معرفی و دانلود کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند

عکس جلد کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند

معنای حقیقی موفقیت چیست و چگونه می‌توان در زندگی موفق بود؟ جو اسمار در کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند، رموز دستیابی به پیشرفت و سعادت را در اختیار شما قرار می‌دهد. با شنیدن این کتاب و انجام‌دادن تمرین‌ها و راهکارهای قابل‌اجرای آن می‌توانید در زندگی شخصی و شغلی خود به کامیابی برسید.

درباره کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند:

موفقیت برای هرکسی معنای خاص خود را دارد. هر فردی باتوجه به سن، جنسیت، موقعیت و اهدافی که در سر دارد، موفقیت را طور دیگری برای خود معنی می‌کند. نکته مهمی که در این باره وجود دارد این است که چیزی که توفیق را به همراه می‌آورد، کسب ثروت یا جایگاه اجتماعی نیست و معنای بسیار گسترده‌تری دارد.

هر تعریفی که از موفقیت داشته باشید، برای رسیدن به آن نیاز است که مهارت‌هایی را بلد باشید. درصورتی‌که تکنیک‌های کلیدی و اصلی آن را یاد بگیرید، آن زمان است که می‌توانید با خاطری آسوده طعم شیرین دستیابی به آرزوها و اهدافتان را بچشید و مسیر رسیدن به خوشبختی برایتان هموار می‌گردد.

این کتاب شما را موفق می‌کند (This Book Will Make You Successful) به‌عنوان یک راهنما برای شما عمل می‌کند و این مهارت‌ها را آموزش می‌دهد. جو اسمار برای نوشتن این کتاب بررسی‌های عمیق و گسترده‌ای را انجام داد و با روان‌درمانگران و مشاوران زیادی مصاحبه کرد. راهکارهایی که در کتاب حاضر ارائه شده‌اند به شما کمک می‌کنند تا در کار و زندگی شخصی خود به کامیابی هرچه بیشتر برسید.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید چگونه سیاستمدار، مذاکره‌کننده و منتقد خوبی شوید و کارهای خود را سروقت به اتمام برسانید. این کتاب همچنین شما را برای رسیدن به خواسته‌هایتان یاری می‌رساند و استراتژی‌های ارائه شده در آن نیز شامل موضوعات مختلف در زمینه‌های گوناگون می‌شود.

کتاب حاضر دربردارنده نکات کوچک و بزرگی می‌شود که برای موفقیت باید آن‌ها را بدانید. ابزارها و راهکارهای ارائه شده در آن، باعث ایجاد انگیزه در شما می‌شود. اگر شما هم از تغییر می‌ترسید و دوست دارید تبدیل به فردی جسور و ریسک‌پذیر تبدیل شوید، شنیدن این کتاب می‌تواند به شما کمک کند که پویاتر شده و به سراغ تجربه‌های جدیدی بروید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند:

- با این سری از کتاب‌های خودیاری، آرامش جدیدی را به دست آورید. (Stylist)
- نکاتی مهم برای بهترشدن زندگی شما. (Cosmo online)

کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند مناسب چه کسانی است؟

افرادی که قصد دارند در زندگی خود تحول ایجاد کنند و دیدگاه‌های خود را تغییر دهند، می‌توانند از راهکارهای ارائه شده در این کتاب بهره‌مند شوند.

با جو اسمار بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده که روش‌های نوین خودسازی را ایجاد کرده، تا به حال کتاب‌های زیادی به صورت مشترک با «جسامی هیبرد» در زمینه خودپروری نوشته است. کتاب‌های او پس از انتشار مورد استقبال و توجه زیادی از جانب خوانندگان در سراسر دنیا قرار گرفت و به چندین زبان ترجمه شد. جو اسمار (Jo Usmar) پیش از ورود حرفه‌ای به رشته نویسندگی، در نشریه‌های مخلتفی مثل تلگراف و استایلیش فعالیت داشته است.

آثار وی شامل موضوعات متنوعی مانند سلامت روان، روابط و موفقیت می‌شود. اسمار در آثارش توانسته نبوغ خود را با نثری ساده نشان دهد و درعین‌حال به موضوعات مهم و کاربردی پرداخته است. از آثار دیگر این نویسنده توانا می‌توان به «این کتاب شما را آرام می‌کند» و «این کتاب شما را می‌خواباند» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند می‌شنویم:

مخالفت و تأیید نکردن از هراس و داوری سرچشمه می‌گیرد. ما با چیزهایی مخالفت می‌کنیم که از انجام‌دادن آن‌ها می‌ترسیم، گرچه ممکن است ما نباشیم که آن کار را انجام می‌دهیم. ما، در ضمن، باتوجه‌به قوانین و قواعد خود قضاوت و داوری می‌کنیم و به این حقیقت توجه نداریم که هر کس برای خود قوانین و قواعدی دارد.

ما در دنیایی بدبین و منفی زندگی می‌کنیم که در آن اندیشه مثبت غیرواقع‌بینانه ارزیابی می‌شود. ما بدترین‌ها را پیش‌بینی می‌کنیم تا از نومیدی اجتناب ورزیم و در وضعیتی ایمن به سر ببریم. این اشتباه است و به ما آسیب می‌رساند. کسانی که به ما می‌گویند «آیا مطمئنی که می‌خواهی این کار را بکنی؟» اغلب درباره توانایی ما قضاوت منفی نمی‌کنند، بلکه بر این باورند که توجه به منفی‌ها ما را از آسیب مصون می‌دارد. آنان متوجه نیستند که وقتی می‌گویند «مراقب باش» یا آیا مطمئنی؟ بدین معناست که «من مطمئن نیستم تو بتوانی این کار را بکنی» و یا اینکه «من این کار را نمی‌کنم، ازاین‌رو تو هم نباید این کار را بکنی.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
مقدمه
15 دقیقه
فصل یک: داستان توفیق شما
29 دقیقه
فصل دو: شجاعت مقدم بر همه‌چیز
20 دقیقه
فصل سه: با جدیت شبکه‌سازی کنید
24 دقیقه
فصل چهار: چگونه به آنچه می‌خواهید برسید
25 دقیقه
فصل پنج: استرس؛ جزایِ توفیق
21 دقیقه
فصل شش: ببینید چه کسی حرف می‌زند
7 دقیقه
فصل هفت: معامله یا معامله بی‌معامله
16 دقیقه
فصل هشت: مسامحه را کنار بگذارید و دست به کار شوید
15 دقیقه
فصل نه: تولیدکنندگان
13 دقیقه
فصل ده: کار و بازی یعنی توفیق و کامیابی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهنسرین رضایی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند

برای دریافت کتاب صوتی این کتاب شما را موفق می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.