معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان

عکس جلد کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان به قلم علی یگانه، دربردارنده‌ی درس‌نامه‌ی کامل، سؤالات تستی و پاسخ‌های تشریحی است که به دانش‌آموزان این پایه کمک می‌کند تا درس زبان را بهتر بیاموزند.

درباره‌ی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان:

بعضی‌ها به جای ترکیب «زبان خارجی» می‌نویسند «زبان بیگانه»، ریشه‌ی استفاده از این ترکیب برمی‌گردد به آن اول‌ها که تازه زبان‌هایی مثل فرانسوی و انگلیسی وارد کشورمان شده بود و چون این زبان‌ها مربوط به کشورهای بیگانه بود همان صفت بیگانه را به زبان هم دادند.

شاید بهتر باشد به جای «زبان بیگانه» یا «زبان خارجی» ترکیب‌هایی مثل «زبان دوم» یا حتی «زبان آشنا!» را به کار ببریم؛ علت آن هم در جواب این سؤال نهفته است: «چرا زبانی به‌جز زبان مادری خودمان را یاد می‌گیریم؟»

کارکرد اساسی زبان، پیوند کشورها، مردم و فرهنگ‌ها با یکدیگر است. زبان باعث می‌شود تا بتوانیم در همه‌ی سطح‌ها، اعم از فرهنگی، علمی، فنی، هنری و... با دنیا ارتباط برقرار کنیم و با این ارتباط زمینه‌ی استفاده‌ی مشترک از دستاوردهای یکدیگر را فراهم کنیم.

در قرن حاضر، مهم‌ترین و کاربردی‌ترین زبان متداول در دنیا، زبان انگلیسی است و به همین علت بعد از سواد خواندن و نوشتن به زبان فارسی، یاد گرفتن انگلیسی از واجبات است؛ البته یاد گرفتن انگلیسی با کیفیت خوب و مؤثر نه این انگلیسی دست‌وپا شکسته و ناقصی که درصد زیادی از مردم بلدند.

نویسنده این اثر یک کتاب خوب، در سطحی بالاتر از کتاب درسی نوشته است تا در یادگیری بهتر و تسلط بیشتر به زبان انگلیسی کمکتان کند.

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر به دانش‌آموزان پایه نهم متوسطه که قصد حضور در آزمون‌های تیزهوشان را دارند، کمک بسیاری می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

Lesson 1: Personality
Lesson 2: Travel
Lesson 3: Festivals and Ceremonies
Lesson 4: Services
Lesson 5: Media
Lesson 6: Health and Injuries
Audio Scripts
Answer Key

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۰۸
زبانفارسی
شابک978-600-412-048-7
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول
قیمت نسخه الکترونیک
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان

برای دریافت کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای انگلیسی نهم تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.