معرفی و دانلود کتاب صوتی عشق در روزگار وبا

عکس جلد کتاب صوتی عشق در روزگار وبا
قیمت:
77000 تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق در روزگار وبا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق در روزگار وبا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق در روزگار وبا

کتاب صوتی عشق در روزگار وبا نوشته گابریل گارسیا مارکز، یکی از معروف‌ترین رمان‌های عاشقانه جهان است. این اثر داستان عشق پسری به نام فلورنتینو را به دختری به نام فرمینا دازا روایت می‌کند.

فلورنتینو در کتاب صوتی عشق در روزگار وبا (Love in the Time of Cholera) پسرکی لاغر و نحیف است که خانواده‌ای متوسط دارد. او کودک بود که پدرش را از دست داد و حال با مادرش زندگی می‌کند. در زمان جوانی در یک تلگراف‌خانه مشغول به فعالیت می‌شود و زمانی که برای رساندن یک تلگراف به خانه‌ای می‌رود با دیدن فرمینا دختر خانواده عاشقش می‌شود. فرمینا مادرش را در کودکی از دست داده و با پدر ثروتمندش زندگی می‌کند اما گذشته شغلی پدرش کمی مشکوک است. او با اینکه عضوی از خانواده اشراف نیست با این حال می‌خواهد دخترش با خانواده‌ای از اشراف و با اصل و نسب ازدواج کند و او را در مدرسه غیرانتفاعی ثبت‌نام می‌کند.

در این مدرسه به دختران هنر کدبانوگری می‌آموزند. فلورنتینو که بسیار اهل کتاب و کتاب‌خوانی است و دستی بر قلم دارد، پیش از ابراز علاقه اندازه یک کتاب، برای معشوقش نامه عاشقانه نوشته که هیچ‌کدام را ارسال نکرده است. اما سرانجام با همراهی و کمک دیگران او موفق به ابراز علاقه می‌شود و عشق دوطرفه‌ای میانشان جوانه می‌زند. عشقی که با ارسال نامه و بدون آلایش و بسیار ساده ابراز می‌گردد. بعد از باخبر شدن پدر از عشق دخترش، او تلاش می‌کند با جدا کردن آن دو از یکدیگر، این عشق را کم‌رنگ کند و از بین ببرد، بنابراین دختر را به یک مسافرت طولانی می‌فرستد.

بعد از بازگشت فرمینا از سفر و ملاقات دو عاشق با یکدیگر، به ناگاه دختر احساس می‌کند دیگر هیچ علاقه‌ای به فلورنتینو ندارد، پس این ارتباط را تمام می‌کند! بعد از این مسئله سروکله دکتر خوونال اوربینو در داستان پیدا می‌شود. او جوانی از خانواده اشراف است که برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی به اروپا رفته و حال با سرمایه‌ای از علم و دانش به شهر خود برگشته است و داستان از حالا به بعد شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد.

با گابریل گارسیا مارکز بیشتر آشنا شویم:

گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Garcia Marquez) نویسنده، روزنامه‌نگار، رمان‌نویس، ناشر و فعال سیاسی کلمبیایی در 6 مارس 1927 در دهکده آرکاتاکا متولد شد. او در میان مردم کشورهای آمریکایی لاتین با نام گابو یا گابیتو شناخته می‌شد. او در اولین کتاب خاطراتش با نام زنده‌ام که روایت کنم به شرح خاطراتش از دوران کودکی پرداخت و آن دوران را الهام‌بخش داستان‌های خود دانست.

او در سال 1941 نخستین نوشته‌هایش را در روزنامه‌ای که مخصوص دانش‌آموزان دبیرستانی بود منتشر کرد. در سال 1947 در روزنامه آزادی‌خواه ال‌اسپکتادور گزارش داستانی تحت عنوان سرگذشت یک غریق را به طور پاورقی به چاپ رساند. مارکز بسیار تحت تأثیر ویلیام فاکنر نویسنده آمریکایی بود و اولین کتابش را در سن 23 سالگی چاپ کرد که با استقبال خوبی از سمت منتقدان مواجه شد.

مارکز از نویسندگان پیشگام در سبک ادبی رئالیسم جادویی به شمار می‌رود، هر چند تمامی آثارش در این سبک قرار نمی‌گیرند. او در سال 1965 نگارش معروف‌ترین رمان خود یعنی صد سال تنهایی را آغاز کرد و در سال 1967 آن را به اتمام رساند. این کتاب اولین بار در بوینس آیرس منتشر شد و به موفقیتی بزرگ و عجیب دست یافت. در سال 1982 جایزه نوبل ادبیات را برای این رمان دریافت کرد. بنیاد نوبل در بیانیه خود از او به عنوان شعبده‌باز کلام و بصیرت یاد کرد. در سال 1969 نیز جایزه فرانسوی بهترین کتاب خارجی را برای این رمان به دست آورد.

در سال 1970 کتاب سرگذشت یک غریق را در بارسلون به چاپ رساند. او در یک سفر دو ساله در کشورهای حوزه کارائیب کتاب داستان باورنکردنی و غم‌انگیز ارندیرای ساده‌دل و مادربزرگ سنگ‌دل‌اش را به نگارش درآورد که جایزه رومولوگایه گوس به عنوان بهترین رمان را دریافت کرد. در سال 1976 نیز کتاب پاییز پدرسالار را نوشت و منتشر کرد.

مارکز در 17 آوریل 2014 در سن 87 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به ساعت شوم، ژنرال در هزارتوی خود، خاطرات روسپیان غمگین، کسی به سرهنگ نامه نمی‌نویسد، تشییع جنازه مادربزرگ، از عشق و شیاطین دیگر، گزارش یک مرگ، بوی خوش گواوا و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی عشق در روزگار وبا می‌شنویم:

به نظرش رسید قسمت دوم برنامه که دوشیزه و مرگ شوبرت بود با سادگی و بدون ظرافت اجرا شد. در همان حال که به سختی میان سروصدای تازه کارد و چنگال و قاشق بر بشقاب‌ها به آن گوش سپرده بود، به پسر جوانی سرخ و سفید زل زده بود که با جنباندن سر به او سلام کرد. بی‌تردید جایی دیده بودش ولی یادش نمی‌آمد کجا؟ بارها برایش پیش می‌آمد، به‌خصوص درباره اسم اشخاصف حتی آشناترین‌هایشان یا با آهنگی مال زمان‌های قدیم و این قضیه چنان دلهره‌ای هولناک به جانش می‌ریخت که یک شب ترجیح داد بمیرد تا اینکه تا سحر تحملش کند. کم مانده بود به چنین وضعیتی دچار شود که بارقه‌ای مهربان به حافظه‌اش روشنی بخشید.

پسر جوان سال قبل شاگردش بود. جا خورد و متعجب شد از اینکه او را آنجا در قلمروی برگزیدگان دید ولی دکتر اولیبیا یادش انداخت که پسر وزیر بهداشت است که آمده دانش‌نامه‌اش را در زمینه پزشکی قانونی آماده کند. دکتر خوونال اوربینو با حرکت دست سلامی شادمانه نثارش کرد و پزشک جوان برخاست و با تعظیمی کوتاه پاسخش را داد. اما نه آن موقع و نه هیچ‌وقت دیگر ملتفت نشد که همان کارآموز جوانی بود که همان روز صبح در منزل خرمیا دسنتامور دیده بودش. به خاطر پیروزی تازه‌اش بر کهنسالی نفس راحتی کشید و توجه‌اش را به زیبایی تغزلی درخشان و سیال آخرین قطعه سپرد که نتوانست تشخصیش بدهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
1 دقیقه
متن پشت جلد
1 دقیقه
تقدیم
19 دقیقه
فصل یک - قسمت اول
23 دقیقه
فصل یک - قسمت دوم
23 دقیقه
فصل یک - قسمت دوم
21 دقیقه
فصل یک - قسمت سوم
21 دقیقه
فصل یک - قسمت چهارم
21 دقیقه
فصل یک - قسمت پنجم
20 دقیقه
فصل یک - قسمت ششم
23 دقیقه
فصل یک - قسمت هفتم
12 دقیقه
فصل یک - قسمت هشتم
19 دقیقه
فصل یک - قسمت نهم
18 دقیقه
فصل دو - قسمت اول
16 دقیقه
فصل دو - قسمت دوم
22 دقیقه
فصل دو - قسمت سوم
21 دقیقه
فصل دو - قسمت چهارم
17 دقیقه
فصل دو - قسمت پنجم
22 دقیقه
فصل دو - قسمت ششم
24 دقیقه
فصل دو - قسمت هفتم
21 دقیقه
فصل دو - قسمت هشتم
17 دقیقه
فصل دو - قسمت نهم
10 دقیقه
فصل دو - قسمت دهم
18 دقیقه
فصل سه - قسمت اول
18 دقیقه
فصل سه - قسمت دوم
20 دقیقه
فصل سه - قسمت سوم
22 دقیقه
فصل سه - قسمت چهارم
17 دقیقه
فصل سه - قسمت پنجم
22 دقیقه
فصل سه - قسمت ششم
22 دقیقه
فصل سه - قسمت هفتم
20 دقیقه
فصل سه - قسمت هشتم
20 دقیقه
فصل سه - قسمت نهم
21 دقیقه
فصل سه - قسمت دهم
20 دقیقه
فصل چهار - قسمت اول
18 دقیقه
فصل چهار - قسمت دوم
22 دقیقه
فصل چهار - قسمت سوم
23 دقیقه
فصل چهار - قسمت چهارم
17 دقیقه
فصل چهار - قسمت پنجم
23 دقیقه
فصل چهار - قسمت ششم
22 دقیقه
فصل چهار - قسمت هفتم
18 دقیقه
فصل چهار - قسمت هشتم
23 دقیقه
فصل چهار - قسمت نهم
17 دقیقه
فصل چهار - قسمت دهم
14 دقیقه
فصل چهار - قسمت یازدهم
18 دقیقه
فصل پنج - قسمت اول
18 دقیقه
فصل پنج - قسمت دوم
20 دقیقه
فصل پنج - قسمت سوم
21 دقیقه
فصل پنج - قسمت چهارم
19 دقیقه
فصل پنج - قسمت پنجم
19 دقیقه
فصل پنج - قسمت ششم
20 دقیقه
فصل پنج - قسمت هفتم
22 دقیقه
فصل پنج - قسمت هشتم
14 دقیقه
فصل پنج - قسمت نهم
16 دقیقه
فصل پنج - قسمت دهم
18 دقیقه
فصل شش - قسمت اول
19 دقیقه
فصل شش - قسمت دوم
25 دقیقه
فصل شش - قسمت سوم
20 دقیقه
فصل شش - قسمت چهارم
22 دقیقه
فصل شش - قسمت پنجم
20 دقیقه
فصل شش - قسمت ششم
19 دقیقه
فصل شش - قسمت هفتم
21 دقیقه
فصل شش - قسمت هشتم
17 دقیقه
فصل شش - قسمت نهم
20 دقیقه
فصل شش - قسمت دهم
17 دقیقه
فصل شش - قسمت یازدهم
26 دقیقه
فصل شش - قسمت دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عشق در روزگار وبا
نویسنده
مترجمکاوه میرعباسی
گویندهفرهاد اتقیایی
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
77000 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عشق در روزگار وبا

مجید تنگسیریان محمدی
۱۴۰۲/۱/۱۱
عشق بود.... خیال بود... عشقی گاهی وحشی وگاهی رام رام.... نفرت ومحبت بایکدیگر، گابریل گارسیا مارکز وسبک رئالیسم جادویی اش. خواننده با خودش میکشاند در دریایی عمیق، که انسان کشتی نداره اصولا غرق شده فقط تخته پاره‌ای را سوار است که با با د وزان این نویسنده چیره دست پیش میرود وپیش میرود جزیره‌ای در دور دست وجود دارد اما خواننده نمیداند کی چند روز به مقصد میرسد اخر مقصد ارامش دهنده است. به من یک سرخوشی وشادابی ذهن خاص می‌بخشد.. عشق سال‌های وبا، عشق
دوران جوانی امتداد ان تا دوره پیری وتعهدی که معشوق به عشق اولیه‌اش را دارد... به انسان حس پاکی می‌اموزد... راوی نیز فوق العاده صحنه را مانند فیلمی جذاب میکند مثل اینکه دوربین بی هیچ کارگردانی درون ان زندگی‌ها قرار گرفته ومن مخاطب هم میبینم وهم میشنوم... عالللللییییییی عالللللییییییی. سپاسگزارم
ali mohseni
۱۳۹۹/۵/۱۰
داستان به نوعی شنونده رو به گوش کردن جذب میکرد، واقعیتش الان که تموم شد احساس دل تنگی میکنم نسبت به شخصیت‌های داستان و اینکه دیگه توی اون فضا نیستم...
توصیف زیبای نویسنده به تصویر سازی ذهنی خواننده خیلی خوب کمک میکرد، و همچنین صدای گرم و دلنشین خواننده محترم، موسیقی‌های عالی که کاش گاه به گاه کمی
طولانی تر بشن خصوصا در انتهای یک فصل...، در کل ضبط کار فوق العاده بود
ولی از لحاظ محتوا در مواردی همسوی انتظارات و اعتقادات شرافتمندانه نیست و شاید حتی در بعضی جاها انسان رو نسبت به برخی کج روی‌ها ترقیب و کنجکاو میکرد...
ولی در کل استفاده کردیم
ممنونم
و به امید کارهای بیشتر از شما و به خصوص از خواننده عزیز و گرامی
پری سا
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
تمام این کتاب برای من ترجمان این بیت شعر از جناب سعدی شیرازی ست: دوستان عیب کنندم که چرا دل به تو دادم.. باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی؟
کتاب پر جاذبه و گیرا، ترجمه عالی، صدای راوی مطبوع و دلنشین..
یک عاشقانه تمام عیار از اعجازگر قلم، گابریل گارسیا مارکز.
ممنونم از کتاب راه عزیز.
فاطمه هاتفی کیا
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
صدای آقای فرهاد اتقیایی را دوست داشتم
اگر به جای لغات پسره و دختره از پسرک و دخترک استفاده می‌شد قشنگ تر بود
آن مرد عاشق درست است که عشقش باعث رشد و موفقیتش شد اما دخترک با انتخاب صحیح هم زندگی کرد هم به عشقش رسید
معتقدم پسرک هم باید سراغ زندگی‌اش می‌رفت و اینهمه صبوری نمیکرد
منیره غنی زاده
۱۴۰۰/۴/۲۹
قشنگ بود چه قدر تلاش ولی واقعا همه چی پوله اما کم خردی هم موج میزد به خاطر گذراندن وقت زندگی بعضیها رو خراب کنی اصلا نه جالبه نه انسانی بیشتر خودخواهی هست تا عشق اینکه فقط به خودت فکر کنی
ماندانا عطایی
۱۴۰۲/۲/۲۱
زیبا پرشور با ادبیاتی زیبا با توصیفاتی کامل که همذات پنداری آسان میکنه به قدری دلنشین که الان تصمیم کرفتم کتاب‌های دیگه گابریل گارسیا را بخونم احساس کزدم در عشق غوطه ورم
M Mohammadi
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
اوایلش حس کردم شاید از اون رمانهای خسته کننده باشه اما رفته رفته دوستش داشتم
و خودمو جای شخصیتهاش تصور کردم
رمان زیبا و تاثیرگذاری بود
Tara Feyz
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
این رمان پراز توصیفات شیرینه که قوه‌ی تخیل شنونده رو به کار میندازه و بسیار دلپذیر و زیباست،
و من دوست داشتم هرگز تموم نمیشد…
مصطفی قربانعلی
۱۳۹۹/۵/۱
اثری جاودانه و فوق العاده زیبا با صدای بسیار خوب فرهاد اتقیایی لحظات خوب و خاطره انگیزی را برای شما فراهم میکنند
سمانه وزیری امجد
۱۴۰۲/۲/۲۰
داستان جالبی بود حضور این همه شخصیت‌های مختلف که انگار داستانی در داستانی باشد جالب است
نگار برقی
۱۴۰۱/۸/۱۳
خوب بود. نشون دهنده عشق ابدیه. عشق واقعیه هیچ وقت از بین نمیره
parnian narani
۱۴۰۱/۷/۱۵
خیلی دیگه طولانیه من که نتونستم تمومش کنم با اینکه هم متن قویه هم خوانش شیرین
کافینا فاطمی
۱۴۰۱/۶/۱۳
فکر نمی‌کردم کتاب جالبی باشه ولی صوتی رو‌گوش دادم و خوشم اومد.
محسن نادری
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
بهترین رمانی بود که تا حالا گوش داده بودم
سهیلا محبعلی
۱۴۰۰/۹/۱۳
من توصیه میکنم کتاب خوبی برای مطالعه هست
مشاهده همه نظرات 24

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عشق در روزگار وبا

برای دریافت کتاب صوتی عشق در روزگار وبا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.