معرفی و دانلود کتاب صوتی بر بال آرامش

عکس جلد کتاب صوتی بر بال آرامش
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بر بال آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بر بال آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بر بال آرامش

کتاب صوتی بر بال آرامش، دربردارنده‌ی تمرین‌هایی کاربردی و مفید جهت مراقبه و مدیتیشن کردن با کودکان است که به شما برای حفظ آرامش و هماهنگی جسم و جان کودک دلبندتان کمک شایانی می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی بر بال آرامش:

در بیانی گویا و روان به فعالیت‌هایی برای دستیابی به آرامش، مدیتیشن و مراقبه می‌گویند. اما نیاز به مدیتیشن و مراقبه فقط مختص بزرگسالان نیست. کودکان نیز باید یاد بگیرند که علاوه بر جسم، روح و روان هم به آرامش و مراقبت نیاز دارد. همانطور که برای مراقبت و سلامت جسم به غذای خوب احتیاج داریم، روح‌مان هم به غذا نیازمند است.

تمرین‌های این کتاب صوتی جهت کسب آرامش هستند و به کودکان لذت انجام فعالیت‌های مراقبه و مدیتیشن را می‌آموزند. کودکان با تمرین مکرر و به مرور زمان، به آرامشی که مد نظرشان است، می‌رسند. آرامشی که کسب آن، موجب سلامتی روحی و حتی جسم می‌شود. هم‌چنین این تمرین‌ها با آرزوی صلح و دوستی برای کل مردم و کل کودکان جهان شروع می‌شوند. به همین خاطر این نکته را هم به کودکان می‌آموزد که کسب آرامش، به تنهایی فایده‌ای ندارد و باید آن را برای کل بشریت، محقق کرد.

درباره‌ی موسسه پژوهشی کودکان دنیا:

موسسه پژوهشی کودکان دنیا از سال 1373 با تلاش گروهی از مربیان، نویسندگان، مدرسان و کارشناسان آموزش کودکان خردسال، به صورت تخصصی و مستقل شروع به کار کرده است.

یکی از اهداف این موسسه، توسعه‌ی برنامه‌های مراقبت برای رشد و تکامل کودکان و عمومی ساختن آموزش آن پیش از دبستان است تا به عنوان یکی از حقوق اساسی کودکان خردسال شناخته شود. پیدا کردن شیوه‌ها و راهکارهای مدرن و خلاق آموزشی برای کودکان و گسترش جوامع محلی، مبتنی بر شیوه‌های مشارکتی در ارتباط با کودکان از دیگر اهداف این موسسه است. این موسسه بر طبق این اصول کار خود را دنبال می‌کند:

- آموزش‌های مبتنی بر الگوی انسان گرایی
- مردان و جامعه محلی در حمایت از کودکان خردسال
- آموزش‌های مشارکتی به عنوان یک روش موثر و همه جانبه
- رفع تبعیض جنسی در برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی زنان
- توجه به گسترش برنامه‌های فرهنگ صلح و نفی خشونت بر علیه کودک

کتاب صوتی بر بال آرامش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر می‌کوشد تمرین‌هایی ارائه کند که نوعی هماهنگی و آرامش بین جسم و جان کودکان ایجاد می‌کند. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکان 5 تا 9 سال مناسب است.

پدران، مادران و مربیان کودک به خوبی می‌توانند از تمرین‌های این کتاب برای کودکان استفاده نمایند. در این کتاب تمرین‌های گوناگونی ارائه شده که موجب نوازش دادن روح و روان بچه‌ها می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند که طور دیگری فکر کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی بر بال آرامش می‌شنویم:

حالا می‌خواهیم یک تمرین جدید را شروع کنیم. بیا اول از همه برای خودمون و برای تمام مردم دنیا آرزوهای خوب کنیم. بیت برای زیباتر شدن و بهتر شدن دنیا دعا کنیم. بیا برای صلح و برای دوستی بین تمام بچه‌های دنیا آرزو کنیم. روی زمین دراز بکش. احساس آرامش کن و یک نفس عمیق بکش. یک نفس عمیق دیگر... آرام آرام چشم‌هایت را ببند. کمک کن که بدنت آرام و بدون گرفتگی باشد. پاها... دست‌ها... شانه‌ها... گردن و حتی ماهیچه‌های صورتت را شل کن...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
تیتراژ
۴ دقیقه
تمرین صبحگاهی
۶ دقیقه
شروع یک روز شاد
۸ دقیقه
فکرهای طلایی
۴ دقیقه
تمرین سکوت
۵ دقیقه
یک دنیا آرزوهای خوب
۸ دقیقه
حرکت‌های هماهنگ
۷ دقیقه
یک خواب راحت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بر بال آرامش
گویندهرکسانا مهرافزون
ناشر چاپی موسسه پژوهشی کودکان دنیا
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بر بال آرامش

مریم اکبری
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
من با مدیتیشن زمان خوابش موافق نیستم. چون ذهن بچه را میبره به سمت کارهایی که در طول روز انجام داده. در حالیکه هنگام خواب باید ذهن را خاموش کرد و بدن را آرام کرد.
ali nazari
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالیه چون خیلی قشنگ مدیتیشن رو با صدای زیبا دلنشین توام با آرامش موج میزنه و عالیه برای بچه ها چون مدیتیشن رویادمیگیرن
سبا باقی‌زاده
۱۴۰۰/۵/۲۱
خیلی عالیه واقعا ذهن آگاهی باید از کودکی تمرین بشه
مریم بنایی
۱۴۰۰/۸/۱۴
خیلی کتاب خوبیه ارامش بخشه عالی
Raheleh Delandar
۱۴۰۰/۲/۱۲
کتاب خوب و مفیدی هست. مرسی
ویدا نبی زاده
۱۴۰۰/۲/۵
عالی بود پر انرژی بود
سمیه عزیزی
۱۳۹۹/۵/۱۳
خیلی کیف داد.... 😉
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بر بال آرامش

برای دریافت کتاب صوتی بر بال آرامش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.