معرفی و دانلود کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت

عکس جلد کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت

با ریچارد برانسون، کارآفرین و بنیان‌گذار شرکت هواپیمایی ویرجین، در کتاب صوتی برو به دستش بیار همراه شوید و به زندگی پرچالش، سختی‌ها و موانعی گوش بسپارید که او با همت فراوان پشت سر گذاشته است. این اثر شگفت‌انگیز یک پیام مهم برای مخاطبین خود در سراسر جهان دارد: نترسید و دست به کار شوید... گفتنی‌ست این کتاب الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره کتاب صوتی برو به دستش بیار:

همه‌ی ماجرایی که شروع کتاب صوتی برو به دستش بیار (Screw it, let's do it) را رقم زد، از آن‌جایی آغاز شد که ریچارد برانسون (Richard Branson) سال‌ها پیش از آن‌ که به نویسنده‌ای نام‌آشنا و ثروتمند تبدیل شود، همراه با همسرش به جزیره‌ی «نِکِر» سفر کرده بود. این مکان به قدری زیبا و افسانه‌ای در نظر او جلوه کرد که همانجا در دل خود تصمیم گرفت روزی صاحب این جزیره شود. تصمیمی که اگر آن را بر زبان می‌راند و بلند بیان می‌کرد، احتمالاً مورد تمسخر دیگران قرار می‌گرفت. این تصمیم چهل سال بعد محقق شد. اما چگونه؟ با این کتاب صوتی همراه شوید و به پستی و بلندی‌ها و تلاش‌هایی گوش بسپارید که برانسون برای عملی شدن آرزویش متحمل آن شد.

همه‌ی ما آرزوها، رویا و خواسته‌هایی در دل می‌پرورانیم که گاهی در نظر خودمان نیز دست‌نیافتنی هستند و جرأت فکر کردن به آن را نداریم. گویی که ترس شکست نه تنها قدرت گام برداشتن و تلاش برای رسیدن به آن هدف را از ما گرفته، بلکه حتی به ما این اجازه را نمی‌دهد که به آن فکر کنیم. اما اگر این امکان وجود داشته باشد که بتوانیم ترس‌های ویران‌کننده را از خود دور کنیم و با قلبی مطمئن پیش برویم، چه؟

ریچارد برانسون در این کتاب شنیدنی برای ما روایت می‌کند که درست از همان لحظه که با خود تصمیم گرفت صاحب جزیره شود، همه چیز برایش دگرگون شد. او تلاش کرد تا با به‌کارگیری ساده‌ترین راهکارها به هدف نهایی خود برسد و در نهایت این راه‌حل‌ها کارگر افتادند. حالا او این راهکارها را در کتاب برو به دستش بیار گرد هم آورده و با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. راهنمایی عالی و کاربردی برای کسانی که می‌خواهند طبق یک برنامه‌ی اصولی به هدف خود دست یابند. و خب، چه کسی‌ست که نخواهد به هدفش برسد؟...

کتاب صوتی برو به دستش بیار مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت علاقه دارید و از طرفداران قلم ریچارد برانسون هستید، از کتاب صوتی برو به دستش بیار غافل نشوید.

با ریچارد برانسون بیشتر آشنا شویم:

او یکی از تأثیرگذارترین بازرگانان و سرمایه‌داران جهان است که به خاطر خدماتش در حوزه‌ی کارآفرینی موفق به دریافت لقب «شوالیه» شده است. ریچارد برانسون 16 ساله بود که اولین کار تجاری خود را شروع و سال‌ها بعد با پیشرفت در این عرصه شرکت‌های ویرجین را تأسیس کرد. نام او در میان صد فرد تأثیرگذار جهان قرار گرفته و اغلب آثار او در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار می‌گیرند. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب «نترسید انجام دهید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی برو به دستش بیار می‌شنویم:

آن‌ها می‌گویند: «نقاشی آبرنگ بکش. گلف بازی کن. خوش بگذرون.»

اما من همین حالا هم دارم خوش می‌گذرانم. کار من سرگرمی‌ام است. تفریح و سرگرمی اصل و جوهره شیوه کار کردن من است. از همان ابتدا هم مهم‌ترین موضوع همین بوده است. هیچ دلیلی برای تغییر آن نمی‌بینم.

همه ما پول کافی برای تأسیس یک کسب و کار جدید، یا شانس آن کار را نداریم. گاهی شما تنها از داشتن یک کار خوشحالید، هر کاری. بنابراین کارتان را در کارخانه یا فروشگاه یا مرکز تلفن محکم می‌چسبید. شاید از آن متنفر باشید، اما سعی می‌کنید از شرایط بهترین استفاده را کنید. اما آیا به شما خوش می‌گذرد؟ من می‌پرسم آیا واقعاً ناچارید در آن شرایط پیش بروید؟ آیا کاری که از آن متنفرید واقعا تنها گزینه پیش روی شما است؟ شما هر کسی که هستید انتخاب‌های دیگری هم برایتان وجود دارد. به دور و برتان نگاهی بیندازید. ببینید چه کار دیگری می‌توانید انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
پیش‌درآمد
20 دقیقه
یک: فقط دست به کار شوید
27 دقیقه
دو: خوش بگذرانید
20 دقیقه
سه: جسور و بی‌پروا باشید
20 دقیقه
چهار: خود را به چالش بکشید
12 دقیقه
پنج: روی پای خود بایستید
17 دقیقه
شش: در لحظه زندگی کنید
21 دقیقه
هفت: برای خانواده و دوستان خود ارزش قائل باشید
13 دقیقه
هشت: احترام بگذارید
21 دقیقه
نُه: چند کار خوب انجام دهید
56 دقیقه
ده: سرمایه‌داری گایا
27 دقیقه
یازده: جذابیت
34 دقیقه
دوازده: مبتکر باشید
26 دقیقه
سیزده: سرعت عمل داشته باشید
45 دقیقه
چهارده: جوان بیندیشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت
نویسنده
مترجممریم بردبار
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برو به دستش بیار

آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۲/۱۹
درود دوستان عزیز
اوائل زیاد از کتب انگیزشی استقبال نمیکردم، راستش بنظرم تکراری و نصیحت گونه بودن، ولی بعدها در خوندن اونا حرفه‌ای شدم، با در نظر گرفتن چند فاکتور، که در این کتاب باهاشون برخوردم. توضیح میدم:
۱. نویسنده فقط سخنسرایی نکرده و واقعیاتی رو با خواننده در میون گذاشته که در زندگی باهاشون
روبرو شده. پس برای این تجربه، هزینه‌ی زمان وعمر پرداخت نمیشه، این یک مزیته.
۲. چون بصورت داستان زندگی بیان شده، کشش داره و آموزه‌های اون میتونه کاریردی باشه.
۳. هر چند نوع تربیت خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و بعضی آزادی عملهای یک لندن نشین با ما تفاوت داره، ولی با کمی اغماض میشه بصورت گزینشی، بعضی موارد رو بخاطر مشترکات انسانی در زندگی خودمون ایرانیزه کنیم.
۴. درسته که همه نمیتونن از حمایت فامیل یا بستگان برخوردار باشن، یا با زدن کازینو شب بخوابن و صبح بیدار شن، هوس کنن شرکت هواپیمایی با مالیات اروپایی تاسیس کنن، ولی میشه از ریچارد، جسارت شروع رویا رو، در حد خودمون آموخت. این مهمترین پیام کتاب بود. بی گدار به آب نزدن، ولی قدم برداشتن بجلو برای تحقق خواسته‌های مانده در پستوی نمور مغز که تا حالا جرات خودنمایی نداشتن.
۵. تکرار و تداوم، دو راز اصلی هر موفقیت، در تمام کتاب حس میشه.
۶. ماه آوا، تاثیر کتاب را با انتخاب راوی بسیار عالی آن، دو چندان کرده، سپاس و سپاس🍃🌷🍃
۶. از کتابرآه هم قدر شناسی میکنم، که گرد شهر با چراغ میگردد و نور آگاهی میپراکند. 🍃💜🍃
۷. دوستان گلم، خودتان را به صدای روح نواز این کتاب مهمان کنید. 🍃🌟🍃
م مسعودی
۱۴۰۱/۳/۱۲
در ابتدا سپاس از اجرای بسیار عالی آقای‌فرحان‌نیا
این کتاب را بارها شنیدم. در ابتدا با مقایسه کتاب زندگی به‌روش۲۰/۸۰ و آن دچار تناقض شدم زیرا تاکید بر کار سخت و مداوم داشت ولی کمی که جلو رفتم متوجه شدم اتفاقا در راستای همان مطالب و بنای زندگی بر پایه خوش‌بودن و لذت همراه با کار و آرامش است
از بر و
معدود نوشته‌هایی بودکه تاکید اهمیت خانواده فامیل و حفظ خویشاوندی داشت
اهمیت پرورش شخصیت فرزندان خصوصا از طرف مادر و نیز وفای به عهد و کوشش در جهت انسجام و رفاه خانواده از طرف پدر
مولتی میلیاردری که ارزش محیط زیست و پاس‌داشتنش رابه تفصیل و آگاهانه تاکید می‌کند
در مورد صلح و دوستی و آموزش راه صحیح زندگی و کارآفرینی در هر گوشه جهان بدون خودخواهی تلاش می‌کند
چند نکته از تجربیاتش:
هنگامی که تصمیم به انجام کاری گرفتید هرگز به عقب نظر نکنید و پشیمان نشوید. برای رسیدن به رویاهایتان هر چه هست دست به کار شوید.
گذشته را نمی‌توان تغییر داد؛ باید از آن درس گرفت
اگر خطرها بیش از اندازه تصادفی و پیش‌بینی‌ناپذیرند از آن‌ها برحذر باشید اما اگر هدف یک زندگی امن و امان باشد هرگز طعم برنده شدن را نمی‌چشید
همیشه باید در کنار کار به تفریح هم بپردازید و در هنگام تفریح ذهن خود را باز بگذارید و فرصت‌ها را شکار کنید و.....
خلاصه کردن این همه درس زندگی که اتفاقا در جریان زندگی روزمره و نه به همراه یک زیستن دور از ذهن و آن‌چنانی بازگو میشود راحت نیست
توصیه می‌کنم حتما بشنوید و بهره ببرید
ممنون از کتابراه برای انتخاب‌های حساب‌شده. خصوصا این که رایگان هست و برای عموم مردم کارساز است🙏🙏🙏🙏🙏⚘
ژیلا شجاعی
۱۴۰۱/۱۰/۱
کتاب جالبی بود و می‌خواست بگوید فقط با تحصیلات عالی نیست که می‌توان به موفقیت رسید و در واقع نویسنده با کار زیاد و تلاش و در پیشرفت در آن کار به موفقیت‌های چشمگیری رسیده بود. اما در کشوری زندگی می‌کرد که همه امکانات برایش فراهم بود. در کشور ما امکانات اینچنین وجود ندارد و همه ترجیح می‌دن فعلا درس و بخونن تا بتونن آینده خودشان را با درس خواندن تضمین کنن. نوجوانان ما خیلی با استعداد هستن اما امکانات ندارند که استعدادهای بالقوه خودشون رو بالفعل در بیارند بتوانند از همان راه برای خود کسب درآمد کنند. یعنی دست آن‌ها باز نیست و از طرفی هم هیچ خانواده‌ای با ترک تحصیل فرزندانش موافق نیست و در واقع اگر هم کاری می‌خواهد نوجوان انجام دهد فقط در کنار تحصیلات باید باشد. بنابراین این کتاب الگوی خوبی برای نوجوانان و جوانان ما نمی‌تواند باشد چون فرهنگ‌ها با هم فرق دارد.
Elhaam Tavallaa
۱۴۰۱/۶/۸
به این کتاب سه ستاره دادم چون نویسنده اون در کشوری که ثبات اقتصادی نداره زندگی نمیکنه،،، در کشوری که قیمت یک شیشه شیر در طول یکسال ۵ بار زیاد میشه زندگی نمیکنه،، مسلم هست که در کشورهایی که اونا درون به موفقیت رسیدن راه‌ها هموارتر هست اما در کشور ما جوان هامون دارن در سنگلاخ با پای پیاده راه میرن تا شاید روزی به آرزوهای کوچیکشون برسن،، تاکید میکنم کوچیک..... اما با این وجود میگن و میخندن و از زندگی لذت هم میبرن،،، به نظر من باید به جوانهای کشوری که وضعیت اقتصادی خوبی نداره بابت کوچکترین پیشرفتی دستمریزاد گفت،،، پس ازتون میخوام با خوندن و شنیدن مطالب این کتاب،، احساس بی لیاقتی و نا کار آمدی نکنید،، خودتون رو با نویسنده‌اش مقایسه نکنید،،، باور کنید شما کمتر از اون تلاش نکردید،،، مسیر برای شما سخت تر هست،،، با خوندن این کتاب از خودتون بدتون نیاد 🙂
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۲/۹
کتاب فوق العاده انگیزشی که تشویق می‌کنه برای تسلیم نشدن و رسیدن به اهدافمان. مهم نیست کوچک و یا بزرگ باشند مهم فقط رسید بهشون هست. آقای ریچارد برانسون با قلم ساده و روانی که داشتند سعی کردند این مهم رو به خواننده القا کنند. متن کتاب خیلی خوب پیش می‌ره و کار ترجمه عالیه. تاثیر شگفت انگیز خوانش آقای فرحان نیا باعث جذاب تر شدن این کتاب صوتی شده است. کتابی هست که نکات مهمی رو بهش اشاره می‌کنه و زیاد حاشیه نداره و با در میان گذاشتن خاطرات و تجربیاتشون به نوعی این کتاب رو جذاب تر کرده و واقعا با خودت می‌گی احسنت که با چنین جسارت و شجاعتی به این دستاوردها رسیده و هنوز هم مشوق خیلی‌ها هستند ایشون. تهیه‌ی کتاب عالی بود و تشکر از عزیزان در ماه آوا. سپاس فراوان در آخر به تیم خوب کتابراه که فوق العاده اید تک تکتون
فاطمی
۱۴۰۱/۴/۱
ممنون ازکتابراه.
صدای آقای فرحان نیا هم عالی بود و از عوامل تاثیرگذار.
موفقیت‌های پی درپی آقای برانسون و امثال ایشان با موفقیت‌های اولیه شکل گرفته و ادامه دار شده چراکه با موفقیت‌های اولیه راههای ارتقا رو یاد گرفته و بواسطه شناخته شدن تونسته با افراد بیشتری معاشرت کرده و سرمایه گذاریهای مختلف و
بکنه، مطمئنا شم مدیریتی هم داشته که تونسته شرکت ویرجین رو تداوم بده و وارده عرصه‌های دیگر بشه.
اونقدر پیشرفت کرده که به نقطه امنی رسیده و بعد از آن وارد مسائل زیست محیطی، اجتماعی، صلح و انساندوستی و... شده.
در مجموع چنین فردی که تونسته همزمان با موفقیت‌های تجاری و مالی به مقوله انسجام خانواده و خوشگدرانی و مسایل انساندوستی و زیست محیطی هم برسه قابل تحسینه و می‌تونه به آدم انگیزه و ایده بده.
r. Karimiyan
۱۴۰۱/۲/۲۸
در بین کتابهای انگیزشی واقعا کتاب خوبی است که خسته کننده نیست و همزمان که داستانهایی واقعی از زندگی نویسنده را میخوانی از نکاتی که به نویسنده در دستیابی به موفقیت کمک کرده نیز آگاه میشوی و تاثیر آن‌ها را در تصمیم گیری‌ها و زندگیش میبینی، اینکه فقط شعار نداده و مشاهدات عینی خود را بازگو میکند از این جذابیت‌های کتاب است مطالب آن آموزنده است و مطمئنا از خواندن آن لذت خواهید برد. بنظرم جالب بود که برای کار و خانواده و تفریح و همه وجوه زندگی ارزش قائل میشود و به همه با احترام برخورد میکند و هیچ چیز را فدای چیزی دیگر نمیکند، ریسک پذیری و قدرت تصمیم گیری فوق العاده ایشون در لحظه از موارد مهم و چشمگیر کتاب بود. ممنون از همگی 🌺😍
سمیرا *
۱۴۰۱/۲/۱۶
شنیدن تجربیات آدمهای موفق خیلی برای کسانی که میخوان در مسیر موفقیت قرار بگیرن کمک‌کننده‌س و این جنبه خوب کتابه.
با شنیدن کتاب متوجه میشیم نوع تربیت مادرش چقدر در ساخت شخصیت موفقش نقش داشته، اگر پدر یا مادر هستید حتما توصیه میکنم از این جنبه کتاب برای تربیت فرزندانتون استفاده کنین.
متن کتاب خوب
بود ولی بیشتر از موفقیتها گفته بود و خیلی کم از شکستها. برای داشتن یک دید واقع‌گرایانه مهمه که هر دو جنبه ماجرا رو بدونیم.
یه جاهایی هم حرفها خیلی شکل تبلیغاتی پیدا کرده بود.
خوانش به غیر از چند تا اشتباه کوچک خیلی خوب و روان بود.
KaMaL Ebrahimi
۱۴۰۱/۳/۲
کتاب در حقیقت خلاصه زندگی ریچارد برانسون، تجربیات زندگی اجتماعی شخصیش و همچنین حکایت ماجراجویی‌های اوست.
همچنین اون سعی کرده در کتاب هر آنچه که بدیهی به نظر بیاد رو به چالش بکشه، و در هرکاری با داشتن اندکی دانش ریسک کنه
اما بصورت مستقیم و غیرمستقیم هم گفته تنها زمانی ریسک میکنه که ریسک قابل و و
اندازه‌گیری کنترل شده باشه این بزرگترین نکته در تجارت هست.
از نظر من کتاب شروع خوبی نداشت اما رفته رفته هر چه به پایان کتاب نزدیک میشیم محتویات کتاب پربارتر و ارزشمندتر میشه
ترجیح میدادم کتاب بصورت میکروکتاب بود، چون فراتر از محتواش طولانی بود
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۲۰
این اثر یک پیغام برای تمام مخاطبین خود در دنیا دارد، نترسید و دست بکار شوید، گفته شده این کتاب الهام بخش میلیونها نفر در جهان شده است، به پستی و بلندی‌های این کتاب گوش دهید که برانون برای عملی کردن آرزوهایش آنرا پیموده است، چون ما انسانها پستی و بلندی‌های بسیاری را در زندگیمان گذراندیم و آرزوهای در بزرگی نیز زندگی داشتیم، اما هرگز به آرزوهای بزرگمان بخاطر ترس بوده فکر نکردیم، یا حتی اجازه نمی‌دهد به آن فکر کنیم خواندن این کتاب خالی از لطف نیست، سپاسگزارم کتابراه 👏👑😍❤😘🙏🌷
Sepid Mmm
۱۴۰۱/۶/۱۸
کتاب عالی بود و در مقایسه با سایر کتاب‌های انگیزشی جملات تازه‌ای نیز به چشم می‌خورد برای کسانی که به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند مناسب است
نقد کامل کتاب:
نقاط قوت:
۱ قلم خوب نویسنده
۲ متن روان
۳ قابل تفهیم بودن جملات سخت
۴ وجود نکات مهم
۵ تناسب نام با محتوا
۶ ارائه طبقه بندی شده‌ی
مطالب
۷ موسیقی مناسب
۸ صدای خوب راوی
۹ پرهیز از زیاده حاشیه روی
نقاط منفی
حجم زیاد برای افرادی که وقت کافی ندارند
در کل کتاب خوبی بود سپاس از کتابراه و عوامل این کتاب
farshid safa
۱۴۰۱/۶/۹
این کتاب به آدم جرات و انگیزه میده و اقای برانسون در این زمینه فوق العادس.
البته دوستان تمام این داستانها برای حرکته اما اگر حرکتی نکنی بهیچ دردی که نمیخوره هیچ، حتی موجب افزایش عدم اعتماد بخود و نارضایتی بیشتر میشه.
بقول شاعر: دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
در جایی میگه شما قطعا اگر نتوانید و
از حاشیه امنتون خارج بشید ممکن نیست که بتونید موفقیت اون زندگی رویایی رو برای خودتون بسازید... که واقعا حرف درستی هست.
اما اقای برانسون در دنیا در کتب انگیزشی یکی از بهترینهاست.
joziazkol
۱۴۰۲/۳/۱۴
همونطور که توی کامنت‌ها مشخصه، هر کسی برداشت خاصی از این کتاب داره اما اگه خارج از نظر شخصی بخام درمورد مطالب کتاب توصیح بدم، بطور کلی این کتاب چهارده پونزده مورد و اصل رو برای موفقیت لحاظ کرده و اینجوریه که اول هر بخش اون اصل رو میگه و بعد شروع میکنه به تعریف کردن خاطرات خودش و مثال آوردن برای اون اصل و از این رو بیشتر شبیه کتاب خاطرات میمونه تا اینکه بخاد در مورد موفقیت باشه.. خاطرات یک آدم جسور و موفق.. شاید این عنوان بهتری بود براش.
فائزه ابراهیمی
۱۴۰۱/۴/۶
با سلام و ارزوی موفقیت برای همه
به نظرم کتاب جذابی بود، صدای گوینده بسیار جذاب و با اصول بیان شده بود، شبیه یک داستان واقعی بود که مرا بیشتر ترغیب به گوش دادن می‌کرد و باعث شد با تمام کمبود وقتی که داشتم تمام موسیقی درون ماشین را حذف کرده و فقط این کتاب را گوش می‌کردم. در عین سادگی، جذاب و پر از و
راهکارهای تجربه شده‌ای بود که برای من کاربردی بود از همه مهمتر نصیحت و امری در آن نبود.
از کتابراه بخاطر این کتاب صوتی زیبا و جذاب سپاسگزارم.
Haleh Sadat Ketabchi
۱۴۰۱/۵/۳۱
این کتاب رو به افراد جوانی که میخوان به زودی یا در آینده بچه‌دار شن، صددرصد توصیه میکنم.
دارم به این فکر میکنم که اگر پدرو مادر ریچارد، ریچارد رو در بچگی اینجور بارنمیاوردن، چیزی که الان هست میشد؟
تاثیرات بچگی در بزرگ شدن یک ادم انقدر زیاده که گاهی باور کردنش سخته. و باریکلا به کاملیا که چه کار
تاثیرگذار و فوق العاده‌ای رو انجام داده. (آخرای کتاب گفته شده). مرسی از همه که این کتاب بینظیر به راحتی در دسترسمون قرار گرفته.
مشاهده همه نظرات 349

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برو به دستش بیار

برای دریافت کتاب صوتی برو به دستش بیار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.