معرفی و دانلود کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار

عکس جلد کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار

کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار نوشته‌ی ابوذر افشنگ، داستان شهر چرخ چرخی را به تصویر می‌کشد که همه اهالی در آنجا با هم خوب و مهربان هستند اما یک کامیون جوان و مغرور در آن مکان زندگی می‌کند که به اتوبوس پیر شهر زور می‌گوید.

خلاصه داستان کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار:

شهر چرخ چرخی کامیونی مغرور به نام قام قام پیس خان داشت که همیشه موقع عبور از خیابان‌ها سر و صدای زیادی به پا می‌کرد. یک روز اتول خان اتوبوس پیر و مهربان شهر داشت از جایی عبور می‌کرد که قام قام پیس خان به او زور گفت و اذیتش کرد.

به همین خاطر دوچرخک‌ها و سه چرخک‌ها از این موضوع ناراحت بودند و هر بار که می‌خواستند با اتول خان از مدرسه به خانه برگردند، کامیون جوان بوق زیادی می‌زد و با سرعت از آن‌ها سبقت می‌گرفت و راه اتوبوس را می‌بست. این کارهایش باعث می‌شد که اتول خان نیز ترمز کند و سر جایش بماند.

روزها پشت سر هم می‌گذشتند تا اینکه قام قام پیس خان دوباره جلوی راه اتول خان را گرفته بود. این بار دیگر دورچرخک‌ها و سه‌چرخک‌ها صدایشان درآمد و سر کامیون فریاد اعتراض زدند...

کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار به چه کودکانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان آموزنده برای کودکان 9 تا 12 سال مناسب است و به همه دختران و پسران می‌آموزد که باید همیشه به بزرگترها احترام گذاشت و هیچ وقت ناراحت‌شان نکرد و همچنین تجربیات آن‌ها می‌تواند برای بچه‌ها بسیار آموزنده و مفید باشد.

در بخشی از کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار می‌شنویم:

روزها پشت سر هم می‌‌گذشتند و پیس پیس قام قام خان همچنان به اتول آزاری ادامه داد و ادامه داد و ادامه داد تا اینکه زمستون سردی از راه رسید.

اون روز برف زیادی باریده بود و خیابون حسابی یخ بسته بود. اتول خان دست به کار شد و به لاستیک‌هاش زنجیر بست تا روی یخ سر نخوره. همه‌ی اتول‌ها تو روزهای برفی برای اینکه روی برف سر نخورند و خدایی نکرده تصادف نکنند، به چرخ‌هاشون زنجیر می‌بستند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
قام قام پیس خان اتول آزار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار

برای دریافت کتاب صوتی قام قام پیس خان اتول آزار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.