معرفی و دانلود کتاب صوتی قوی سیاه

عکس جلد کتاب صوتی قوی سیاه
قیمت:
52500 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوی سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوی سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قوی سیاه

کتاب صوتی قوی سیاه اثری روانشناختی به قلم سوزان اندرسون است. نویسنده در این اثر با بهره گرفتن از حکایتی تمثیلی، به شما در مرهم نهادن بر زخم‌های ناشی از جدایی‌ها و طردشدگی‌های احتمالی در زندگی یاری می‌رساند. گفتنی است که این کتاب با رویکرد درمانی نوشته شده، و مطالب آن در قالب دوازده درس کاربردی به مخاطبینِ علاقه‌مند ارائه گردیده است.

درباره کتاب صوتی قوی سیاه:

سوزان اندرسون در کتاب صوتی قوی سیاه (Black Swan)، همه‌ی عزم خود را جزم کرده تا با ارائه‌ی راهکارهایی سودمند و عملی، به شما در غلبه بر افسردگی‌های ناشی از احساس طردشدگی کمک کند. این کتاب در واقع اثری شخصی به شمار می‌رود؛ زیرا نویسنده، آن را در وهله‌ی نخست برای کمک به خودش نوشته است.

اندرسون در آغاز کتاب، توضیح می‌دهد که زمانی بحران عاطفی شدیدی را پشت سر می‌گذاشته؛ بحرانی که در ابتدا خود را از حل آن ناتوان می‌دیده است. اما کمی که می‌گذرد، تأمل بر درد، او را در غلبه بر آن یاری می‌کند. در این فرایند، مهم‌ترین نقش را یک قصه‌ی به ظاهر ساده اما به غایت عمیق بازی کرده است: حکایت دخترک روی صخره، که روزی توسط پدرش در جنگلی رها می‌شود، و در پی آن با یک قوی سیاه شگفت‌انگیز آشنا می‌شود و پس از آن تحولی شگرف را پشت سر می‌گذارد...

کتاب صوتی قوی سیاه محصول دقتِ فراوان سوزان اندرسون در معنای ضمنی این حکایت است. او با تحلیل تمام عناصر داستانِ دخترک روی صخره و غور کردن در معانی پیدا و پنهان آن، مسیر خودکاوی و پویشی درونی را آغاز کرد که در نهایت به شفای کامل و رهایی‌اش از بند دردها منتهی گشت. او در کتاب صوتی قوی سیاه این مسیر را برای شما نیز ترسیم نموده است.

تفاوتی نمی‌کند که در بزرگسالی توسط همسر یا معشوقه‌ی خود رها شده، یا در کودکی از سوی خانواده‌تان طرد شده باشید. اگر حتی یک بار درد رهاشدگی را با تمام وجود حس کرده باشید، می‌دانید که موضوع بحث این کتاب چه بحران بزرگی است و چه تهدیدی علیه سلامت روحی و روانی فرد محسوب می‌شود. البته ما آرزو می‌کنیم که تا کنون این احساس را تجربه نکرده، و از این پس نیز آن را تجربه نکنید؛ اما اگر اینگونه نیست و شما نیز همچون سوزان اندرسون با درد وانهادگی آشنا هستید، حتماً به کتابِ درخشان او گوش بسپارید. به این امید که راهکارهای جذاب او شما را به سلامت روح و روان نزدیک کرده، و زندگی را در چشمانتان شیرین‌تر از پیش گرداند.

در نکوداشت کتاب صوتی قوی سیاه:

- راهنمایی درخشان برای مرهم نهادن بر زخم‌های فرسوده‌کننده... قوی سیاه نماد شفاست! (amazon)

کتاب صوتی قوی سیاه مناسب چه کسانی است؟

همانگونه که پیش از این نیز گفته شد، مخاطبین اصلی این اثر افرادی‌اند که درگیرِ بحران‌های روحیِ ناشی از شکست‌های عاطفی‌اند.

با سوزان اندرسون بیشتر آشنا شویم:

سوزان اندرسون (Susan Anderson) نزدیک به سی سال است که در حوزه‌ی سلامت روان مشغول به کار است. او در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی، چند اثر نیز به چاپ رسانده، که موضوع بیشترشان انواع تروماها و روش‌های درمانی‌شان است. از او جز کتاب قوی سیاه، اثری با عنوانِ رهایی از غم جدایی نیز به زبان فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی قوی سیاه می‌شنویم:

درس دو: سرانجام روزی می‌رسد که قرار است زن بیاید و دخترک را ببرد. دخترک همچنان که انتظار می‌کشد، احساس دلشوره دارد. سخت است؛ انتظار سخت است. دخترک درد انتظار را در تمام بدنش احساس می‌کند. او می‌ترسد که دیگر هرگز زن را نبیند، و زن دیگر هرگز برنگردد، و او دیگر هرگز قوی سیاه را نبیند. دخترک دستش را روی قلبش می‌گذارد و چشمش را می‌بندد و امیدوار است. بعد حس گرم و ملایمی وجودش را فرا می‌گیرد و تماس دامن نرم را احساس می‌کند و دلبشوره‌اش آرام می‌گیرد. زن دستش را می‌گیرد و بار دیگر باهم از درهای بزرگ می‌گذرند و از کنار غازهای بزرگ باغ سیب رد می‌شوند، و روی بقایای برف زمستانی قدم می‌گذارند.

زن با صدای نرم، چشمان مرطوب، و پیراهن مواجی که لبه‌اش آرام به پای دخترک می‌خورد می‌گوید: «با من بیا عزیزم». آنها دست در دست هم به راهشان ادامه‌ می‌دهند و از چمنزار می‌گذرند و با عبور از شیب ملایمی به لب آب می‌رسند. قوی سیاه بار دیگر آنجا، آن دورها روی آب است...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
آغاز
23 دقیقه
بخش یک: دخترک روی صخره
4 دقیقه
بخش دو: دوازده درس - درس یک
5 دقیقه
درس دو
10 دقیقه
درس سه
12 دقیقه
درس چهار
8 دقیقه
درس پنج
7 دقیقه
درس شش
13 دقیقه
درس هفت
5 دقیقه
درس هشت
9 دقیقه
درس نه
9 دقیقه
درس ده
17 دقیقه
درس یازده
7 دقیقه
درس دوازده
9 دقیقه
پایان یعنی آغازی نو
2 دقیقه
ضمیمه‌های الف و ب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قوی سیاه
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهسیمین موحد
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه صوتی
52500 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قوی سیاه

Yalda B
۱۴۰۱/۱/۳
کتاب قوی سیاه، با زبانی ساده و گویا؛ دست کسانی رو که می‌خواهند کودک درونشان را التیام دهند و به شفا برسانند، می‌گیرد و قدم به قدم آن‌ها را رهنمون میشود تا به آرامش و صلح درونی برسند، سپاس فراوان از خانم سیمین موحد، به زیبایی ما رو با ترجمه‌های عالیشون وصل می‌کنن به دنیای نویسنده‌های جهان...
گیتا شایگان
۱۴۰۲/۵/۲۷
سپاس از نویسنده و مترجم و خوانش این کتاب مهم و ارزشمند، امیدوارم اونهایی که نیاز دارن زخم عاطفی رو التیام و شفا بدن، بتونن ازین نسخه ارزشمند بهره مند بشن متشکرم
omid Givi
۱۴۰۱/۱/۱
با سلام
کتاب بسیار خوبی ست اما صدای راوی با سلیقه من جور نبود. شاید برای دوستان دیگه جذاب باشه. پیشنهاد میدم قبل از خرید فایل نمونه رو گوش بدید.
علیرضا نوروزی
۱۴۰۱/۷/۱۸
کتاب جالب هست البته کتابهای شاخه سایکولوژی باید چندبار شنیده بشه تا قسمت‌های مختلف کتاب کامل درک بشه
زهرا عبدی
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
منم همچین زندگی تلخیو سپری کردم و از این کتاب برای تسریع روند بهبود خودم استفاده کردم.
تمریناشم خیلی اسونن.
Samane Talbin
۱۴۰۰/۶/۲
کتاب خوبی بودبه آدم یادمیده چطورباتنهایی خودکناربیادوچطوردرزمان حال زندگی کنه و...
زهرا بابایی
۱۴۰۲/۵/۲
بنظرم کتاب خوبی بود، اما لحن گوینده مناسب نبود و کشش ایجاد نمیکرد.
پریسا پریسا
۱۴۰۲/۳/۲۴
بهترین کتابی که خوندم از همه نظر فوق العاده کاربردی به همه پیشنهاد میکنم
علی جمعه
۱۴۰۱/۵/۱۳
کتاب خیلی خوب و مفیدی بودش اما صدای گوینده اصلا خوب و دلنشین نبود: (
رها نادری
۱۴۰۱/۳/۱۲
واقعا عالی خیلی رال و ساده مشکلات زندگی رو و روش مقابله با اون رو توضیح میده
اعظم پورخاتون
۱۴۰۰/۱۰/۳
عالی است نسخه اصلی کتاب را امانت دادم دیگر بازنگشت کتابی فوق العاده است
الى بخ
۱۴۰۲/۱/۳
به زبان ساده ولی گیرا در مورد طرد شدگی گفت
Zahra Azarpira
۱۴۰۱/۵/۱۷
کتاب خوبی بود اما صدای گوینده اصلا مناسب این کتاب نبود
مهسافرازی
۱۴۰۱/۲/۲۰
عالی بود بااین کتاب من خودمو دوباره ساختم
Samira Kebriyayi
۱۴۰۰/۶/۶
کتاب جالبی بود کاملا خودمو درون کتاب حس کردم
مشاهده همه نظرات 18

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قوی سیاه

برای دریافت کتاب صوتی قوی سیاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.