معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر

عکس جلد کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر

کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر، جهت ترمیم مشکلات در رابطه با شوهر توسط مرضیه فاطمی نوشته شده است. این کتاب برای زنانی‌ست که می‌خواهند همسرشان را عاشق خود کنند، رازهایی وجود دارد که همسران جوان آن‌ها را باید بدانند و زندگی گرم و پر محبتی را دنبال کنند.

زندگی زناشویی نیز همچون بخش‌های دیگر زندگی ما به کار، تلاش و تمرکز نیاز دارد تا رشد کرده و بهبود یابد. ما به کسب تحصیل و آموزش روی می‌آوریم تا زندگی خود را ارتقا بدهیم و بتوانیم شغل بهتر و درآمد بالاتری داشته باشیم پس چرا برای بهبود زندگی زناشویی و رابطه با همسرمان این کار را نکنیم؟ چرا برای رشد شخصی خود این کار را نکنیم؟ زندگی شما و همسرتان از دو شخصیت متفاوت تشکیل شده اما موجودیت خود را دارد و برای رشد و توسعه به تمرکز حواس و از خود گذشتگی نیاز دارد.

امروزه بیشتر زنان نمی‌دانند چگونه مردی را به داشتن ارتباطی دراز مدت متعهد نگه دارند. پس از شنیدن این کتاب، قابلیت و توانایی آن را خواهید یافت که مرد زندگی‌تان را، با همه احساس و مهرش، به گونه‌ای توصیف‌ ناپذیر به خود دلبسته کنید. زنی خواهید شد که او در سراسر عمرش بدان نیاز داشته است.

آنچه بدان نیاز دارید راهکاری گام به گام درباره‌ی این موضوع است که به دقت چه کنید و چه بگویید تا با مردی که انتخابش کرده‌اید که بقیه‌ی عمر در کنارش به سر برید، ارتباطی مهرآمیز و عاشقانه برقرار سازید. 

تفاوت مهم بین زوجینی که زندگی موفقی دارند با آن‌ها که شکست خورده هستند تنها در یک چیز است: همه‌ی زوج‌ها واکنش یکسانی به رخدادهای یکسان ندارند. همه زندگی‌ها خستگی، یکنواختی، مشکلات مالی، دشواری سر و کله زدن با فرزندان، مشکلات رفت و آمد با اقوام و خویشاوندان، ناامیدی‌های عمده زندگی، مشکلات کنار آمدن با تفاوت‌ها و تضادها و… را دارند.

تنها تفاوت این است که همین مشکلاتی که ممکن است موجب گسستگی زندگی یک زوج شود می‌تواند زوج‌های دیگری را از پیش بیشتر به هم نزدیک کند. تفاوت در عملکرد آن زوج‌ها و واکنش آن‌ها به مسائل است نه در خود رویدادها. خیلی از زوجین از پس گذشته‌ای متفاوت عبور کرده و به هم رسیده‌اند، تربیت‌ها و الگوهای متفاوتی داشته‌اند و از این رو وقتی ازدواج می‌کنند تازه متوجه می‌شوند که چقدر برای شروع زندگی نامهیا بوده‌اند.

پیش از آنکه این کتاب صوتی را بشنوید باید به خود قول دهید که کاملا مسئولیت سعادت زندگی مشترک‌تان را به عهده بگیرید و همه توجه‌تان را به اصلاح خود و تلاش برای ساخت رابطه‌ای بهتر و بهتر معطوف کنید. این را به یاد داشته باشید که اگر همه هم و غم شما اصلاح طرف مقابل‌تان باشد شکست خورده و ناامید خواهید شد، تنها کسی که قادرید رفتار و کردارش را کنترل کنید خودتان هستید.

در هر رابطه دوستانه رشته‌ای واکنش وجود دارد. اگر شما رفتار خود را تغییر دهید همسر شما هم متقابلا رفتار خود را تغییر خواهد داد. در این کتاب صوتی هفت قانون کلی برای دل بسته کردن همسر و یا ترمیم مشکلات در رابطه با شوهر عنوان شده است. هر یک از این هفت اصل به طور کامل توضیح داده شده و در صورت لزوم مثال‌ها و راهکارهایی برای عمل کردن به آن پیشنهاد شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
45 دقیقه
بخش اول
41 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر
نویسنده
گویندهنازنین آذرسا
ناشر صوتی آذرسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر

زهرا خدادادی
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
خیلی عالی هست حتما بخونید خیلی مفیده من تونستم با این کتاب روابطم رو با همسرم بهبود ببخشم و شوهرم خیلی بیشتر از قبل بهم توجه میکنه به نظرم برای هر زن و شوهری این کتاب لازمه
راحیل 👩‍🏫
۱۴۰۱/۹/۱۰
متوسط بود.
موسیقیِ دائمی، رو مخ و مانع تمرکز کافی میشد.
لحن گوینده، خیلی مصنوعی و سطح پایین بود.
Zahra Rabani
۱۳۹۹/۵/۳۱
به نظرم باید تو این کتاب مثالای بیشتری زده میشد تا بیشتر تو ذهن شنونده تاثیر میذاشت.
Simin Aghaaee
۱۳۹۸/۵/۵
کمک زیادی به بهبود روابط میکنه. پیشنهاد میکنم هر خانمی بخونه
جواد علی ابادی
۱۴۰۱/۲/۱۶
این کتاب رو تقدیم کردم به همسر عزیزم واقعا رابطمون بهتر از همیشه شده
Sare Habibi
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
بنظرم کتاب صوتی خیلی مفید و خوبی بود
استفاده کردم🙏🏻👌
Nazila Moradi
۱۴۰۰/۵/۲۸
میتونه کمک کننده باشه در رابطه با بهبود رابطتون
fatemeh ahmadi
۱۳۹۷/۹/۱۷
شنیدن نمونه صوتی عالی بود
محبت مقدم
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
خوب بود اگه عمل کنید
مریم بیرانوند
۱۴۰۰/۷/۱۲
سلام کتاب خوبیه عالیه
Golnaz Akbari
۱۳۹۹/۲/۴
بدترین صدا برای خوانش کتاب
صابر گورکانی
۱۳۹۸/۵/۲۹
واقعا عالی واثرگذار.
fatemeh khani
۱۳۹۸/۲/۲
عالییییییییییی⁦:-D⁩⁦:-D⁩⁦:-D⁩⁦:-D⁩
منا یوسفی
۱۳۹۷/۱۰/۶
خیلی عالی بود ممنون از کتاب‌های خوبتون
Shadi M
۱۴۰۱/۵/۵
عالی و اموزنده 🥰👌
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر

برای دریافت کتاب صوتی هفت راز دلبسته کردن همسر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.