معرفی و دانلود کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم

عکس جلد کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم
قیمت:
۵۵۰۰۰ 38500 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم

اگر از همه‌چیز خسته شده‌ای به این کتاب گوش بسپار. هایدی پریب در کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم، روش‌های صحیح مقابله با مشکلات را پیش پای شما قرار می‌دهد و به شما یاد می‌دهد زمانی که از همه چیز خسته‌اید، توانایی رویارویی با سختی‌ها را داشته باشید.

درباره کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم:

چگونه می‌توان با دردها و رنج‌ها خداحافظی کرد و آمادگی لازم برای رویارویی با آن‌ها را داشت؟ این حقیقت را که زندگی ترکیبی از رنج و زیبایی است، شاید تابه‌حال بارها از زبان افراد مختلف شنیده باشید. درواقع عشق و جدایی باهم وجود دارند و همه در زندگی هر دو را تجربه کرده‌اند. زمانی که یک دلبستگی را رها می‌کنیم، کنار آمدن با آن کار مشکلی است و اگر آمادگی آن را نیز نداشته باشیم، شرایط بسیار دشوارتر می‌شود.

اما کتاب این منم که رهایت می‌کنم (This Is Me Letting You Go) لبخند را بر لبانتان می‌نشاند و امید را به دلتان برمی‌گرداند. هایدی پریب (Heidi Priebe) در این کتاب می‌گوید که جهان به ما یاد داده تا به هر چیزی که دوستش داریم چنگ بزنیم و تحت هیچ شرایطی رهایش نکنیم. اما این عقیده اشتباه است و تغییر جزو فرایند زیبای طبیعت و زندگی است و ما باید قدرت پذیرش آن را یاد بگیریم.

بعد از رهاکردن دلبستگی‌ها باید بتوانیم به شکل صحیحی با حالات احساسی و روانی بعد از آن کنار بیاییم و این کنار آمدن درسی است که نویسنده در کتاب «این منم که رهایت می‌کنم» به شما می‌آموزد. با شنیدن این کتاب صوتی چشمانتان به روی واقعیت باز می‌شود و یاد می‌گیرید در مواقعی که چاره‌ای نیست، شرایط یا فرد موردنظر را رها کنید.

کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چگونه دردها و رنج‌هایتان را رها کنید و زندگی را باقدرت و امید بیشتری ادامه دهید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند برایتان مفید باشد.

در بخشی از کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم می‌شنویم:

زمانی به‌تنهایی نیاز داری که با خودت راحت نیستی. وقتی گذراندن شبی با خودت لرزه به اندامت می‌اندازد و دلت می‌خواهد از طوفان خشمی که از درونت برمی‌خیزد به جایی پناه ببری، باید پناهگاه خودت باشی. درست در همان لحظه که دلت می‌خواهد کسی دستت را بگیرد و در کنارت باشد تا حواست را از خودت پرت کند، باید دست خودت را بگیری. ما می‌توانیم یکدیگر را دوست داشته باشیم. ولی هیچ‌کس نمی‌تواند ما را از دست خودمان رها کند و وقتی کمترین درکی از این موضوع نداریم، بیش از هروقت دیگری به‌تنهایی نیاز داریم.

زمانی نیاز داری تنها باشی که از خودت راضی نیستی. زمانی که معایب و نقاط ضعف تو همان چیزهایی است که امیدواری روزی کسی که عاشقت می‌شود، آن‌ها را هم دوست داشته باشد. نه آن بی‌کفایتی‌هایی که باید در اصلاحشان بکوشی. زمانی که امیدواری کسی از راه برسد و تو را از افتضاحی که به بار آورده‌ای نجات دهد. همیشه چیزی را که داری پیشکش کن. نه چیزی را که فکر می‌کنی باید داشته باشی. یاد بگیر منجی خودت باشی. زمانی نیاز به‌تنهایی داری که نمی‌توانی به انسان دیگری نگاه کنی. نه نگاهی که در مترو یا از آن طرف میز یا ملافه‌هایی که بینتان مچاله شده به دیگری می‌اندازی و مجسم کنی که بعد از تمام شدن رابطه‌ات چه احساسی خواهی داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه کتاب
4 دقیقه
مقدمه
21 دقیقه
بخش یک / دو / سه
26 دقیقه
بخش چهار / پنج / شش
21 دقیقه
بخش هفت / هشت / نه
28 دقیقه
بخش ده / یازده / دوازده
23 دقیقه
بخش سیزده / چهارده / پانزده
22 دقیقه
بخش شانزده / هفده / هجده
16 دقیقه
بخش نوزده / بیست / بیست و یک
20 دقیقه
بخش بیست و دو / بیست و سه / بیست و چهار
21 دقیقه
بخش بیست و پنج / بیست و شش / بیست و هفت
20 دقیقه
بخش بیست و هشت / بیست و نه / سی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم
نویسنده
مترجممریم تقدیسی
گویندهفریبا فصیحی تاش، شهره روحی
ناشر چاپیانتشارات نیکو نشر
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰۰ 38500 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم

Nazanin
۱۴۰۱/۴/۲
اول از همه بگم. خواهش میکنم هیچوقت همه‌ی خودتونو برای هیچکس نذارید چون ارزششو نداره. دوم این که چه توی رابطه هستید چه به تازگی خارج شدید یا میخواید وارد رابطه‌ای بشید این کتاب بشدت توصیه میشه و میتونه راهنماییتون کنه. گوش کردن این کتاب واقعا آرامش بخشه، مسیر سخته ولی مسیر مسیره درسته و فقط باید داد زمان و انقدر رو خودمون کار کنیم و تغییر کنیم از اون چیزی که بودیم تا سطحمون افزایش پیدا کنه. ارزش خودتونو هیچوقت دست کم نگیرید مشکلی نداره اگه گریه کنید ولی یادتون نره که ساختن روزای شاد و پر از موفقیت بزرگ‌ترین ضربرو به کسایی که اذیتتون کردن میرسونه. خبر خوب اینه که تا اخر مسیر خودتونو دارید، پس مراقبش باشید.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
کتابی که کمک می‌کنه به نحوی سختی جدایی را تحمل کرده و بتوان روزهای بهتری رو ب‌ای خودمان خلق کنیم. جدایی هیچ وقت آسان نبوده و نیست و نخواهد بود ولی باید بدونیم که این پایان کار نیست و سرآغاز فصل دیگری از زندگیه ماست. زندگی همچنان ادامه داره.
ممنون از تهیه کنندگان و تیم خوب کتابراه.
M.rezaei
۱۴۰۱/۵/۱۸
کتابی بسیار عالی برای طی کردن دوران جدایی یا اتمام یک رابطه است. هر آنچه می‌تواند یک نفر را در پایان یک رابطه رنج دهد بیان می‌کند. در طول کتاب توانایی رها کردن آن رابطه با دست می‌آید و فرد آماده زندگی جدید با خود توانایش می‌شود.
شادی شادباد
۱۴۰۱/۱۲/۱
بسیار عالی بود، مخصوصا برای کسانی که دوران جدایی رو سپری میکنن، مثل باقی کتاب‌ها جملات کلیشه‌ای نداشت و بسیار واقع بینانه تر بود.
من به شخصه ۳ بار گوش کردم، چون هر بار شهود جدیدی ادم پیدا میکنه.
بهار حسینی
۱۴۰۰/۷/۳
واقعا این کتاب رو به همه کسایی که از رابطه آیی بیرون اومدن و هنوزم غم جدایی اذیتشون میکنه و حاضرن تحت هر شرایط برگردن توسیعه میکنم چون یکی از بهترین هاس
نگین هاشمی
۱۴۰۲/۱/۲
کتاب خیلی خوبی بود، تموم احساسی که انسان بعد از جدایی تجربه میکنه رو بیان میکنه و حس آرامش و همدردی میده، یاد میده که گاهی تنها بودن هم لازمه
Rozita Alefkhani
۱۴۰۱/۱/۱۷
فوق‌العاده قشنگه، به شدت توصیه میکنم که از دستش ندین، بنظرم تغییری که بعد از خوندن این کتاب در زندگیتون ایجاد میشه ارزششو داره 👌
صوفیا صوفی
۱۴۰۱/۲/۵
احساسات از جانب فرد آسیب دیده از جانب نویسنده به خوبی به تصویر کشیده شده و حس واقعی را به خواننده منتقل می‌کند.
ماهرخ صادقی
۱۴۰۲/۱/۱۳
کاربردی بود ولی حدودا از قسمتهای آخرش خارج از حوصلم شده بود واقعا
حسین حصارکی
۱۴۰۰/۶/۲۹
سلام دوستان یه کتاب زیبا جذاب و آرامبخش و تاثیر گذار به شما هم پیشنهاد می‌کنم
marzie
۱۴۰۱/۹/۳۰
هر روز گوشش میدم. هم گوینده. هم متن عالی
Kourosh Naderiyan
۱۴۰۱/۹/۳۰
بسیار عالی. و کاربردی⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
somayeh.s
۱۴۰۱/۹/۲۶
عالی و تاثیر گذار بود مخصوصا فصل آخر
Maryam Taherkhani
۱۴۰۱/۹/۱۸
کتاب تاثیرگذاری بود.
Leila Alikhani
۱۴۰۱/۶/۵
اصلا دوست نداشتم دلنشین نبود
مشاهده همه نظرات 18

راهنمای مطالعه کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم

برای دریافت کتاب صوتی این منم که رهایت می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.