باهوش را بشناسد دو مرد از پادشاه درخواست کردند برای انجام کارشان اتاق بزرگی در اختیارشان بگذارد.

آن‌ها همچنین بهترین نخ‌های ابریشمی و خالصترین نخ‌های طلا را هم درخواست کردند. مردها قبل از اینکه کار را شروع کنند، نصف دستمزدشان را هم گرفتند. همه چیز به آن‌ها داده شد. دو مرد همه چیز را در کیسه هایشان پنهان کردند. مردها وانمود می‌کردند روزها و شب‌ها در اتاق کار می‌کنند و پارچه‌ها را اندازه می‌گیرند، می‌ُبرند و می‌دوزند. به زودی همه در سرزمین سلطنتی در مورد لباس‌های جدید امپراتور صحبت می‌کردند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لباس‌های جدید امپراتور
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-6428-96-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لباس‌های جدید امپراتور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب لباس‌های جدید امپراتور

برای دریافت کتاب لباس‌های جدید امپراتور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.