معرفی و دانلود کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت

عکس جلد کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت

با ریچارد برانسون، کارآفرین و بنیان‌گذار شرکت هواپیمایی ویرجین، در کتاب صوتی برو به دستش بیار همراه شوید و به زندگی پرچالش، سختی‌ها و موانعی گوش بسپارید که او با همت فراوان پشت سر گذاشته است. این اثر شگفت‌انگیز یک پیام مهم برای مخاطبین خود در سراسر جهان دارد: نترسید و دست به کار شوید... گفتنی‌ست این کتاب الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره کتاب صوتی برو به دستش بیار:

همه‌ی ماجرایی که شروع کتاب صوتی برو به دستش بیار (Screw it, let's do it) را رقم زد، از آن‌جایی آغاز شد که ریچارد برانسون (Richard Branson) سال‌ها پیش از آن‌ که به نویسنده‌ای نام‌آشنا و ثروتمند تبدیل شود، همراه با همسرش به جزیره‌ی «نِکِر» سفر کرده بود. این مکان به قدری زیبا و افسانه‌ای در نظر او جلوه کرد که همانجا در دل خود تصمیم گرفت روزی صاحب این جزیره شود. تصمیمی که اگر آن را بر زبان می‌راند و بلند بیان می‌کرد، احتمالاً مورد تمسخر دیگران قرار می‌گرفت. این تصمیم چهل سال بعد محقق شد. اما چگونه؟ با این کتاب صوتی همراه شوید و به پستی و بلندی‌ها و تلاش‌هایی گوش بسپارید که برانسون برای عملی شدن آرزویش متحمل آن شد.

همه‌ی ما آرزوها، رویا و خواسته‌هایی در دل می‌پرورانیم که گاهی در نظر خودمان نیز دست‌نیافتنی هستند و جرأت فکر کردن به آن را نداریم. گویی که ترس شکست نه تنها قدرت گام برداشتن و تلاش برای رسیدن به آن هدف را از ما گرفته، بلکه حتی به ما این اجازه را نمی‌دهد که به آن فکر کنیم. اما اگر این امکان وجود داشته باشد که بتوانیم ترس‌های ویران‌کننده را از خود دور کنیم و با قلبی مطمئن پیش برویم، چه؟

ریچارد برانسون در این کتاب شنیدنی برای ما روایت می‌کند که درست از همان لحظه که با خود تصمیم گرفت صاحب جزیره شود، همه چیز برایش دگرگون شد. او تلاش کرد تا با به‌کارگیری ساده‌ترین راهکارها به هدف نهایی خود برسد و در نهایت این راه‌حل‌ها کارگر افتادند. حالا او این راهکارها را در کتاب برو به دستش بیار گرد هم آورده و با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. راهنمایی عالی و کاربردی برای کسانی که می‌خواهند طبق یک برنامه‌ی اصولی به هدف خود دست یابند. و خب، چه کسی‌ست که نخواهد به هدفش برسد؟...

کتاب صوتی برو به دستش بیار مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت علاقه دارید و از طرفداران قلم ریچارد برانسون هستید، از کتاب صوتی برو به دستش بیار غافل نشوید.

با ریچارد برانسون بیشتر آشنا شویم:

او یکی از تأثیرگذارترین بازرگانان و سرمایه‌داران جهان است که به خاطر خدماتش در حوزه‌ی کارآفرینی موفق به دریافت لقب «شوالیه» شده است. ریچارد برانسون 16 ساله بود که اولین کار تجاری خود را شروع و سال‌ها بعد با پیشرفت در این عرصه شرکت‌های ویرجین را تأسیس کرد. نام او در میان صد فرد تأثیرگذار جهان قرار گرفته و اغلب آثار او در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار می‌گیرند. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب «نترسید انجام دهید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی برو به دستش بیار می‌شنویم:

آن‌ها می‌گویند: «نقاشی آبرنگ بکش. گلف بازی کن. خوش بگذرون.»

اما من همین حالا هم دارم خوش می‌گذرانم. کار من سرگرمی‌ام است. تفریح و سرگرمی اصل و جوهره شیوه کار کردن من است. از همان ابتدا هم مهم‌ترین موضوع همین بوده است. هیچ دلیلی برای تغییر آن نمی‌بینم.

همه ما پول کافی برای تأسیس یک کسب و کار جدید، یا شانس آن کار را نداریم. گاهی شما تنها از داشتن یک کار خوشحالید، هر کاری. بنابراین کارتان را در کارخانه یا فروشگاه یا مرکز تلفن محکم می‌چسبید. شاید از آن متنفر باشید، اما سعی می‌کنید از شرایط بهترین استفاده را کنید. اما آیا به شما خوش می‌گذرد؟ من می‌پرسم آیا واقعاً ناچارید در آن شرایط پیش بروید؟ آیا کاری که از آن متنفرید واقعا تنها گزینه پیش روی شما است؟ شما هر کسی که هستید انتخاب‌های دیگری هم برایتان وجود دارد. به دور و برتان نگاهی بیندازید. ببینید چه کار دیگری می‌توانید انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
پیش‌درآمد
۲۰ دقیقه
یک: فقط دست به کار شوید
۲۷ دقیقه
دو: خوش بگذرانید
۲۰ دقیقه
سه: جسور و بی‌پروا باشید
۲۰ دقیقه
چهار: خود را به چالش بکشید
۱۲ دقیقه
پنج: روی پای خود بایستید
۱۷ دقیقه
شش: در لحظه زندگی کنید
۲۱ دقیقه
هفت: برای خانواده و دوستان خود ارزش قائل باشید
۱۳ دقیقه
هشت: احترام بگذارید
۲۱ دقیقه
نُه: چند کار خوب انجام دهید
۵۶ دقیقه
ده: سرمایه‌داری گایا
۲۷ دقیقه
یازده: جذابیت
۳۴ دقیقه
دوازده: مبتکر باشید
۲۶ دقیقه
سیزده: سرعت عمل داشته باشید
۴۵ دقیقه
چهارده: جوان بیندیشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت
نویسنده
مترجممریم بردبار
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۲۳۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برو به دستش بیار

آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۲/۱۹
درود دوستان عزیز
اوائل زیاد از کتب انگیزشی استقبال نمیکردم، راستش بنظرم تکراری و نصیحت گونه بودن، ولی بعدها در خوندن اونا حرفه‌ای شدم، با در نظر گرفتن چند فاکتور، که در این کتاب باهاشون برخوردم. توضیح میدم:
۱. نویسنده فقط سخنسرایی نکرده و واقعیاتی رو با خواننده در میون گذاشته که در زندگی باهاشون
روبرو شده. پس برای این تجربه، هزینه‌ی زمان وعمر پرداخت نمیشه، این یک مزیته.
۲. چون بصورت داستان زندگی بیان شده، کشش داره و آموزه‌های اون میتونه کاریردی باشه.
۳. هر چند نوع تربیت خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و بعضی آزادی عملهای یک لندن نشین با ما تفاوت داره، ولی با کمی اغماض میشه بصورت گزینشی، بعضی موارد رو بخاطر مشترکات انسانی در زندگی خودمون ایرانیزه کنیم.
۴. درسته که همه نمیتونن از حمایت فامیل یا بستگان برخوردار باشن، یا با زدن کازینو شب بخوابن و صبح بیدار شن، هوس کنن شرکت هواپیمایی با مالیات اروپایی تاسیس کنن، ولی میشه از ریچارد، جسارت شروع رویا رو، در حد خودمون آموخت. این مهمترین پیام کتاب بود. بی گدار به آب نزدن، ولی قدم برداشتن بجلو برای تحقق خواسته‌های مانده در پستوی نمور مغز که تا حالا جرات خودنمایی نداشتن.
۵. تکرار و تداوم، دو راز اصلی هر موفقیت، در تمام کتاب حس میشه.
۶. ماه آوا، تاثیر کتاب را با انتخاب راوی بسیار عالی آن، دو چندان کرده، سپاس و سپاس🍃🌷🍃
۶. از کتابرآه هم قدر شناسی میکنم، که گرد شهر با چراغ میگردد و نور آگاهی میپراکند. 🍃💜🍃
۷. دوستان گلم، خودتان را به صدای روح نواز این کتاب مهمان کنید. 🍃🌟🍃
r. Karimiyan
۱۴۰۱/۲/۲۸
در بین کتابهای انگیزشی واقعا کتاب خوبی است که خسته کننده نیست و همزمان که داستانهایی واقعی از زندگی نویسنده را میخوانی از نکاتی که به نویسنده در دستیابی به موفقیت کمک کرده نیز آگاه میشوی و تاثیر آن‌ها را در تصمیم گیری‌ها و زندگیش میبینی، اینکه فقط شعار نداده و مشاهدات عینی خود را بازگو میکند از این جذابیت‌های کتاب است مطالب آن آموزنده است و مطمئنا از خواندن آن لذت خواهید برد. بنظرم جالب بود که برای کار و خانواده و تفریح و همه وجوه زندگی ارزش قائل میشود و به همه با احترام برخورد میکند و هیچ چیز را فدای چیزی دیگر نمیکند، ریسک پذیری و قدرت تصمیم گیری فوق العاده ایشون در لحظه از موارد مهم و چشمگیر کتاب بود. ممنون از همگی 🌺😍
سمیرا *
۱۴۰۱/۲/۱۶
شنیدن تجربیات آدمهای موفق خیلی برای کسانی که میخوان در مسیر موفقیت قرار بگیرن کمک‌کننده‌س و این جنبه خوب کتابه.
با شنیدن کتاب متوجه میشیم نوع تربیت مادرش چقدر در ساخت شخصیت موفقش نقش داشته، اگر پدر یا مادر هستید حتما توصیه میکنم از این جنبه کتاب برای تربیت فرزندانتون استفاده کنین.
متن کتاب خوب
بود ولی بیشتر از موفقیتها گفته بود و خیلی کم از شکستها. برای داشتن یک دید واقع‌گرایانه مهمه که هر دو جنبه ماجرا رو بدونیم.
یه جاهایی هم حرفها خیلی شکل تبلیغاتی پیدا کرده بود.
خوانش به غیر از چند تا اشتباه کوچک خیلی خوب و روان بود.
KaMaL Ebrahimi
۱۴۰۱/۳/۲
کتاب در حقیقت خلاصه زندگی ریچارد برانسون، تجربیات زندگی اجتماعی شخصیش و همچنین حکایت ماجراجویی‌های اوست.
همچنین اون سعی کرده در کتاب هر آنچه که بدیهی به نظر بیاد رو به چالش بکشه، و در هرکاری با داشتن اندکی دانش ریسک کنه
اما بصورت مستقیم و غیرمستقیم هم گفته تنها زمانی ریسک میکنه که ریسک قابل و و
اندازه‌گیری کنترل شده باشه این بزرگترین نکته در تجارت هست.
از نظر من کتاب شروع خوبی نداشت اما رفته رفته هر چه به پایان کتاب نزدیک میشیم محتویات کتاب پربارتر و ارزشمندتر میشه
ترجیح میدادم کتاب بصورت میکروکتاب بود، چون فراتر از محتواش طولانی بود
امین دانا
۱۴۰۱/۲/۱۴
در کل اگر کتاب انگیزشی دوست دارید مسلما قلم ریچارد برانسون رو هم یکبار تست کنید چیزی از دست ندادین، ضمن اینکه صوتی کردنش توسط ماه آوا صورت گرفته که حرفی باقی نمیزاره
فرید رحمتی
۱۴۰۱/۳/۱
این کتاب بسیار عالی بود و من خیلی از اون لذت بردم ولی یه ایراد که میشه ازش گرفت بخش دو به بعد کتاب هست که بیشتر از اسم کتاب به داستان ریچارد و مشکل اون در شرکت هوایی بر میگرده و من دوست داشتم نکات بیشتری در مورد اهداف و به دست آوردن اهداف از این کتاب بشنوم نه مطالبی راجب شرکت هوایی ایشون
البته این نظر منه شاید بر میگرده به سلیقه‌ی من
ولی در کل کتاب جذابی بود
نگین وکیلی نیا
۱۴۰۱/۲/۱۵
سلام دوستان کتابی آموزنده بود پر از تجارب جالب و الهام بخش و مهم اینه که خود نویسنده به پند و اندرز‌هایی که میگه عمل کرده و موفق شده این خودش انگیزه بخشی داستان رو بیشتر می‌کنه به نظرم ارزش یک بار شنیدن رو داره و حتی در روز‌های سخت زندگی دوباره شنیدنش می‌تونه کمک حالتون بشه و من این کتاب رو رایگان دریافت کردم و از کتابراه از این بابت سپاسگزارم
نیلوفر نصیری
۱۴۰۱/۳/۲
ازبین داستانهای زندگی انسانهای موفق این کتاب بهتر و علمی تر، تخصصی تر به نظر اومد.. یعنی فقط تعریف از خود و داستان زندگی نبود.. سخت نبود.. عادات خوبی یاد میداد.. و اینکه چقدر مهمه آدم تو زندگیش کسی باشه که بخاطرش تلاش کنه که تو زندگی نویسنده این کتاب مادرش بود.. تو زندگیتون ببینین حاضرین برای شادی کدوم نگاه حاضرین خوشبخت بشین
Ilia Moradzade
۱۴۰۱/۲/۲۵
در این موضوع که اگ میخاین تو هر چیزی پیشرفت کنین زیاد مطالعه کنین راجبش و در همه زمینه‌ها و ابعاد اون مطلب شکی نیست ولی آیا این کتاب می‌تونه به نیاز‌های یک انگیزه خواه و آدم به اصطلاح کم امید جواب بده
جواب مطمئنا مثبت است زیرا ریچارد برانسون یکی از برترین نویسندگان این حوزه هستش و تجربه زیادی برا به اشتراک گذاشتن با بقیه مردم داره
نسیم افتخار
۱۴۰۱/۲/۲۰
سلام به دوستان کتاب خونم
در مورد این کتاب می‌تونم بگم یکی از بهترین‌های موفقیت شخصی و خودشناسی هست. نگاه واقع بینانه نویسنده به زندگی واقعا تحسین برانگیزه چون برخلاف کتابهای زرد نه خیلی آدم رو ناامید و نه بیخودی امیدوار می‌کنه. پیشنهاد می‌کنم حتما گوش کنین و ازش لذت ببرین
مرسی از کتابراه عزیز🌺
جلیل جشنانی
۱۴۰۱/۲/۱۵
عالی است. ارزش چند بار گوش دادن را دارد، یک‌کتاب مرجع است و ایده‌ها تا ۵۰ سال می‌تواند موجبات کسب و کار، حفاظت محیط زیست را فراهم آورد. مسیولیت‌های اجتماعی را خیلی خوب بیان کرده، صدای بسیار عالی و با حس خوبی به شنوده میدهد،
محمد حاجیان
۱۴۰۱/۲/۳۰
سلام، اولا بگم که نباید از کتابهای انگیزشی انتظار داشته باشین که زندگیتونو تغییر بده فقط کمک میکنه یکجا ساکن نمونید. در کل ارزش داره گوش کنین و بیشتر در مورد زندگی نویسنده‌ست، اگه خودتونو جای شخصیت داستان ندارید و تصورسازی نکنید، انگار به نصیحتای یه آدم مسخره گوش میکنین
مهتاب گودرزی
۱۴۰۱/۲/۱۸
باسلام مزیت اول، کتاب انگیزشی، مزیت دوم نویسنده ریچاردبرانسون، مزیت سوم صدا و لحن گوینده که هرکتابی من باصدای آقای فرحان‌نیا گوش دادم، واقعا اون کتاب‌رو درک کردم وجمله به جمله در ذهنم نشسته. و تشکر خاص از کتابراه بابت رایگان کردن کتابهای عالی. تشکر
پریسا جلیلیان
۱۴۰۱/۲/۱۷
چقدر مطالب رو صریح و روان توضیح داده. وقتی که با دقت گوش میکنی میبینی که چقدر راحت میتونی از موقعیت‌ها استفاده کنی و با ریسک پذیری به موفقیت دست پیدا کنی و چطوری میشه با مشکلات و شرایط اطراف بهترین بهره رو داشت و برخوردی درست انجام داد. در کل عالی بود.
حمید پاکدل
۱۴۰۱/۲/۱۵
تازه دانلودش کردم بنظرم عالی باشد.. چون خودم مشتاق چنین چالش‌های هستم.. و با تشکر فراوان از عزیزان کتابراه. که این کتاب هاا را به رایگان در اختیارمان میگزارنند. که همه بتونن استفاده ببرن.. به امید روزای پیشرفت
مشاهده همه نظرات ۱۴۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برو به دستش بیار

برای دریافت کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.