معرفی و دانلود کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

عکس جلد کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو
قیمت:
23900 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

نه بشنوید و موفق شوید! این درسی است که کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو نوشته‌ی ریچارد فنتون و آندریا والتز به شما خواهد آموخت؛ اینکه برای رسیدن به اهداف خود و فروش بیشتر در کسب‌وکارتان باید «نه‌»های زیادی را در طول مسیر بشنوید و با برنامه‌ریزی دقیق از آن‌ها عبور کنید.

درباره کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو:

فروشنده بیست و هشت ساله دستگاه کپی، اریک جیمز براتون چهار روز به یاد ماندنی و عجیب را خواهد گذراند و قرار است که در کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو (Go for No! Yes is the Destination, No is How You Get There) روایتی فوق العاده از چگونگی رسیدن به موفقیت را بشنوید و آن را در زندگی شخصی و شغلی خود به کار گیرید.

در این کتاب، قبل از پایان هفته اریک از جیمز یاد می‌گیرید:

- چه عملکردی برای 90 درصد تمام فروشندگان جهان لازم و راهگشاست.
- پنج سطح شکست خوردن و چگونگی مواجهه و پیشرفت با آن‌ها.
- چگونه می‌توان شکست‌های گذشته را به سرعت پشت سر گذاشت و سپس حرکت کرد.
- تغییر در نحوه تفکر، زندگی و فروش او برای همیشه.
- اینکه قدرتمندترین کلمه در جهان بله نیست! و دیگر خودتان حتما حدس می‌زنید که آن کلمه چیست.

ریچارد فنتون و آندریا والتز را بیشتر بشناسیم:

اگر بخواهید آثاری از نویسندگان و سخنرانان حرفه‌ای در حوزه موفقیت در کسب‌وکار و خودسازی بخوانید و بشنوید، کتاب‌های ریچارد فنتون (Richard Fenton) و آندریا والتز (Andrea Waltz) گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. این دو که نویسنده کتاب مشهور نه بشنو و ثروتمند شو هستند، همواره در نوشته‌ها و سخنرانی‌هایشان مخاطبان خود را به داشتن شجاعت و نه گفتن علیه مشکلات و شکست‌های زندگی تشویق می‌کنند و در حوزه روانشناسی موفقیت افرادی باتجربه به حساب می‌آیند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو:

- این کتاب را بخوانید! هرچه الان می‌خوانید را زمین بگذارید، یک نفس عمیق بکشید و این کتاب را بخوانید. طولی نمی‌کشد اما ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. با خواندن ده‌ها کتاب در زمینه رهبری، فروش، انگیزه و تجارت من هوادار این کتاب شده‌ام. این کتاب را به شدت توصیه می‌کنم. (لیست استیون، کارآفرین)

- اگر جدی هستید که تعریفی دقیق از موفقیت داشته باشید و آن را عملی کنید، کتاب نه شنیدن؛ نردبان موفقیت را به کتابخانه خانه‌تان اضافه کنید. ایده‌های به اشتراک گذاشته شده در کتاب بسیار عالی هستند و قالب داستانی بی نظیری که کتاب در آن نوشته شده، خواندن آن را لذت بخش کرده است. (جاش هندز، نویسنده آمریکایی)

- کتاب نه بشنو و ثروتمند شو را بخوانید، تمرین کنید و بر آن مسلط شوید. با گذشت زمان، موفقیت زیادی کسب خواهید کرد به طوری که مردم شروع به پرسیدن از شما می‌کنند که چطور اینقدر خوش شانس هستید و چرا به نظر می‌رسد هر کاری که شما انجام می‌دهید یک موفقیت است. (ست چرپاک نویسنده، فیلسوف، کارآفرین)

کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر از فعالان حوزه فروش و بازاریاب هستید و به صورت کلی دوست دارید که کسب‌وکار خودتان را داشته باشید و آن را گسترش بدهید، این کتاب جذاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو می‌شنویم:

صبح به نیمه رسیده بود که بیدار شدم. خورشید مستقیم به صورتم می‌تابید و به شدت احساس گرسنگی می‌کردم. در شیشه‌ای را باز کردم. صدای آواز خواندن کسی از طبقه پایین به گوشم می‌رسید. گفتم: الین تویی؟ هیچ جوابی دریافت نکردم. به دنبال صدا، از راه‌پله مارپیچی بزرگی به طبقه پایین رفتم. از یک راهروی بزرگ و مرمری گذشتم و به یک آشپزخانه خیلی شیک و بزرگی رسیدم. زنی را آنجا دیدم که بدون شک همسرم نبود. سنش از الین بیشتر بود. اندامش چاق و لباس سفید خدمتکارها را به تن داشت. گفتم: ببخشید! با شنیدن صدایم ترسید و سریعا به سمتم برگشت. بشقاب سرامیکی بزرگی که در دستش بود و افتاد و تکه تکه شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
مقدمه
12 دقیقه
بخش اول
10 دقیقه
بخش دوم
13 دقیقه
بخش سوم
10 دقیقه
بخش چهارم
13 دقیقه
بخش پنجم
12 دقیقه
بخش ششم
14 دقیقه
بخش هفتم
11 دقیقه
بخش هشتم
16 دقیقه
بخش نهم
13 دقیقه
بخش دهم
13 دقیقه
بخش یازدهم
16 دقیقه
بخش پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو
نویسنده،
مترجمگروه مترجمان
گویندهحسین نصیری، فاطمه توکلی
ناشر صوتیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
23900 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

امیر شریفی
۱۴۰۰/۱/۱۸
به نظر من کتاب قوی و مفیدی بود. کاری به ضعیف بودن تنظیم کننده صدا کتاب ندارم، به نظر من این کتاب ارزش چند بار گوش دادن رو داره. من الان این کتاب رو تا انتها گوش کردم و دارم نسبت به گفته هاش برنامه ریزی می‌کنم مطمئنم جواب خیلی خوبی ازش می‌گیرم. داستان پردازیش و دید نویسنده نسبت به موضوع “نه” هم عالی بود.
علی لطفی
۱۳۹۹/۸/۲۶
عالیه فوق العادس. درضمن به نظرمن کتابهای دیگه که صوتی نذاشتن باگوشی قابل مطالعه نیست. مدیران محترم کتابراه. لطف کنیدآنهاراهم صوتی کنید. اصلاخودمن هم حاضرم توی گویش ودوبله وصوتی سازی همکاری کنم. والامااگه بخوایم متنش روبخونیم همون خودکتاب رومیخریم چراتوگوشی که چشامون دردبگیره. (امیدوارم ازانتقادم ناراحت نشید) ممنونم.
امیرحسین عیوقی
۱۴۰۰/۱/۱۱
کتاب (نه کتاب صوتی) ارزش 5ستاره رو داره...
با وجود کاستی‌هایی که داره این کتاب صوتی (که اکثرا به تنظیم هم برمیگرده)، ولی 100٪ گوش کنید. ایده‌ی اصلی کتاب فوق العاده است و لازمه همه ازش استفاده کنیم، چه توی کار، چه توی زندگی شخصی...
شقایق انصاری
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
به نظرم بیشتر به درد کسایی که شغلشون فروشندگی هست میخوره و واقعا برای ادمای دیگ خیلی کاربرد نداره و اون چیزی که ازاین کتاب به دست میارن با توجه به وقتی که میذارن ارزششو نداره 🥰
ساناز محمدی
۱۴۰۱/۸/۲۲
یکی ازکتابهای است که بهم قوت قلب داد که هر نهی‌ام بد نیست، بعد از هر نه گفتن متوجه میشیم کجا کم داریم و روی همون قسمت کار میکنیم تا به آره برسیم. فوقالعاده است این کتاب
سینا سهیلی
۱۳۹۹/۸/۱۸
هم باید تعریف کنم هم باید انتقاد کنم، کتاب خوبیه و مجری هم خوب اما تنظیم افتضاح و موزیک‌های زیر صدای گوش خراش و اضافه
مهین ایرانپور
۱۴۰۱/۲/۴
عالی ، صداها و گوینده‌ها خوبن.... اما صدای آهنگها زیادن. خصوصا وقتی با هندزفری گوش میدی اذیت میشیم اما انقدر این کتاب خوبه که بنظرم اینم مهم نیست
علی جواهری
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
این کتاب دیدگاهتون رو نسبت به جواب نه تغییر میده، فوق العاده هست کتاب، مخصوصا واسه کسایی که مثل من بازاریابی شبکه‌ای کار میکنن👌🏻💫
+989021442977 رضوی
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
مزخرفترین کتاب صوتی که میتونست در یک خط منظورشو بیان کنه. بیشتر برای سرگرمی خوب بود. همش آهنگ بود.
حیف وقتو پولی که هزینش کردم
عرشیا کوهساری
۱۴۰۰/۴/۱۵
یه کتاب فوق العاده عالی برای مثبت کردن ذهن
دور کردن تفکرات منفی
و ادامه به مسیر موفقیت و موفق شدن
آزاده
۱۴۰۱/۳/۱۵
واقعا کتاب خوب و بی نظیری بود تنها چیزی که اذیت میکنه صدای بلند آهنگ است وگرنه متن خیلی پرمحتوایی داره
بهاره همدانی نژاد
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
دریچه ایی جدید به رویم باز شد و بسیار لذت بردم از اینهمه رسا و زیبا و شمرده خوندن سپاسگزارم
saeed farshad
۱۴۰۰/۴/۲۴
به تمام افرادی که در صنعت فروش و بازاریابی فعالیت میکنن؛ پیشنهاد میکنم این کتابو چندین بار مطالعه کنن
فیروزه محمدی
۱۴۰۰/۱۰/۷
فوق العاده‌ترین کتاب صوتی تا به حال گوش کردم و واقعا قدم‌های من پرقدرت تر شد 👌🏻💯
سیداحمد فاطمی
۱۴۰۰/۵/۲۶
برای فروشندگانی که در مواجه با مشتریان و ویزیتوری انرژی زیادی از دست میدهند بسیار مفید است
مشاهده همه نظرات 30

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

برای دریافت کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.